1

@PatrykBarca co z tego że legenda Barcy jest Lineker xD

0

@Matt_i1992 jasne, tylko dla mnie o niepojęte, że tyle talentów odchodzi z Bundesligi i przepadają lub mają takie problemy.
Lista jest długa, począwszy na Hallerze czy Joviciu a kończąc na Werner.

0

@escarabajo nie chce Haalanda w Barcy bo obawiam się o to samo co z Wernerem. Poza tym półtora sezony na top poziomie też dla mnie zamało żebym mógł woleć go od Kane wyjadacza czy Lukaku który poza United był i jest świetny.. o Sancho boję się trochę mniej bo to piłkarz małych przestrzeni.

0

@Rysiu i słusznie, nikt mi tak na nerwy nie działa.

3

Gdzie jest ta grupka osób, która kupowała Wernera do Barcy?
Tak pasował, taki tani i jaki dobry.
Kompletnie nie ufam zawodnikom z Bundesligi, ogromna ich ilość niewypala. Griezman jest lepsza opcją na ataku niż ten przereklamowany Niemiec, nie zdziwię się jak Chelsea szybko pozbędzie się Wernera, Havertza, Abrahama i ściągnie inny, lepszy typ napastnika.
A drużynę trzeba budować pod Mounta.

0

@Pawel13sz Auba, Ian Wright, Andrew Cole, ale to nie to samo co Ci wyżej

1

@Pressinho Bergkamp super piłkarz

0

@Pressinho coś mi się zdaje,że Aroujo nie osiągnie poziomu De Ligta

0

Top 10 waszych ulubionych piłkarzy?
Messi
Iniesta
Cantona
Cruyff
Guardiola
Depay
Xavi
Neymar
Deyna
Ronaldo Nazario

0

@Gall jednak Koeman regularnie go bierze do kadry, stawiam aż pokaże to coś i zacznie dostawać szansy, o wiele bardziej cenię jego szybkość niż technikę Trincao

0

Konrad ostatnim świetnym meczem zasłużył sobie na minuty z Granadą?
Wiem że przydomek "wycieczka" z nikąd się nie wziął, ale jednak kiedy jak nie teraz? Wiadomo, że nie od pierwszej minuty, ale można by mu dać minuty po świetnym meczu;)

3

@Mns21 henox to klasa!

0

@clyde kiedyś Isco a dziś chyba nikogo poza Krossem

0

@CzarnyKapelusz folia Ci spadła

0

@KimBassinger1 Hálanda miesiąc nie było przecież, aż mi. SE wierzyć nie chcę

4

@Kgorecki2500 no ku*** debile. Oby pożałowali

15

@Janiama zgodzę się, ale jednak wachlarz Desta jest nam jeszcze nie znamy do końca, widać u niego zajawkę freestyle i futsalem. Więcej przyjdzie z czasem

2

@jeyx77x poza tym przykład Wietnamu zamyka jaką kolwiek dyskusje na temat tego czy maseczki i obostrzenia działają.
Bieda, zagęszczenie a dyscyplina i jakoś jest spokój

2

@JordiElNino no to się nie dziw,że wirus szaleje jak nikt tego nie przestrzega.
Był taki jeden daleko u mnie w rodzinie co też szydził i się śmiał, od dwóch miesięcy żre piach od spodu.

0

@Zoker dziś już raczej to Jordan roni się powoli anonimowy względem Mbappe. Wszystko się tam zmieniło;)

0

@KamilZ ja pierdziele z czym ty wyjerzdzasz xD

11

@Persyfl zabawne, że ludzie narzekają na obostrzenia i mówią że nic nie dają, ale jeszcze bardziej zabawny jest fakt że od marca tamtego roku nikt tych obostrzeń nie przestrzega xD to jak mają działać

0

@JarekS może @ViscaBarca123 nam powie o nim coś więcej;)

0

@JarekS a niby czemu nie wziąć chłopaka na żyletki chociaż?
Bayern tak wziął mnóstwo piłkarzy i taki Goretzka też z Shalke się im bardzo opłacił. Można wykorzystać problem Shalke żeby dorobić

0

@KacperVEB zwłaszcza że mogą puchary zabrać PSG

0

@ShawnC te dwie dziury i straty na minus, na plus wywalczony karny ale niestety sędzia nie wiedzieć czemu nie gwizdnął

0

@msmsms gdy tata mnie zawołał bo jakiś mecz leci w tv a tu cyk Guardiola biegnie do narożnika pełnego żółtych koszulek;D

3

Barcelona i problem bogactwa.

W rok od absolutnej biedy i braku perspektyw przeszliśmy do lekkiego przesytu, nie wiem co o tym myśleć.

Rok temu nasz środek pola to było miejsce które wymagało remontu a jedynym młodym był De Jong, Arthur i na końcu sezonu Puig. Poza tym był @VamosRakieta Vidal, Busquets,.
Było źle, słabo i nieświeżo.

Natomiast w tej chwili i za chwilę zrobi się niestety zbyt tłoczno i to od młodych utalentowanych kotów.

De Jong, Pedri, Moriba, Busquets, Jandro, Nicolas i zostaje trójka outsajderow Puig, Pjanic, Mateus.
Brakuje doświadczenia zdecydowaniem, za dużo młodzieży ktiora będzie się kręciła w okolicy pierwszego składu.
Musi przyjść jeden doświadczony pomocnik

0

@eckov przydałby się taki Parejo, ciężko znaleźć takiego rozgrywającego, który przyszedłby żeby pomóc w końcówkach meczy

1

@lukas10 Moriba weźmie 6,8? W końcu wyjątkowe numery trafia do talentów, następców i wychowanków.
Denis mi z 6 nie przeszkadzał ale już Todibo i Pjanic z 8 bardzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?