0

@Ls0811 możesz mieć rację, jednak jak wspomniałem to coś może być na rzeczy, na pewno wierzę w ten jeden, ale kto wie kto wie;)

1

@Zoker to i tak spore znaleziska, u narzeczonej na jednej z ziem podobno jest schowanych karabin z 2 wojny światowej. Schował go pradziadek i historia może być prawdziwa, dużo historii z moich terenów może być na faktach bo często mówili o tym ludzie którzy pamiętają druga wojnę i byli naocznymi świadkami różnych scen.
Jedna z historii mówi o tym, że w 45' w okolicach końca wojny jeden z Niemców ukrywał się w okolicy i był zmuszony ukrywać się po pobliskich budynkach.
Chłopi dali mu szansę ucieczki, ale gdy zbliżał się do zagajnika to któryś go zastrzelił, podobno do nikt ciała nigdy nie zabrał i jest Zakopane pod lasem. Ogólnie Jestem w stanie wierzyć w tego typu historię, bo nie mam zbytnio powodów żeby nie wierzyć babcią, ciotką, wujka czy dziadka, ale jaka jest prawda to już wiesz.
Ten wspomniany wyżej karabin chciałbym znaleźć z uwagi na to,że akurat ta historia jest z pierwszej ręki bo mój teściu usłyszał ją od taty na wypadek gdyby coś;D

0

@maroon wiem, większość ziem w okolicy jest kogoś, znajomych, dalszych i bliższych. Wszystko jest do dogadania

0

Mam pytanie do wariatów którzy mają jakąś historyczną fazę i chodzą z wykrywaczami metalu po różnych lasach i polach w celu spróbowania natrafienia na jakieś powojenne rzeczy.
Wbrew pozorom miejsc nie eksploatowanych jest dużo, u mnie na wsi jest cała historia pod ziemią, state chatki ( drewniane nawet) przy budowach często odnajduję się karabiny, naboje a znajomi około 15 lat temu przy kopaniu oczka wodnego znaleźli lufę od czołgu.
Mam czego szukać nawet u siebie na działce i przymierzam się do kupna wykrywacza metalu, ale...
Cholernie się boje znaleźć jakiś granat czy Bóg wie jaka mine i żeby mnie to po prostu nie zabiło, jak to wygląda z perspektywy osoby doświadczonej w tym temacie?

1

@Messibestplayerintheworld to już dobra wiadomość, szkoda, że to euro go ominęło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JohnnyBarca wiedziałem że Villiareal nie jest kolosem ale, że mają tyle ludzi niż u mnie w rodzinnym mieście? No niesamowite

1

@DaPidejpi media nakręcają wszystko mimo wszystko

0

@adambądkowski93 kierowcy ciężarówek często w trasę biorą dwieście czystej. Norma patologia,ale norma niestety

1

@MesQueUnClub96 lukebakio nie ma cipki, która jest na wyciągnięcie ręki.

0

@cules100pro Camavinge to profil De Jonga

0

@Cariones tylko linki nie jest w programie dla dzieci xD

0

@KORTIS bez jaj, Caio to ubozsza wersja Digne, widziałem jego gre i są lepsi na jego pozycję, na pewno w Barcy musi grać inny lewy obrońca. Zdecydowaniem bardziej wybiegany z płucami na wysokim poziomie. Caio gra do przodu co prawda, ale nie wydaje się, że może biegać w tę i w drugą

0

@joloskyy w Zasadzie zawszę boczne też idą, większość wygięć i tego typu konfuzji to urazy gdzie idą też boczne. Gorzej z łękotka

0

@ShinobiQWE nigdy nie zrozumiem sensu tego powrotu. Na łysej glacy pojawiają się cały czas rysy, odszedł niepokonany a teraz odejdzie oo czym? Jaki kto? Jako vten który sprawił, że Real stał się słaby

1

@barteggg08 nie wchodzi się bo woda jest inna, ale Pep doskonałe umie pływać i nie w takich nurtach sobie radził

2

@ElKamil City nie ma historii?

0

@Encore a po co United kolejny lewoskrzydłowy.
Hazard i jego osoba dużo by na tym straciła, niech lepiej idzie do Juve czy gdzieś we Francji tylko w lile powiedział że zagra

2

@Adamski69 a De Bruyne się nie należy?

0

87 setka wykorzystana i mamy angielski finał!
Brawo Chelsea!
Walka o złotą piłkę bogaci sie o Kante i De Bruyne, zobaczymy jak to się rozwiąże

0

@jedrek7000 De Jong, Kante, Valverde i Kimich myślę, że nikt by tego nie dźwignął

0

@rado_Barca Chelsea jest zbyt mocna i zenergetyzowa, Real tego nie ma

2

Takiej energii nie oglądałem od dawna, Chelsea zagra pewnie w finale, sposób na Real bardzo skuteczny, trzeba latać z agresją większą od nich i już nikt dobrze nie wygląda.
Geigenpresing w najlepszej odsłonie

0

WHO ALWAYS ME??

0

Założę się,że Vini strzelał xD

4

Patrząc na Mounta i Fudena jestem pewien, że Anglia wypadnie nadwyraz dobrze na euro

0

@BoRoWieC w momencie transfery rzeczywistość była znacznie inna

0

@Khajio chodziło mi o to, że PSG i jej hajsiwo zrobiło dużo dla ligi, awans w rankingu, rywalizacja z najlepszymi. W pewnym momencie przy wyjęciu PSG to Francja była biedna i Nos spokojnie mogła być w tedy w ich miejscu. Źle to trochę napisałem, jak zwykle nie sprawdzałem a szkoda, przepraszam za niezrozumiałość.
Oglądając obojętne mecze tych lig lepsza wydaje mi się Portugalia

0

@Deviler możliwe, jednak tak zbrzydła mi bundesliga przez pompowanie wielkości tej ligi,że mam po prostu dość, mecze mnie absolutnie nie porywają a zawodnicy poza BVB nie interesują, poza tym te wszystkie talenty które przepadały poza Bundesliga mnie tylko utwierdziły w tym że ta Liga wcale nie jest tak wielka jak się obecnie wydaje, oczywiście wiele może się zmienić za jakiś czas ale na razie wygląda to mizernie. W zasadzie poza Aubemeyangiem, Sane, Krossem i Carvajalem no nie mogę skojarzyć zatrważającej liczby piłkarzy którzy rządzą potem w innych ligach albo chociaż grają ponad oczekiwania.

0

@Ojciec5tkidzieci nie podobała mi się ich gra do pewnego momentu w sezonie. Teraz jest całkiem okej, ale nie przepadam za tą drużyną od zawszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?