- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
2
Nadal nie ogarniam, od tamtego roku nic się nie zmieniło. Halandow i mbapow tu nie ma i na horyzoncie nie widać. Pieniądzy na odprawę Dla Koemana i drugie tyle na nowego szkoleniowca tym bardziej nie widać i nie słychać żeby była.
Do idealnej sytuacji daleko, ale jednak wole Barcelonę Koemana niż żeby przyszedł nowe Setien ktory postawi na magiczna czwórkę defensywy a nie daj Bóg przywróci Pjanicia do składu.
Moim zdaniem od pewnego czasu przestaliśmy mierzyć siłę na zamiary i już poczuliśmy smak trofeum, pięknych mistrzostw, gniecenia każdego itp.
Moim zdaniem kadrę mieliśmy szeroką, ale absolutnie nie kompletną. Mnóstwo pracy żeby drużyna się zeapolila podczas wielu miesięcy meczy co trzy dni, bez możliwości normalnego treningu... A grać trzeba było a i tak niektórzy mają czelność mówić,że to nie jest sezon przejściowy, jak się okazało był sezonem przejściowym. Barcelona ta obecna nie jest absolutnie gotowa na żadne trofea co widać po wynikach z najlepszymi. Następny sezon jest w stanie dopiero dać nam odpowiedź czy jest rozwój lub nie.
Ale my chcemy za dużo, na raz i odrazu. Nie ma na rynku cudotwórców, Guardiola jest w stanie zrobić czystki i operacje kręgosłupa ale w tej chwili to Futbal fikszyn.
0
@jeyx77x Człowieku, przecież o pozycji w tabeli nie zadecydowały wyniki z najlepszymi, a właśnie z tymi w teorii "słabymi". Poziom zakrzywiania rzeczywistości, jaki część z Was prezentuje i sposób w jaki racjonalizujecie wpadki trenera i drużyny, jest dla mnie po prostu niepojęty. Chyba, że faktycznie kadra Barcelony jest słabsza do rezerw Granady i zespołów takich jak Levante lub Celta. Wtedy fakt, masz rację.