jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Film na wieczór, coś o wojnie, może o początkach a nie o ogniu walki może jakieś trudy początkujących, albo jak wygląda życie w takim zawodzie. Fajnie jakby był na netflixie!
0
@FC1899Barca ktoś to już dobrze wyjaśnił, chodzi o to że kolejne pół miliarda różnicy nie robi a bez tego w ogóle nie zaczniemy dalej iść do przodu
0
@fart Alexis to był xD
0
@Ansufati123 czyli będzie grał coraz lepiej i częściej?
0
@Ratamahatta trochę tak, ale wcsje tak nie błyszczy.
Lyon to w 80 procentach Depay i jego gra, chociaż w pewnym momencie Kadewere, Slimani i Tako się trochę obudzili.
Pasqueta z Aouarem są dla mnie bardzo przereklamowani
1
@PatrychoO "parek selanse" xD
9
Pamiętam że zaraz po 8:2 z Bayernem również powstała lista nietykalnych na której był sprzedany chwilę potem Semedo;)
0
@kamilop mówiło się o BVB a sam Depay ma fajne relacje z Sancho.
Depay na szczęście jest za dobry na BVB.
Idealnie pasował by do City ale obym nie dał pomysłu Pepowi
0
@FCBparasiempre dziś po takim scenariuszu wiele osób by się powiesilo
0
@Chaoss jedz do Słowacji i po tamtej stronie masz prawdziwe góry;)
0
@koksik2700 czyli drugie Zakopane...
0
@Vebrol pivot... Hmm może Locateli, Ndidi dalej już ciężko o wybory
1
@itmustbejoke kontakt był a Alves wcale nie przesadził
1
@DaPidejpi oby gibal się dobrze na skrzydełku i będę zadowolony!
0
@LeoMessiah ig Ansufati
0
Ansu Fati robi się na Są Maxime:D
0
@JohnnyBarca brawo za spostrzegawczość. Tymczasem Nike robi wciąż najlepsze piłki
1
@Rewolucja123 serio uważasz,że to odpowiedni czas?
3
@Mario96w tymczasem żywa legenda Barcy Gary Lineker siedzi z espresso o 7:00 i czyta bzdury tych dzbaniastych kibiców.
Dziś już przeczytałem,że legenda Koemana to jeden strzał w finale i to tyle także nic mnie nie zaskoczy...
0
@JohnnyBarca Nike w stroje może nie umie, Ale piłki robi najlepsze
15
Harry Kane to piłkarz który byłby idealnym wzmocnieniem naszej lini ataku. Kompletna 9 w świetnym wieku dla piłkarza ograna w najlepszej lidze świata, król strzelców ostatniego Mundialu, zdobywca największej liczby goli w roku 2017 co jest niebywale biorąc pod uwagę konkurencję.
Moim zdaniem najpoważniejsza 9 do wzmocnienia naszej drużyna, nie możemy mydlić sobie oczu Lukaku, Aguero itp. każdy z nich ma wady których nie ma Kane.
Z czego pamiętam pięknego Anglika? Z tego że za każdym razem jak go oglądam to bez problemu przyjmuje piłkę zawieszoną wysoki w powietrzu i obraca się gdzie i jak chcę. Piękny piłkarz
0
@KimBassinger1 a widzisz trzeba było uderzyć w momencie kiedy było dobrze, były pieniądze i czas na takie ruchy.
Lato 2019 i Suarez albo rywalizacja z Kane i po roku czasu zniżka kontraktu albo dowodzenia. Zamiary Dembele i Cou kupić jednego ale konkretnego piłkarza albo zachować pieniądze na takie sytuacje jak dziś M'bappe lub Sancho.
Chociaż sezon 18/19 w wykonaniu Depaya to był majstersztyk 22 bramek i 17 asyst trzeba takie okazje łapać i brać piłkarzy kiedy mają szansę zrobić krok do przodu
0
@Explode chociaż gdyby wzięli Griezmana to kto wie:D
2
@Yosemite z Ronaldem czy nie, Ale Depay to obok Zielińskiego piłkarz który MUSI zrobić krok na przód do topowych drużyn
0
@masq jego profil umiera w piłce i uważam, że nie podskoczy wyżej. Drużyny też wolą grać wahadlami i tego typu gracz jest zbędny
0
@Beztroskii ten Inter przegrywa z Juve grającym w 10 pół h, nie. Najsłabszy ze wszystkich mistrzów
0
@kamilo0066 skład rotuje się jesienią ma wiosnę masz już gwarant do gry i grają ci co zasłużyli cały sezon. Wszędzie tak to wygląda
13
@andres_xavi Aguero był dobra 9 a lepsza już nie będzie
2
Nadal nie ogarniam, od tamtego roku nic się nie zmieniło. Halandow i mbapow tu nie ma i na horyzoncie nie widać. Pieniądzy na odprawę Dla Koemana i drugie tyle na nowego szkoleniowca tym bardziej nie widać i nie słychać żeby była.
Do idealnej sytuacji daleko, ale jednak wole Barcelonę Koemana niż żeby przyszedł nowe Setien ktory postawi na magiczna czwórkę defensywy a nie daj Bóg przywróci Pjanicia do składu.
Moim zdaniem od pewnego czasu przestaliśmy mierzyć siłę na zamiary i już poczuliśmy smak trofeum, pięknych mistrzostw, gniecenia każdego itp.
Moim zdaniem kadrę mieliśmy szeroką, ale absolutnie nie kompletną. Mnóstwo pracy żeby drużyna się zeapolila podczas wielu miesięcy meczy co trzy dni, bez możliwości normalnego treningu... A grać trzeba było a i tak niektórzy mają czelność mówić,że to nie jest sezon przejściowy, jak się okazało był sezonem przejściowym. Barcelona ta obecna nie jest absolutnie gotowa na żadne trofea co widać po wynikach z najlepszymi. Następny sezon jest w stanie dopiero dać nam odpowiedź czy jest rozwój lub nie.
Ale my chcemy za dużo, na raz i odrazu. Nie ma na rynku cudotwórców, Guardiola jest w stanie zrobić czystki i operacje kręgosłupa ale w tej chwili to Futbal fikszyn.
0
@Kvzik47 poza x boxem....