jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Boras właśnie powiedział, że Gearlish rusza się jak Totti?
0
Saka ma jakąś wrodzoną umiejętność obchodzenia rywala, świetnie to robi
0
@Elrumo ludze, kolanem w podudzie?
0
@Piotr,1985 var.
0
Brak karnego xD
2
Wszystko zaplanowane przez Pana Southgate. Wcisną na dwa, ty tylko kwestia czasu
0
Kane to przestawia tego Kieliniego jak tylko chcę xD
2
Southgate to pieprzony geniusz, kazda formacja, każdy rywal i każdy odprawiony!
3
Harry Xavi Kane. Jazda z makaronem!
0
@BartqRKO to by przeszło i konkurowało z mundialem, ale nie ma czasu po prostu
1
@Janiama 2:0 Anglia
1
@macio_944 przypomniał mi się mecz Kolumbi z Polska
0
@neymarjr_143 Leo też wygrał i nikt o tym nie pamięta
0
Hazarda zjedli po porażce jak się cieszył z kumplami ze starego teamu a Neymar nie za uściski i uśmiechu z Leo w szatni?
1
Avek zgodnie z obietnicą zmieniony! Odliczamy do 31 grudnia!
0
@koziar ciężki wybór...
0
@mekston De Bruyne, Leo, Kane
0
@Krzychuuuu14 liczę na Ciebie! Czekam na to zloto!
1
Chciałbym dotrzymać danego słowa że wczorajszego wieczoru.
Do końca roku będę miał na avatarze Pepe lub Casemiro.
Zapraszam do głosowania!
0
@kaamil1910 Dania na półfinał też nie miała, Argentyna wygrała z drużyną top 3,4 na świecie(?)
Kadrą się fajnie rozwija i jeżeli, dojdzie jeszcze, dwóch trzech do wyjściowej jedenastki to kto wie:)
5
Po tym co widzę dziś w internecie jestem prawię pewny że złota piłka będzie Leo.
Pod żadnym postem nie ma nawet grama szydery,ani jednej emotki "haha"żadnego negatywnego komentarza a głosy o złotej piłce dla Leo pojawiają się cały czas, tak jakby piłkarski świat nie widział innej opcji.
Żadnej negatywnej wypowiedzi gwiazd, żadnych innych opcji a za to mnóstwo postów i tym że Leo powinien wygrać w tym roku. Spotkałem się z wypisaniem statystyk Leo o 33 golach i ilus asystach i konwersacja się zakończyła. Jest wcześnie ale nie pamiętam żeby tak jednogłośnie było któregoś roku. Zwykle były, dwie trzy opcje, paru niedowiarków, ale teraz sukces kadry wszystkim dał jasną odpowiedź.
Oczywiście w tym wszystkim pomaga fakt, że pozostałe rozgrywki odbyły się bez znaczących faworytów.
Uważam,że zwycięstwo Włoch nic nie zmieni a Anglii nic nie da Kane czy Sterlingowi ze względu na hype na Leo.
Co sądzicie?
0
Uświadomiłem sobie właśnie że Hakimi jest na prostej drodze do zdobycia trzeciego tytułu mistrza kraju i każde w nowej lidze.
1
@GeneralXavi dyskusja się skończyła dzięki rozbieżności w Europie.
Messi ma prostą drogę po to luksusowe trofeum
3
Czy już możemy śmiało przyznać, że Leo jest najlepszy w historii i nie będzie argumentu, żeby się temu sprzeciwić?
Copa America - ????
Finał i MVP Mundialu
Dwa srebrne medale Copa America i dwa MVP
Złoto Olimpijskie - ????
Mundial U20 -????
Tylko dzięki triumfowi na poziomie seniorskim ta gablotka wygląda bardzo potężnie mimo wszystko, mimo przegranych finałów.
Moim zdaniem Leo już kompletnie nic nie musi, przyszły Mundial to też teoretycznie jakas szansa i dzięki pozbyciu się tego ciśnienia to tylko szansę mogą wzrosnąć.
0
@Sulimo żaden wulkan ci tyle nie dał co ten wulkan radości w Buenos Aires!
0
Melduje się 5:04
Tak jest!!!!!!!!!#LM7!!
0
@Comfortable_ sąsiad najebany bo u mnie w mieście open hair;)
19
Dobranoc wszystkim!
Na rano do roboty więc kładę się spać, ale przed snem chciałbym życzyć wam wszystkim, żebym o 5 rano do kawy zobaczył tytuł na głównej" Messi, Lionel Messi"
Piłka nożna jest to winna Leo, niech ręce Maradony i reszty gwiazd i legend niosą ramo Argentynę! To prawdopodobnie ostatnia szansa, ja czuję, że to powinno się wydarzyć i mam wrażenie,że cały piłkarski świat wie, że Leo to się po prostu należy. Dla mnie Messi jest symbolem dzieciństwa i magnesem dla mojej miłości do piłki.
Trochę dziecka w sobię trzeba mieć i to dziecko we mnie potrzebuje tytułu w rękach Messiego z kadrą.
Będę tu o 5:01, chcę się cieszyć i cały dzień na dniówce czytać o 7 złotej piłce dla Leo.
Jeżeli Argentyna jutro wygra, do końca roku będę miał zdjęcie Casemiro lub Pepe na avatarze a wybór będzie należeć do was!
Powodzenia Lio!
2
@koksik2700 chłopie u mnie to do dziś jest:)
5
@zadafcb jak to była setka to to co miał Palocio i Higuain to są bramki