jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ls0811 możesz mieć rację, jednak jak wspomniałem to coś może być na rzeczy, na pewno wierzę w ten jeden, ale kto wie kto wie;)
1
@Zoker to i tak spore znaleziska, u narzeczonej na jednej z ziem podobno jest schowanych karabin z 2 wojny światowej. Schował go pradziadek i historia może być prawdziwa, dużo historii z moich terenów może być na faktach bo często mówili o tym ludzie którzy pamiętają druga wojnę i byli naocznymi świadkami różnych scen.
Jedna z historii mówi o tym, że w 45' w okolicach końca wojny jeden z Niemców ukrywał się w okolicy i był zmuszony ukrywać się po pobliskich budynkach.
Chłopi dali mu szansę ucieczki, ale gdy zbliżał się do zagajnika to któryś go zastrzelił, podobno do nikt ciała nigdy nie zabrał i jest Zakopane pod lasem. Ogólnie Jestem w stanie wierzyć w tego typu historię, bo nie mam zbytnio powodów żeby nie wierzyć babcią, ciotką, wujka czy dziadka, ale jaka jest prawda to już wiesz.
Ten wspomniany wyżej karabin chciałbym znaleźć z uwagi na to,że akurat ta historia jest z pierwszej ręki bo mój teściu usłyszał ją od taty na wypadek gdyby coś;D
0
@maroon wiem, większość ziem w okolicy jest kogoś, znajomych, dalszych i bliższych. Wszystko jest do dogadania
0
Mam pytanie do wariatów którzy mają jakąś historyczną fazę i chodzą z wykrywaczami metalu po różnych lasach i polach w celu spróbowania natrafienia na jakieś powojenne rzeczy.
Wbrew pozorom miejsc nie eksploatowanych jest dużo, u mnie na wsi jest cała historia pod ziemią, state chatki ( drewniane nawet) przy budowach często odnajduję się karabiny, naboje a znajomi około 15 lat temu przy kopaniu oczka wodnego znaleźli lufę od czołgu.
Mam czego szukać nawet u siebie na działce i przymierzam się do kupna wykrywacza metalu, ale...
Cholernie się boje znaleźć jakiś granat czy Bóg wie jaka mine i żeby mnie to po prostu nie zabiło, jak to wygląda z perspektywy osoby doświadczonej w tym temacie?
1
@Messibestplayerintheworld to już dobra wiadomość, szkoda, że to euro go ominęło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JohnnyBarca wiedziałem że Villiareal nie jest kolosem ale, że mają tyle ludzi niż u mnie w rodzinnym mieście? No niesamowite
1
@DaPidejpi media nakręcają wszystko mimo wszystko
0
@adambądkowski93 kierowcy ciężarówek często w trasę biorą dwieście czystej. Norma patologia,ale norma niestety
1
@MesQueUnClub96 lukebakio nie ma cipki, która jest na wyciągnięcie ręki.
0
@cules100pro Camavinge to profil De Jonga
0
@Cariones tylko linki nie jest w programie dla dzieci xD
0
@KORTIS bez jaj, Caio to ubozsza wersja Digne, widziałem jego gre i są lepsi na jego pozycję, na pewno w Barcy musi grać inny lewy obrońca. Zdecydowaniem bardziej wybiegany z płucami na wysokim poziomie. Caio gra do przodu co prawda, ale nie wydaje się, że może biegać w tę i w drugą
0
@joloskyy w Zasadzie zawszę boczne też idą, większość wygięć i tego typu konfuzji to urazy gdzie idą też boczne. Gorzej z łękotka
0
@ShinobiQWE nigdy nie zrozumiem sensu tego powrotu. Na łysej glacy pojawiają się cały czas rysy, odszedł niepokonany a teraz odejdzie oo czym? Jaki kto? Jako vten który sprawił, że Real stał się słaby
1
@barteggg08 nie wchodzi się bo woda jest inna, ale Pep doskonałe umie pływać i nie w takich nurtach sobie radził
2
@ElKamil City nie ma historii?
0
@Encore a po co United kolejny lewoskrzydłowy.
Hazard i jego osoba dużo by na tym straciła, niech lepiej idzie do Juve czy gdzieś we Francji tylko w lile powiedział że zagra
2
@Adamski69 a De Bruyne się nie należy?
0
87 setka wykorzystana i mamy angielski finał!
Brawo Chelsea!
Walka o złotą piłkę bogaci sie o Kante i De Bruyne, zobaczymy jak to się rozwiąże
0
@jedrek7000 De Jong, Kante, Valverde i Kimich myślę, że nikt by tego nie dźwignął
0
@rado_Barca Chelsea jest zbyt mocna i zenergetyzowa, Real tego nie ma
2
Takiej energii nie oglądałem od dawna, Chelsea zagra pewnie w finale, sposób na Real bardzo skuteczny, trzeba latać z agresją większą od nich i już nikt dobrze nie wygląda.
Geigenpresing w najlepszej odsłonie
0
WHO ALWAYS ME??
0
Założę się,że Vini strzelał xD
4
Patrząc na Mounta i Fudena jestem pewien, że Anglia wypadnie nadwyraz dobrze na euro
0
@BoRoWieC w momencie transfery rzeczywistość była znacznie inna
0
@Khajio chodziło mi o to, że PSG i jej hajsiwo zrobiło dużo dla ligi, awans w rankingu, rywalizacja z najlepszymi. W pewnym momencie przy wyjęciu PSG to Francja była biedna i Nos spokojnie mogła być w tedy w ich miejscu. Źle to trochę napisałem, jak zwykle nie sprawdzałem a szkoda, przepraszam za niezrozumiałość.
Oglądając obojętne mecze tych lig lepsza wydaje mi się Portugalia
0
@Deviler możliwe, jednak tak zbrzydła mi bundesliga przez pompowanie wielkości tej ligi,że mam po prostu dość, mecze mnie absolutnie nie porywają a zawodnicy poza BVB nie interesują, poza tym te wszystkie talenty które przepadały poza Bundesliga mnie tylko utwierdziły w tym że ta Liga wcale nie jest tak wielka jak się obecnie wydaje, oczywiście wiele może się zmienić za jakiś czas ale na razie wygląda to mizernie. W zasadzie poza Aubemeyangiem, Sane, Krossem i Carvajalem no nie mogę skojarzyć zatrważającej liczby piłkarzy którzy rządzą potem w innych ligach albo chociaż grają ponad oczekiwania.
0
@Ojciec5tkidzieci nie podobała mi się ich gra do pewnego momentu w sezonie. Teraz jest całkiem okej, ale nie przepadam za tą drużyną od zawszę