0

@cat_r37 Depay 11 po Dembele albo 14 po Cou, 17 po Trincao to też nie głupi pomysł

2

@escarabajo jak zobaczy Rybusa albo płachete to przecież nie wystawi ML tylko Traore bo znając życie Będzie wysoka linia i Traore szykujący się do startu w linie środkowej;)

1

@Comentateiro z nienawiści do kumana do zrozumienia!

8

@MatiFCB2000 żeby Lewy w ogóle piłkę dotknąć mógł w tym meczu;)

0

Jak wyobraże sobię naszą wysoko ustawioną obronę z wolnym Glikiem na środku i piłki na Adame Traore to mi się robi nieco słabiej

1

@Janiama problem zacznie się nie z topem bo z topem to zagramy kontrę gdzie nasze ustawienie jest w porządku. Problem będzie że Szwecją np bo tam to my będziemy prowadzić grę

0

@Rewolucja123 z resztą on tam ładnie pracował a nie biegał głupio. Real w pierwszej połowie rewanżu mógł już odpaść

1

@lukaszmatusiewicz tam jest tyle miejsca że spokojnie

0

No pewnie, inaczej już dawno by się wycofali

0

@ZiX zostaję bo jest najważniejsza osobą w Manchesterze poza burmistrzem miasta.
Ile znaczy uchylić nieba trenerowi...

8

No ale ej? Nie mogą mu zrobić kolejnych testów?
Macki Pereza sięgają aż tak daleko?

0

@Rewolucja123 czemu nie dzwoniłeś?

0

@cat_r37 albo żeby w grudniu skupić się na Lidze

0

@Kettger fajna kompilacja bo pokazuję to co powinien mieć pomocnik w dziesiejszej piłce.
Wizja wizją, posyłanie piłek diagonalnych posyłamiem piłek diagonalnych, rozgrywanie rozgrywaniem, ale dziś Barca musi się budować od tyłu a z tyłu przy wybieganiu Gifiego i Frankie moglibyśmy czuć się spokojnie.
Może Koeman chcę odejść od tej gry barcelońskiej i w końcu grać bezpośrednio i konkretnie. Czy Gigi to ten sam piłkarz co Vidal i Paulinho? Raczej nie do końca, Gigi przychodzi w najlepszym fizycznym wieku dla wydolnościowca, ma doświadczenie z najlepszej ligi świata i przyjdzie do drużyny która w reszcie przyłoży się fizycznie do sezonu.
Vidal i Paulinho nie byli gotowi za Valverde, nikt w zasadzie nie dał tyle przez położenie lagi na przygotowaniu, najbardziej widać to było po Framkim i Cou. Co do Brazylijczyka to sam Klopp pisał w książce,że Cou potrzebował tyrać na treningach żeby być w najlepszej formie fizycznej to na tym opierał swoje atuty jak każdy nowoczesny piłkarz.
Pamiętam jak po wakacjach w 2018 przyszło starcie z Bilbao (2-2) na CN i Cou chciał w swoim stylu wyprzedzić rywala szybkim balansem ciała. Zauważyłem ten moment i go zapamiętałem bo potem już nie próbował wchodzić w dryblingi, dlatego, że nie był w stanie ich wygrywać.
U Koemana fizycznie każdy zyskał a mnóstwo osób zaliczyło progress i uważam, że Gigi po dobrym i prawdziwym presezonie będzie bardzo ważny w przyszłym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MaziFCB ostatnio miałem sen że Puig dał diagonalna przez pół boiska i dobiegł do tego Konrad który balansem ciała zwiódł obróbce przy linii bocznej który mu dał kopa w kostki i się obudziłem. Karnego nie było a z bólu się zwijał

5

@Explode tu zaczyna się lewactwo i głupota, bo myślą że mogą mówić wszystko i wszędzie bo wolność słowa!!!!

1

@PatrychoO bożyszczem jest Bosak, Mentznen to bardzo inteligentny i mądry gość

0

@ZiX Torres dziesięć lat temu to zaczął się kończyć

1

@Rewolucja123 792778089

1

@mat32 lepiej spytaj czemu nie pozwala

0

@Hosh piękny komentarz xD

3

@Encore nie widzę miejsca dla niego w topie.
Nie jest to bramkarz najwyższej klasy. Inter byłby okej,ale pewnie dragowski tam skończy

0

@masq nie wiem do czego pijesz kumplu, dziś, na teraz rozegrał średni sezon. Dużo pchania środkiem, nie jest to rozgrywający którego potrzebujemy, Ani ofensywny pomocnik, który będzie nam prędzej czy później potrzebny

0

@Messibestplayerintheworld średnio tak szczerze, moim zdaniem 20 mln to akurat, zrobiono z niego wielki talent którym nie jest

1

@escarabajo szacunek!!!

2

Jaka jest historia KAA Gent i szamana Untitiego w herbie?

0

@kamiVeB zabrzmiało agresywnie, spoko ziomek, żartuje;)

1

@Ratamahatta ludzie chcą kreatorów bo Rewolucja zwrócił na to uwagę, ale da się bez nich grać. Holandia potrafiła grać. Chelsea to też nie zbiór magików

0

@Grubson06 typowe Włochy. Piłkarze podróżują z Mediolanu do Turynu i Rzymu a i trenerzy lepsi nie są.
Jak miałbym jakaś ligę wyrzucić i zaorać to wybrałbym Włochy i zamienił ich z Holandia, Portugalią czy nawet Rosja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?