jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 format nie jest znany do końca, z resztą jak Arsenal grał z Totkami a ona klubu było koło 7-10 miejsca to i tak ludzie to hucznie oglądali mimo że tytuł już nie miał prawa do nich trafić xD
0
@DonMatteo901 bo Chińczyków, Azjatów i ludzi ze wschodu jest parę miliardów. Trzeba rynki zdobywać
1
@Encore wszystko przyjdzie z czasem. W momencie jak dowiedziałem się,że za to bierze się Florentino to uwierzyłem w ten projekt na 100%
0
@avanes właściciele to miliarderzy i masz odpowiedź
0
@messi564 piszę o tym od pół roku. SuperLiga to zapalnik do dywizji albo do lig krajów sąsiednich
0
@cules100pro nie Do końca, apeluję o czekanie na rozwój wydarzeń
2
@Sysia11 ale jak Valencia za 100 sprzeda Gaye do Barcy to już na chleb będzie;)
4
Skoro t czymś zajmuje się najpotężniejszy z najpotężniejszych Florentino Perez to czym tu się martwić? Wszystko przemyślane i dopięte na ostatni guzik
0
@DonMatteo901 chyba poszło o tą reformę która mało daje największym
2
@krzywy a co tu się nie zgadza?
0
@kkbarca już widzę jak premier League wygrywa Everton xD
Ligi krajowe będą na kolanach błagać o powrót do domu największe kluby;)
0
@klopx no i zobacz ile osób dzięki temu zarobi, gospodarka się rozwinie a Ajax zainwestuje w młodych i tak to będzie działać.
3
Jajka sadzone to jest taki sztos że nie mam pytań
0
@Bykunn do każdego będzie się tydzień czekać xD
0
@LeoMessiah Bilbao w sumie ma tyle hajsu, że mogło by spokojnie tam grać;)
0
@ObiektywnyKibic121 przecież gdy prezesik La Liga będzie musiał reklamować rozgrywki Jago Aspasem i Moreno to po Leo czy Benzeme wyśle szofera.
1
@Transu96 hudersfield dostało więcej za spadek z P L niż triumfator starej ligi mistrzów xD
0
@Quavosk dla nas tak, ale BVB się potężnie wzbogaci a pieniądze wtda na młodzież, klub i innych ludzi którzy zarobią większe pieniądze, tak się gospodarka będzie kręcić
0
@lobby150 a tak z innej beczki, myślisz, że ten projekt jest tworzony przez amatorów? Tu chodzi o to, żeby w piłce było więcej pieniędzy, które będzie można wydać na młodzież.
Myślisz, że taki Real czy Juve będzie jechać na wychowankach? Gracze z Ajaxu, Rangers itp będą odchudzić za setki i dziesiątki milionów co spowoduje tylko rozwój piłki, na superlidze się nie skończy, powstaną ligi sąsiedzkie żeby poziom wzrastał a pieniądze się mnożyły.
Wy widzicie rozpad piłki nożnej jaką pamiętacie, i dobrze! Gdy taki Ajax lub Anderlecht potknie się choć raz w Lidze to może być to koniec klubu, teraz dzięki odejściu najlepszych oraz walce z równymi sobie poziom będzie rósł a pieniądze będą wpływać.
UEFA i FIFA obsraly zbroję bo wiedzą, że koniec z pieniążkami, teraz wszystkie będzie w rękach tych którzy mają tyle, że im starczy. SuperLiga będzie rozwiązaniem dla każdej ekipy a zgoda federacji może jeszcze bardziej pomoc, może powstać 2 superliga z systemem awansów, piłka krajowa powinna zwiększyć szczebel do rywalizacji między sąsiednimi klubami, żeby się rozwijać!
0
@Janas11224 Będą oglądać jak nigdy dotąd.
9
Nie wierzę w krótkowzroczność niektórych z was, sentymenty zalały wam oczy, Futbol musi przechodzić zmiany i rewolucję bo inaczej stanie w miejscu. SuperLiga spowoduję zwolnienie blokady i odcięcie się od FIFA i UEFA, które będą musiały się ugiąć. Pamiętajcie, że nie wszędzie chodzi o wypchanie portfeli, właściciele tych klubów to miliarderzy o czym też chyba zapominamy. SuperLiga to trampolina dla klubów mniejszych, które będą sprzedawać, wypożyczać zawodników do Superligi, reszta klubów również zechce w tym wziąć udział i przewiduje powstanie nowych lig, rozgrywek a w dalszej perspektywie drużyn typu RB czy City.
0
Czyli znów możemy być od siebie zależni, niesamowite;)
0
@don'T.R.I.P.e wybranie Hancchcfbv zamiast Flicka może się odbić bardzo szybko
0
@don'T.R.I.P.e to Maczu Pikcza było już niszczone w latach 90' kiedy powstała premier League i Liga mistrzów. To jest właśnie przykład starego dobrego myślenia, jest dobrze nie ma co zmieniać;)
0
@Rysiu mam wymienić pokolenie obecne w USA? wspomnieć o chęci połączenia Sie z Meksykiem i Canadą?powiedzieć co teraz młodzież w stanach najczęściej uprawia? Piłka to kupa kasy a USA tego nie przegapi.
Z resztą zobacz na drużyny w MLS NY City, Inter Miami, RB Nowy York
Zobacz kto w to inwestuje, nadal nie wierzysz?
5
Nie wierzę w to jak bardzo kibice potrafią mieć zamknięte głowy.
Mamy po 20/30/40 lat a boimy się zmiany jaka jest SuperLiga? Serio? Intertoto też się skończyło, były płacze, smutki i żale a nikt o tym dziś nie pamięta, to samo z Ligą mistrzów, kiedyś była inna z resztą jak wszystko.
A wszystko się zmienia i ja uważam,że musimy iść z czasem bo świat idzie do przodu i nikt nie będzie za nami czekać.
Ile USA dajecie? 10-20 lat? Maxymalnie 25 i poziom ich się wyrówna z Europą, zwłaszcza jakie ruchy są tam podejmowane. Co w tedy? Olewamy bo futbol to tylko Europa i liga mistrzów ta sama od 50 lat? A może KMŚ są idealne?
Musimy się rozwijać a SuperLiga jest krokiem do przodu.
Ktoś myśli, że małe kluby na czymś stracą? A skąd Barcelona, Real czy United będzie graczy brać? De Jong, Valverde czy Bruno to wychowankowie? Wszystko ruszy na przód a i tak mysie, że ligi się połączą lub powstanie zaplecze Superligi.
0
@mati10333 nic nie zniszczy.
Pomysł tylko,że za 20 lat Ameryka Północna dojedzie poziomem do Europy, i co w tedy? Klubowe MŚ są słabe a SuperLiga to będzie idealne miejsce na rywalizację i rozwój
0
@tomek8756 no i ten sam klub zachciał sezon później nic nie wygrać, żeby oszczędzić xD
0
Piłkarz Barcy na literę X
0
@Pawlak1992 tusquets