La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1684 Culés

konto usunięte

2

Oby Lewy został w Bayernie jeszcze ze 3-4 lata to sieknie sobie rekord strzelców wszech czasów należący do Mullera. Brakuje mu obecnie 89 bramek, a grając te 4 lata to raczej na pewno by go pobił. W następnym sezonie 30 bramek, w kolejnym 25, trzeci i czwarty łącznie 40 i już mamy pobity rekord

Komentarz usunięty

1

@AdamS9882 ale ty dzwonisz..

0

@Katalończyk 99 Badum tsss :D

0

@DaPidejpi chciałbym żeby poszedł do Anglii i postawił się takimi 30 bramkami obok Suareza.
Zawszę będzie gadanie że w najlepszej lidze nie grał, mimo wszystko zawsze będzie ten temat wałkowany.

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@AdamS9882 xDDD dobry jesteś

0

@AdamS9882 ty w ogóle przeczytałeś na trzeźwo jego wypowiedź czy w robocie z okazji piątku było coś pite ?

konto usunięte

0

@panczo Widziałem jego poprzedni wpis.

konto usunięte

0

@AdamS9882 Jak czytałeś moj poprzedni wpis i posiadasz umiejetność czytania ze zrozumieniem to nie powinieneś robić problemu, ale go robisz wiec najwidoczniej nie posiadasz tej umiejętności

0

@AdamS9882 aaa no to widzisz, to tam trzeba komentować, bo ja tutaj czytam zupełnie normalną wypowiedź nienacechowaną jakąś nawet niechęcią do Niemców i się potem niepotrzebnie wtrącam :D

konto usunięte

0

@DaPidejpi za 2 lata już go w tym Bayernie nie będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?