jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi największa legenda to Don
0
@koksik2700 ja ćpunów średnio szanuję
3
@LS dobra historia w sumie. Moja babcia wróciła z Niemiec z rodzicami na piechotę i na koniach.
Pra babcia była Ukrainka i wywieźli ja do Niemiec;)
1
@Janas11224 powiedział,że grał jak " cipka" i miał rację. Też tak uważam a karierę skończyłem na okręgówce, czy nie mam prawa tak powiedzieć? Csky świat to widział i cały potwierdzi
0
@Messibestplayerintheworld potwierdzam, ale w mandziu jakoś tak się tym człowiek nie przejmuje
0
@Joe_Pesci półtorej litra wody w lato to się pije gdy się nie rusza z miejsca w innym przypadku trzeba to pomnożyć razy dwa albo jeszcze więcej
0
@Yoshi94 Messi dostosował by się nawet do autobusu, kwestia jest inna, że ciężko pokazać Leo,że to na pewno zadziała jak przez 19 lat trzymał piłkę
1
Mam naszego nowego napastnika na avku!
3
@Lisek ale perspektywa na przyszłość jest. Mamy solidnych i dobrych obrońców oraz takich którzy mogą być najlepsi na świecie.
Przecież gdyby Busquets mógł posyłać takie piłki na skrzydła które chodzą cały czas.
34
W bezpośrednim futbolu Holandii bardzo dobrze widać zalety Framkiego De Jonga, u nas gra ciągle na autobusy.
Ilu jest zawodników u nas którzy by tylko skorzystali na kontrach, wciąganiu na połowę i ataku bezpośrednim? De Jong, Dembele pewnie nawet Trincao, Puig czy Dest.
Nasze usilne dominowanie rywali często zbija atuty niektórych graczy. Taki Malcom też by lepiej chodził gdyby miał więcej miejsca.
0
@AlwaysBlaugrana Depay był wczoraj trochę niepewny, ale oglądając Lyon i Holandię to zawsze jest to klasa, uważam, że z Leo się świetnie dogada i będą panowie rządzić;)
0
@DonMatteo901 zimno to znaczy 30 stopni tak?
0
@Homeopata8989 bez wniosków, Depay jest kimś takim w Lyonie i Holandii jak Messi w Barcy, ja oglądając jego cały sezon jestem przekonany że wniesie Barcelone na wyższy poziom bo świetnie się dogada z Leo
0
@Keson Malen, Boadu już się szykuja!
0
@michaleu przecież on robi błąd na błędzie od dawien dawna
0
@kuz e a robotę robi świetne
0
@mekston generalnie jak strzela to Bardzo celnie i pewnie
1
@davvidek oficjalka na dobranoc? Bardzo proszę
0
Super są te nowe koszulki Barcy! Spodenki do wymiany
0
@dniel przecież w tedy to PSG by było zbyt silne.
Wyobrażasz sobie trójkę Gigi, Verratti i Pogba w Ligue 1?
To było by zbyt mocne
1
@Yosemite Lukaku lub Kane łykną tą statystykę spokojnie
14
Oj nie wiem czy Pedri nie jest faworytem a już na pewno top 3
3
@zeko0 dokładnie, legendy nie zbuduje na Bundeslidze, gdyby ooierdolil Premier League sobie La Liga to jeszcze a takto do jego kariery będzie mnóstwo jakiś zaczepek
2
@Tales_Omletu Messi umie to robić a Lewy robi sztukę i odgrywa do najbliższego i dziękuję ani rozegranie ani napastnik xD
1
@Rewolucja123 nic do Ciebie nie msm, szanuję twoją pracę i optykę a piszę ogólnie bo często wpatrujemy się w De Jonga z perspektywy że ma być to Xavi czy inny wirtuoz a przecież De Jong jest od innych rzeczy i innej gry. Niemniej jednak rozrzucanie po skrzydłach i wahadłach to były kosmos gdyby opanował to pan Dr Jong
2
@LS nikt mi jeszcze konkretny nie odpisał więc spokojnie z panami komandosami;)
0
@kaamil1910 poza zniszczonym sezonem a w Zasadzie kolejnym zniszczonym po covid to dochodzą pracę przy których ludzie tracą życie dla głupiej piłki.
0
@LS było tu paru zawodowych, Jestem ciekaw czy jest jakiś bohater co miał przyjemność przeżyć misję;)
0
@Rastafarnianin ładniej brzmi gdy piszę, że mieli zaszczyt wrócić niż że "skończyli misję"
0
Mamy tu jakiegoś wojskowego co miał ten zaszczyt wrócić z misji?