0

@mekston i sfrajerzyli jak dzieciaki

0

@masq nie gwiżdże się pewnie,że nie.
No ale jednak był ciągnięty? Był? Jego lot nie ma nic do rzeczy, inaczej nikt by uwagi nie zwrócił.
Kontakt był, chciał go zatrzymać? Chciał zdecydujmy się co jest faulem bo mimo wszystko to jest faul i nie wiem jak sędzia by się z tego wybronił. Według przepisów rywal zatrzymany nieprawidłowo, a dodał bo inaczej nikt by się nie zauważył że był kontakt.
Jak nie będziemy tęgo gwizdać to w polu karnym zaraz za koszulki się będziemy łapać bo to nie jest faul?

0

@Pilka_jest_okragla pewnie by nie uznali bo różny był nieprawidłowy

8

@pele1282 trudno najwyżej usuną.
Myślałem w tamtej chwili dosłownie " zaraz mu pierdolnie"

2

@Damian11 Vini wygrał dwa pojedynki a Mingueza raz go przegonił a raz zachował się jak senior i zrobił dwa kroki w tył bo wiedziała,se sobie piłkę pości.

0

@Pilka_jest_okragla a może zastosujemy taktykę Trener plus kadra bo obecnie jest tylko trener a kadra nieudupelniona

1

@th@les na nigdy fenomenu Wodeckiego nie rozumiałem a Krawczyka uwielbiałem

1

@barcelonaLM to można łapać w polu karnym rywala? W środkowej tercji boiska by to gwizdnął w polu karnym nie, bądź tu mądry

0

@Vebrol no Real czułby się dosyć słabo

0

@parpe e tam, ale dziura była

3

Silny, wysoki napastnik który wykończy co mu najdzie, więcej nie chcę

0

@PatrychoO myślałem,że my mamy zle, się kibice Arsenalu to dopiero mają przejażdżkę od drużyny mistrzów do katastrofy pod każdym już względem;D

0

@SinMistico i karny na Langlecie

2

@Beztroskii w sumie głos mądrości

1

@amanter takich ludzi nam trzeba, razem z Minguezą bardzo ixh lubię

0

@Orlik00 karny z PSG? Musimy walczyć o takie rzeczy, bo nas też dymają

0

@Roobo uważam, że trzeba po prostu grać w piłkę żeby zrozumieć, że coś takiego powoduje upadek. Oczywiście nie taki jaki zrobił Brait, ale gdyby tego nie zrobił to nawet by nikt uwagi nie przykuł temu zagraniu. Podstawy były, ale przelewy szybciej idą

0

@Chakalaka mógł go uderzyć mi że ktoś by się tam obudził i zauważył przelewy od Florentino

0

@GeneralXavi uważam, że jak w niedzielę przegrany to Holender poda się do dymisji.

0

@Coutinho007 odrazu było czuć Valverdyzm jak wszedł.

2

@Encore Fati, Pedri czy Aroujo szybko weszli do Barcy, się Moriba dziś prawie zaje*** Modriciowi i Casemiro. Był na boisku 30-20 minut a mógł być kluczowy.
Ten to się wpierd z buta do tego zespołu

0

@barteq zobacz na stolicę Czech i sam sobię odpowiedź

0

@tbas dobra, wrzutka gol Benzeny.
Zakład?

0

@joloskyy tego debila nie ma co czytać szkoda nerwów, od Neymara po.... Wszystko inne w sumie

0

@Yosemite odnoszę wrażenie, że im więcej drużyny z topu mają ciężkich meczu z rzędu tym lepiej grają

0

@barcelonaLM Czyli wygrają

1

@parpe pewnie że dawał, robił błędy, ale brak grę na siebie

0

@heniek168 dalej sobie powtarzajmy , że sędziowie nie mają wpływu na mecz i samemu trzeba wygrać

5

@VamosRakieta liczyłem czas dosyć sumiennie, 7 minut nie było by przesada.

1

Szkoda, że Alba nie podcinał..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?