1

@Rokita co chcesz wiedzieć?

0

@IronSanHybrid przecież Szymański nie grał na Euro

3

@Comentateiro nie, trzeba spojrzeć na to,że Juve się blazniło a CR7 już na poważnie nie jest raczej brany w tej nagrodzie. Po prostu głosy o zwycięstwie Ronaldo to rzadkość. To nie był jego rok i na pewno tego nie wygra. Bramki zakłamują trochę rzeczywistość bo nieźle tam się potykał o własne nogi w tym sezonie. Moim zdaniem w top 5 go nie będzie

1

@VamosRakieta ale gdyby Copa wygrało np Chile a Euro Czechy/ Dania/ Szwajcaria to chyba też Leo albo nikt bo innego rozwiązania nie widzę xD

1

@Janiama 2:0 dla Hiszpanii i włączam się do gry!

0

@Kgorecki2500 ja też nie, mimo to pewnie, rok, dwa i temat powróci

1

@Esteban_ ciężko coś wymyśleć, nie mamy okrągłego herbu, albo zwierzaka gdzie można uprościć formę.
Mi aktualny herb się podoba, ale przecież nie zostanie taki na zawsze, będzie trzeba go jeszcze bardziej podrasować żeby wpasowywał się w trendy.

2

Pamiętacie jak około dwa lata temu przed pojawieniem się kraty na koszulkach Barcelony powstał temat w którym socio zadecydowali, że nie przyjmą nowego herbu Barcy? Była propozycja zmienny i socjo (słusznie) odrzucili projekt który z tego co pamiętam był uboższy tylko o detale i wyglądał paskudnie.
Mimo to od 2002 minęło już dużo czasu i kolejne kluby zmieniają herby.
Ostatnimi laty zrobił to Manchester City, Atletico, West Ham, Everton, Lille a ostatnio Inter, Swansea i Metz.
Niektóre są gorsze, niektóre o wiele ładniejsze i schludniejsze. Mi projekt City, Atletico się bardzo podoba na przykład.
No i wychodzę z pytaniem, czy jakieś propozycje herbu Barcy się ukazały, jakieś fan arty albo życzenia kibiców?
W końcu nadejdzie dzień gdzie zmienimy herb na nowszy. O ile Barca ma ładny herb to potrzebuję on unowocześnienia.
Tacy kibice United, L' poolu, PSG czy Realu muszą się troszkę denerwować gdy słyszą o tym temacie bo ich herby są znakomite i gotowe na kolejne 20 lat, tak samo BVB, Bayern czy Chelsea i Tottenham.

0

@Kgorecki2500 musimy miećm nie chcąc mi się wierzyć, że Barcelona nie ma zamrożonych pieniędzy z ewentualnej całej kwoty za Cou czy Dembele.

0

@sendesara właśnie, spokojnie bo najwyżej Pedri wróci tydzień później z wakacji. Niech łapie doświadczanie gdzie się da a poza tym oni na tych igrzyskach wcsje daleko nie muszą pójść

1

@Kgorecki2500 pizzę i spaghetti Bardzo lubię!

2

@Kapsel12 czekamy Lil Ansu skrrt

1

@adambądkowski93 jestem w stanie wyobrazić, jakbyś mieszał w wwa to zawszę masz szansę spotkać ekipę Janiamy. To samo jest we Francji, Barcelonie czy Manchesterze

0

@AlicjaFCB trochę współczuję, mimo że też chętnie miałbym to o to, trzeba kabinowac

0

@Kluivert_P dokładnie, nic tyle nie daje ci podróżowanie. Na starość możesz powiedzieć sobię "byłem na Bałkanach, widziałem Czarnogórę, Chorwację czy Albanię" ten telefon za 2 klocki co się zepsuje za dwa lata i o nim zapomnisz prędzej czy później;)

1

@escarabajo teraz każdym możesz wbić 99 bo jest dynamiczny rozwój

0

@Kurkmen oby Belgia wygrała. Nie cierpię Włoch i wszystkiego co włoskie

0

@MatiFCB2000 zły moment na tę decyzję bo FIFA na nowym silniku i w ogóle

0

@Tales_Omletu mi od xone padł po dwóch latach i jestem zniesmaczony a co dopięro ty

0

@KORTIS skoro jonami ma pozamiatać to rywalizacja zapowiada się fascynująco:d

3

@paweldunajecfcb dobry wynik! Nogi do zimnej wody i czekamy jutro za czasem!

1

@Comentateiro bezstrzelny

1

@Hubertusk ewidentnie nie chcą obronić mistrza

3

@Tomek54321 w finale mundialu? Mówisz o tym strzale z kąta? To nie jest żadną setka, to nawet nie stało obok Palocio i higuaina. Messi może czuć się winny copa

0

@Encore tak jak kiedyś wspomniałem, United to klub który od lat stawiał na marki a nie na projekt. Przychodzili Van Gaal i Mourinho bo mieli kiedyś sukcesy, temu klubowi przydałby się ktoś kto stworzyłby projekt na pięć sześć sezonów i pomysłem na rozwój młodzieży i zastąpienie starszych graczy. Moim zdaniem solsza ma ostatnia szansę, jeżeli tym razem nawali to sam nie wiem kto mógłby ich wziąć i ogarnąć

0

Chyba sam częściej zajrzę teraz do czerwonej części Manchesteru.
Skoro boski Jadon @Encore Sancho jest w końcu graczem czerwonych diabłów to można spodziewać się poważnego włączenia do walki o tytuł.
Ofensywa bardzo poważna, plus oczywiście wzmocnienie obrony, brałbym tego Ramosa zanim Chelsea i PSG go wezmą.

0

Szkoda, że nie dał mu grać gdy była na to okazja. Mógł sam pomoc mu ukształtować się w United

1

Jakby Messi chciał przedłużyć kontrakt to by to dawno zrobił. Coś jest nie tak i tłumaczenie się Copa Amarica jest co najmniej zabawne

2

@escarabajo skoro jesteś zdolny żeby zabić się to jesteś zdolny do wszystkiego! Więc jazda i glowa do góry!

0

@Hubertusk oni tak zawsze grają xD raz na jakiś czas zdarzają się klasyki w grudniu i kwietniu, się to rzadkość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?