2

@joloskyy powiedz to opini publicznej. Błąd systemu, nie sędziego

1

@koziar no tak, ale spokojnie. Czas prędzej czy później wyprze religię. Świat idzie do przodu a młode pokolenia już nie chodzą do kościoła, nie mówię,że to słusznie czy też nie. Ja próbowałem parę razy uwierzyć, ale potem biorę to wszystko na rzeczywistość i jednak nie mogę. Świat przestanie potrzebować Religi prędzej czy później. Mimo to jak mówiłem, trzeva to szanować i pamiętać co pomagało w 1945 np. polska to naród katolicki w historii i to trzeba szanować.

1

@Encore szkoda, że Arsenał to taki klub bez ambicji.
W kur**pieniędzy potencjał w składzie jest, projekt też niby jest a nic konkretnego się tam nie tworzy

0

@Encore u nas jest podobnie tylko Koeman jest wywożono na taczkach :D

2

Ale bym zobaczył sobie już jakiś sparing z jakimś Rapidem Wiedeń w jakiejś Szwajcarii czy Austrii, debiut Depay i te przedsezonowe składy, które są w cały świat i już nigdy nie mają racji bytu;)

1

@koziar jeżeli miałbym decydować to odrzucenie wierzeń, albo przeniesienie ich do strefy bajek a przyjął pewien racjonalizm, agnostycyzm i kierowanie się doskonaleniem niż wierzeniem w bustwa. Można być dobrym człowiekiem i miłować bliźniego bez religijnej otoczki, jesteśmy na tyle mądrzy, że nie potrzeba nam tłumaczenia czy coś jest dobre czy złe.
Dodam jeszcze,że chciałbym świątyń, mnóstwa miejsc gdzie kultywuje się bóstwa, ale tylko żeby ludziom dać dostęp, żeby mogli spojrzeć trzeźwym okiem i zobaczyć, że to wszystko i tak sprowadza się do wszystkiego tego samego. Trzeba ludziom pokazać historię religij, jak kiedyś było i jak jest teraz. Że przeszłość można odciąć grubą kreską i nie trzeba już wierzyć w Boga żeby się lepiej czuć i żeby deszcz spadł.

Btw zawszę ciekawiło mnie czemu konserwatywne środowisko i ci " zbuntowani" ludzie nie chcą jeszcze obalenia w Polsce tej afrykańskiej Religi z jakiegoś Egiptu czy innej Jerozolimy. To mnie zawsze zastanawiało,że z tym nie ma problemu, ale żeby uszanować jakiegoś gościa w kraju to jest problem

1

@kuz gdzie Forlan grał z Coutinho?
W Interze, Liverpoolu, Barcelonie, Bayernie, Espanyolu nie grał Forlan

0

@Tomason znam parę osób ze szpitala. Generalnie częsty rzeczywiście są ludzie zarażeni Covid bo po prostu szpital (e) nie radzą sobię z organizacją tej pandemii. No i w sumie po to te szczepionki są potrzebne, ale co ja tam wiem:D

1

Kiedy jakiś zespół grs w eliminacjach? Zobaczył bym w sumie ten Raków, Śląsk w Conference League

0

@KrystianR jak chcesz samemu to pamiętaj o odpowiednim ociepleniu na zimę;)

0

@puyol_presidend5 sasiadzi mają, tylko w Niemczech. Super zawód, o dziwo dochodowy, nigdy bym się nie spodziewał, że można z tego kupę kasy zarobić:D

36

@joloskyy to był karny na sterlingu czy nie?

1

@Ojciec5tkidzieci bardzo ładnie! Ja z terenem mam problem, ale ten z dzisiaj był super, na długie trasy w sam raz. Przygodę zacząłem w marcu. Tyle kilometrów nie robię miesięcznie, w lipcu już koło 120 by się zakręciło. Myślę, że w przyszłym tygodniu spróbuję zrobić 75 kilometrów, tak fajnie by było raz na tydzień jechać w trasę i za każdym razem pobijać winik o 10-5 kilometrów.

0

@tadzik447 tak!

1

@BarcaInfo roczna saga z Fabregasem, który trafił tu za śmieszne 40 mln euro.
Transfer Neymar, ale ten pierwszy dużo się działo. No i przecież temat był od zimy 2011 i skończył się w czerwcu 2013.
Pamiętam do dziś ten artykuł - " kim jest Neymar?"
No a ja myślałem że chodzi o Nilmara z Villareal.
Fajna saga była z Rossim i dobrze wspominam również te Davida Villi

0

@DaPidejpi kredycie i oddajesz tysiąca miesięcznie i masz swój własny dom!

2

@Lola120 chłopak napiszę post i czymś ciekawym, odkrywczym i interesującym i ma często dwie odpowiedzi na krzyż. Dziewczyna napiszę tylko,że boi się spać jak jest burza i wysryw komentarzy xD

1

@AntekGriezmann kwestia przyzwyczajenia mięśni. Dziś końcówka była już bardzo trudna.
Wyznaczam nowy cel: do września 100 kilometrów w 3i pół h :))))

1

@SuperPatsonFCB dzięki!
@AntekGriezmann również!
Moim celem jest dojechanie kiedyś nad Bałtyk, odemnie 450 kilometrów, moje marzenie z dzieciństwa stanie się kiedyś faktem i już może za rok!

