0

@Emhyr a czasem wszystkie top zespoły grały słabo po przerwie?

2

@Miszcz Textu FCB gdzie oni się murowali?

0

Macie szczęście

0

@messi564 nigdy nie wrócimy do 3 zmian

0

@blodziakk twój pierwszy? To się nie dziwię

0

@Chwytak młodzi słuchają gówno to dlatego się to nie podoba każdemu

0

@umtiti wisz zze po szczepieniu odrazu jesteś najbardziej narażony? Trzeba chwilę odczekać żeby szczepionka miała sens? Tak zawszę jest

0

@KimBassinger1 Hazard Cou przynajmniej ma te 20 na 20 około

3

@horang Całe 74 procent nie było go w lidze czasu. W lidze mistrzów 75 i 80 w pucharze króla. Zero minut w superpucharze.
Dobrze,że Dest przyszedł

0

@Shapiro bo to rząd ma zawszę rację a obostrzenia są jak najbardziej legalne!

5

@DonMatteo901 nie kumam tego,że na stadionach które mają po 50 tysięcy miejsc nie mogą wchodzić kibice. Głównie chodzi chyba o kolejki przed meczem bo rozsadzenie każdego o dwa krzesła jest do zrobienia

2

Dziś Konrad wycieczka De La Fuente przyjedzie piłki napompować czy moze jednak dostanie szansę?
Coś w tym musi być,że po słabiutkim meczu Konrada znajduje się on w głowie Koemana, kurde ma to coś do młodych, coś niespodziewanego

0

@masq dla mnie największe znaczenie miało to, że on z marszu zaczął ligę i już miały być wyniki

3

@DonMatteo901 nie ma co się dziwić w sumie, BVB w LM nie istnieją od 8 lat. Ta drużyna co sezon powinna mieć przynajmniej jedno trofeum zwłaszcza w latach słabszego Bayernu, jednak BVB nigdy nie umieli tego wykorzystać..
Muszą wreszcie stworzyć drużynę która zrówna się z Bayernem, żeby tam kogoś zatrzymać, za rok ani Sancho ani Hallanda już tam nie będzie

0

@kamilop myślę, że dziś Ilaix, Busquets i Pedri od pierwszej minuty

0

@Shroud nie w wieku 31 lat jest mniej więcej prime

0

@Mathew86 nikt tu mendyego nie chciał a dużo osób czuło, że Benzeny piłkarz o takich słabych umiejętnościach nie wygryzie

1

@barpol11 czekam aż biały się wkurwi i i popłaczę się na boisku bo go czarny obrazi

0

@ShawnC właśnie! Lineker to była pomyłka!

0

@bartekvisca na testy zsyłają lekarze rodzinni którzy po twoim stanie zdrowia wybierają czy idziesz na test

0

@ranger3120 De Jong nie powinien grać a Leo oszczędnie

0

@Encore w dwójce must have ale w trójce już jedna skała jest i kto wie czy nie lepszy

3

@Encore i wykartkował Suareza xD

0

@MarcelNJ11 oby pogoda dopisała to walne trening

3

@Wossi61FCB forma formą ale jeżeli my będziemy biegać jak biegamy to jestem spokojny

0

@daniel32778 możliwe, szkoda, że więzadła nie wytrzymały i ktoś za okrągłym stołem podjął decyzję o grze w finale mundialu 98

1

@pafcioxxx Chyba też zorganizuje jakieś studio u siebie!

0

@Roobo przecież nikt nie wygrał jeszcze mistrza po odrobieniu takich strat, jak wygra kto inny niż Atletico to będą frajerami i chyba trzeba będzie zmienić dużo w tym zespołe

1

@Hawajczyk Real nie ma Ramosa, nie wierzę, że coś ugrają

1

Umówmy się Atletico właśnie wypadło z walki o mistrza Hiszpanii. Frajerski przegrana liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?