jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB bo inni też dostają czasem na teraz na już
0
@RedKorsak bo nie lubię go i to jedyny powód. Kibicuje Leo a na Ronaldo szczam i tyle
0
@Yosemite gdzie jest De Jong? To obowiązek!
Pogba Wini? Też nie wiem kogo wybrać. Frankie za Kimich
4
@RedKorsak bo nie chce by Ronaldo odnosił sukcesy?
0
@bari_94 no Frankowski to w chuj grał
0
Finał Holandia - Francja, zobaczycie
0
@DonMatteo901 Boniek to najlepszy prezes jaki mógłby nam się trafić na ten czas
1
@Hubertusk Ronaldo nigdy nie cieszył oka grą. Ostatnio to chyba w 2013 od tamtego czasu to finisher, który tupta nad piłką
2
Taktyka na dośrodkowania ma sens jak się pochodzi z Madrytu i ma w nazwie Real. Tu nie ma ładu i składu
1
Lewandowski xDDD
0
Na Alaskę motorem
0
@Kurkmen z tego co kojarzę to ta kolej transyberyjska to nuda, drzewa i krzaki. I tak przez dwa tygodnie
0
@ObiektywnyKibic121 on nie gra słabo, jak już to nie do przodu, czyli poprawienie
1
@Janas11224 kluczem do sukcesu jest to że wydaje go SBM i wbija się w dzisiejszą modę. O rapie a co dopiero cieszeniu się z niego dzisiejsza publika nie ma pojęcia a zwłaszcza fani maty
0
@cat_r37 zobacz jak gra Adama. Jego akcje prawie Zawsze kończą się dośrodkowaniem bo nikt go nie może zatrzymać. Jakby te dośrodkowania miał kończyć Griezman, Aguero i Depay to chyba większe prawdopodobieństwo że będzie coś z tego?
0
@Coutinho007 nie robi bo w Volves nie ma napastnika. Traore to gwarancja dośrodkowania
1
@dv7wisnia przecież Adama sobie spokojnie przepchnie i tak wrzutkę zrobi.
0
@Destroyer_of_Worlds Firpo, Coutinho i Pjanic odejdą na pewno
0
@Gomess pewnie firpo, Cou odejdą za gotówkę ale już reszta pójdzie na wymianę
1
Mam wrażenie,że Euro wygra Holandia
1
@Janiama Włochy 2-0 Walia
Szwajcaria 1-1 Turcja
5
@DaPidejpi no i 150 wygranych dryblingów, mitycznych prostopadłych podań to elo
0
@Jacu327 zwłaszcza,że odrzucił korzystniejsze oferty
0
@Sulej myślę, że Pedri weźmie inny numer np 8 a Kun normalnie 16
0
@Rewolucja123 temat był wałkowany milion razy, nie ma o czym dyskutować. Sztab za Valverde w głównej mierze odpowiada za kontuzję Dembele
1
@norbi77 Fati, Moriba, Gil, Pedri, spokojnie
0
Brawo Memphis! Wreszcie interesujący gracz, który może zaoferować magię i finezję wraz z fizyką! Pamiętam jak Memphis wymiatał w PSV i jak go sobie kupiłem w Fifie 14 do karierki to aż miło.
Szczerze powiedziawszy nigdy nie spodxiewalbym się że Memphis tu zagra, kompletnie mi to koło myśli nie chodziło, ale jednak!
Jestem przekonany, że wraz z Leo i Aguero stworzą świetną paczkę i da nam Holender wiele radości.
1
@Gosciuu jest, wchodzenie z sauny do zimnej wanny z wodą
0
@daniel32778 kontuzję były przez sztab nie przez Nniego
2
@(C)Puyol Zambrotta, ale dobrze,że tak to się toczy, piłkarsko tej nacji nie lubię i żadnego Włocha obecnie nie widziałbym w Barcelonie.
Oczywiście poza Marco