10

60 kilometrów w 2:40 minut.
Tyle właśnie zrobiłem rowerkiem. Jest to mój prywatny rekord.
Nie uważam żeby to było coś wielkiego, czas mnie wcale nie zadowala. Natomiast dystans jest czymś co chciałem osiągnąć we wrześniu i na szczęście udało mi się tu już teraz;)
Uważam że mógłbym 30 kilometrów zrobić w 1h, może 1:10h i o dziwo drugie trzydzieści km zrobiłem właśnie w godzinę osiemnaście minut, więc myślę, że byłbym w stanie to spokojnie pobić.
Co myślicie?

0

@lucca87 przecież mówię, że to zależy od wielu czynników xD

4

Jak tam pensje w Paryżu?
Neymar 30?
Mbappe?
Ramos ponad 16mln
Hakimi też pewnie około 10
Wini 10
Donnaruma około 12
Verratti, Do Maria koło 10-8

Nieźle, szkoda, że nie zagrają w lidze mistrzów przez FFP...

0

@kamar24 mówisz o hydromasażu, albo o masażu limfatycznym, oba sprzęty w chuy kosztują a nalanie wody dla każdego nowego pacjenta jest po prostu nierentowne i się nie opłaca bo NFZ płaci za to takie grosze,że szkoda to kupować

0

@lucca87 ja znam milionerke co ma swój gabinet więc to ty nie siej głupot.
Wszystko to masa czynników

0

A no i bym zapomniał! W Polsce dbanie o siebie i o swoje ciało to jeszcze raczkujący temat. Jeżeli jesteś odważny, masz jakieś oszczędności bro wyjeżdżasz do Francji, Islandi i zostajesz po prostu bogaty, tam zapotrzebowanie jest ogromne a specjalistów brak. Tam masaże i zabiegi to żyła złota, która jest bardzo dobrze płatna. W Polsce za kręgosłup dostaniesz 80 złotych w zależności od miasta a za granicą często razy dwa lub trzy.
Żyła złota niedługo będzie Japonia, gdzie stopień wygody, rozleniwienia i przepracowania (tak dokładnie) sięga zenitu. Bardzo pracoholiczny kraj, ale leniwy do tego stopnia, że robili by wszystko na siedząco, wszędzie smartfony i inne bzdury jak np plecaczki, które są wielkości telefonu a można je rozłożyć i na nich zawsze i wszędzie siedzieć. Japończycy pracują często oo 12-15 godzin przed biurkiem i to co dzieje się z ich łokciami, kręgosłupami to za chwilę będzie ogromne pole do popisu dla specjalistów.

0

@Xwowrak tylko,że masaż sportowy to ciężka harówka. Masz np takiego dzika do rozluźnienia łydek i dwójek i wylewasz siódme poty w pół godziny, żeby mu coś pomóc. Silne ręce, dłonie i masa potu, zdecydowanie pod tym względem praca że starszymi jest lepsza, takiemu dzikowi nigdy słabe bodźce nie wystarczą a babci? Mizianie nawet pomaga

0

@Mns21 a no i ważna rzecz, która powiedziała mi moja Pani Doktor co mnie uczyła w szkołę policealnej.
Gdy zaczynasz nie możesz się odzywać na temat kolegów po fachu i nie daj Boże zrobić jakiś poważny błąd podczas rehabilitacji lub diagnozy.
Wyobrażasz sobie co pomyśli pacjent gdy przyjdzie z bólem w pachwinę a chłopak potem wygoogluje sobię anatomię i sprawdzi, że to przywodziciel? Albo pomyślisz mięsień? Np. dwugłowy z czterogłowym? Już nigdy do Ciebie nie wróci a w tym zawodzie w szczególnie mniejszym mieście plotki rozejdą się szybko i chętnych będzie o wiele mniej. Jeżeli interesuję Cię sama fizjoterapia to jest to praca gdzie się nie spocisz i generalnie pracujesz tylko głową, ale przeważnie masz doczynienia z powyginanymi dziećmi, brudnymi często starcami u narzekającymi babciami, których nic nie boli a idą tylko pogadać bo nie mają co w domu robić. Idzie zwariować, szczególnie jak musisz zbadać palpacyjnie pacjenta z napiętymi mięśniami, który waży 30 kilo i każdy przywodziciel żyje własnym życiem. Pamiętam, że na początku praktyk było mi bardzo niedobrze i strasznie wjechało to na głowę, zwłaszcza, że wiesz doskonale o tym,że nigdy mu nie pomożesz tylko lekko zlagodzisz jego dyskomfort.

0

@Mns21 sam chciałem być, nawet robię technika obok tego kierunku który dałby mi dużo jeżeli chciałbym to studiować. No ale ważna jest renoma bo pieniążki są we własnej działalności dopiero. W dużych miastach idzie karierę zrobić bo kolejki do fizjo sięgają kilku miesięcy, ale w mniejszym mieście już będzie ciężko.
Jednak sam miałem praktyki w klubie, stowarzyszeniu dla niepełnosprawnych i generalnie na kilka etatów można się zakręcić koło 5,6 tysięcy. Chcesz więcej? No to własna klinika i o wiele więcej obowiązków i zmartwień.
Generalnie polecam, ale dużo latania, pracy, łapania znajomości i pracy na początku za grosze, żeby złapać klientów.
Sam osobiście trochę się z tego powoli wypisuje, ale kto wie czy jeszcze na studia w tym kierunku nie pójdę;)

0

@koksik2700 czekam za minutmikiem na światłach!

7

@Rust_Cohle o hajs nie chodzi raczej bo jest bogatszy od Laporty xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?