jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze, że nikt Varu nie sprawdził:D
2
Skoro Puig jest chudy to co powiedzieć o potężnym monachijskim Musiale
2
@Kamiloza91 miał jeszcze 46 i 50:D
0
@AV0CAD0 dupka by pękła, ale to byłby piękny widok. Myślę, że tak czy siak mu się już nie uda
2
@norbi77 od dawna wszystkich uświadamiam że Laporta to nie jest żaden zbawiciel. Chciałem wygraną Fonta żeby zacząć nową Barcelonę z górą która jest czysta a nie myje sobie ręce i wymienia się stanowiskiem z Bartomeu i Rosselem którzy współpracowali już dawno temu w Barcelonie.
0
Jestem pewien, że nie strzeli;(
0
W sumie to Gumny mógłby zostać wzięty pod uwagę przy wyborze PO na Euro
3
Karby powinien być powtórzony, Neuer dwiema nogami opuścił linie
1
Nie zdziwię się jak Lewy nie strzeli dziś xD
0
Podpiszcie gooo!!!
3
@Criss18Barca czekaj, zaraz zaczniemy latać w kosmos i pewnie znajdą jakaś planetę w przeciągu 100-200 lat która będzie zdatna do życia a ty mówisz o suficie?
2
@Schoogs Andre willas boass już rączej topy nie osiągnie
0
@BarcaInfo oby się udało!!!
0
@Kwiatek67 trenuje z zespołem xDdd
6
Wczoraj ktoś przedstawił ten scenariusz, że Lewy przy 0-0 oddaje karnego Mullerowi, wiecie uroczyście go przytula pokazując całym Niemca że nie dotyka rekordu a ten sam Muller wystawia mu z karnego i elo;D
To byłby największy ból tyłka!
2
@FCBparasiempre Cantona był genialnym piłkarzem, ale pod względem ikoniki nie można go postawić obok Maradony, Pele i Besta
0
@DaPidejpi nie wiem.
0
@Criss18Barca sentyment i tyle, normalna rzecz
1
@MesQueUnClub96 a on tam 8 miejsca nie miał czasem?
0
@tbas nie wiem, różnie to jest z gazetami. Na zdrowy rozsądek to gdzie miałby iść Depay, Juve, BVB i Barca wyraziły publiczna chęć transferu. Myślę,że Depay jest najbliżej Barcy niezależnie czy zostanie ponury Holender u nas.
Laporta nie jest podobno głupi. Skoro masz za darmo chłopa przed najlepszym piłkarskim wiekiem który w top 5 wykręca Double Double to nie możesz go nie wciąż bo Ci nie pasuję. Bierzesz i jak nie będzie pasował to sprzedajesz z zyskiem i tyle
6
Bardzo podoba mi się koszulka Barcelony na ligę mistrzów. Podoba mi się że rezerwowym ma być Aguero nie Braitwhite i że jesteśmy blisko Depaya.
Po prostu mi się podoba to wszystko
0
@DaPidejpi chciałbym żeby poszedł do Anglii i postawił się takimi 30 bramkami obok Suareza.
Zawszę będzie gadanie że w najlepszej lidze nie grał, mimo wszystko zawsze będzie ten temat wałkowany.
1
@Rewolucja123 Desta, Pedriego, Mingueze.
Może nie każdy jest wychowaniem, ale na talencie trzeba się poznać.
Nawet nie próbujcie śmiesznie tłumaczyć że nikogo innego nie miał postawić w miejsce kontuzjowanych graczy. To jest najgorsze myślenie, bo były przypadki Roberto na skrzydle a Mashe właśnie z tego powodu stał się stoperem.
Stawiał na chłopaków bo tak chciał, Pjanicia olał i jakoś Moriba grał
1
@KacperVEB mało wychowanków wprowadził?
0
@VanBest tylko my tak mówimy, niektórzy co przychodzą to pewnie dowiadują się dopiero jak Xavi miał na nazwisko lub Iniesta na imie. O i raczej nie siedzą na stronach piłkarskich tylko mają własne życie i milion spraw na głowie
0
@Rust_Cohle no Sancho to crack pozdro @Encore .
Nie dziwne że jak wypadł to BVB siadło, ale z Memphisem to może być zupełnie inna drużyna.
Tak samo w BVB widziałbym Ziela
1
@RobiS nie wiem skąd wy szukacie takie fajne smaki, ale proszę pokażcie linka!
0
@MesQueUnClub_87 rzuć linkiem
4
@Wossi61FCB z tym parodysta na trenerze może być ciężko zwłaszcza że Van Djik odchodzi
0
@Rust_Cohle BVB zawszę ma aspiracje do bycia topem. Równie dobrze może się okazać że nikt z BVB nie odejdzie i może się okazać kapela do gry.
Nie zgodzę się z serie a. Inter to tak potężna drużyna ze szok.
Milan i Napoli to wcale nie są pewne drużyny a odpowiednio Lyon i Monaco wydają się bardziej perspektywiczne i mocniejsze.
PSG i Juve jako stare wygi lig to przykład ogromnej różnicy na korzyść Francuzów. Lile bym mógł porównać z Atalanta, która nie potrafi wielkich meczy wygrywać. Lile wydaję się w tej tylko chwili lepsze a zarazem otrzyma mistrza Francji.
Szczerze to kompletnie zawodzi mnie liga włoska. Że wszystkich lig najmniej chcę mi się nią oglądać . Czerpie więcej radości z Rannes- Nicea niż z derbów Rzymu np