jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr a czasem wszystkie top zespoły grały słabo po przerwie?
2
@Miszcz Textu FCB gdzie oni się murowali?
0
Macie szczęście
0
@messi564 nigdy nie wrócimy do 3 zmian
0
@blodziakk twój pierwszy? To się nie dziwię
0
@Chwytak młodzi słuchają gówno to dlatego się to nie podoba każdemu
0
@umtiti wisz zze po szczepieniu odrazu jesteś najbardziej narażony? Trzeba chwilę odczekać żeby szczepionka miała sens? Tak zawszę jest
0
@KimBassinger1 Hazard Cou przynajmniej ma te 20 na 20 około
3
@horang Całe 74 procent nie było go w lidze czasu. W lidze mistrzów 75 i 80 w pucharze króla. Zero minut w superpucharze.
Dobrze,że Dest przyszedł
0
@Shapiro bo to rząd ma zawszę rację a obostrzenia są jak najbardziej legalne!
5
@DonMatteo901 nie kumam tego,że na stadionach które mają po 50 tysięcy miejsc nie mogą wchodzić kibice. Głównie chodzi chyba o kolejki przed meczem bo rozsadzenie każdego o dwa krzesła jest do zrobienia
2
Dziś Konrad wycieczka De La Fuente przyjedzie piłki napompować czy moze jednak dostanie szansę?
Coś w tym musi być,że po słabiutkim meczu Konrada znajduje się on w głowie Koemana, kurde ma to coś do młodych, coś niespodziewanego
0
@masq dla mnie największe znaczenie miało to, że on z marszu zaczął ligę i już miały być wyniki
3
@DonMatteo901 nie ma co się dziwić w sumie, BVB w LM nie istnieją od 8 lat. Ta drużyna co sezon powinna mieć przynajmniej jedno trofeum zwłaszcza w latach słabszego Bayernu, jednak BVB nigdy nie umieli tego wykorzystać..
Muszą wreszcie stworzyć drużynę która zrówna się z Bayernem, żeby tam kogoś zatrzymać, za rok ani Sancho ani Hallanda już tam nie będzie
0
@kamilop myślę, że dziś Ilaix, Busquets i Pedri od pierwszej minuty
0
@Shroud nie w wieku 31 lat jest mniej więcej prime
0
@Mathew86 nikt tu mendyego nie chciał a dużo osób czuło, że Benzeny piłkarz o takich słabych umiejętnościach nie wygryzie
1
@barpol11 czekam aż biały się wkurwi i i popłaczę się na boisku bo go czarny obrazi
0
@ShawnC właśnie! Lineker to była pomyłka!
0
@bartekvisca na testy zsyłają lekarze rodzinni którzy po twoim stanie zdrowia wybierają czy idziesz na test
0
@ranger3120 De Jong nie powinien grać a Leo oszczędnie
0
@Encore w dwójce must have ale w trójce już jedna skała jest i kto wie czy nie lepszy
3
@Encore i wykartkował Suareza xD
0
@MarcelNJ11 oby pogoda dopisała to walne trening
3
@Wossi61FCB forma formą ale jeżeli my będziemy biegać jak biegamy to jestem spokojny
0
@daniel32778 możliwe, szkoda, że więzadła nie wytrzymały i ktoś za okrągłym stołem podjął decyzję o grze w finale mundialu 98
1
@pafcioxxx Chyba też zorganizuje jakieś studio u siebie!
0
@Roobo przecież nikt nie wygrał jeszcze mistrza po odrobieniu takich strat, jak wygra kto inny niż Atletico to będą frajerami i chyba trzeba będzie zmienić dużo w tym zespołe
1
@Hawajczyk Real nie ma Ramosa, nie wierzę, że coś ugrają
1
Umówmy się Atletico właśnie wypadło z walki o mistrza Hiszpanii. Frajerski przegrana liga