0

@Barca1992 tylko do rozgrywek. Do ogarnięcia do końca okienka. Laporta działa ekspresowo, więc luzik

0

@messi564 no i jak oni trenują trzy razy w tygodniu to jaki to poważny klub? Dramat

1

Pamiętacie pierwszy sezon Valverde? Ja tak i już nigdy go nie zapomnę. Mama o 16 wracając z pracy pojechała do pobliskiego "secend hendu" i przywiozła mi nieruszone koszulkę Leo Messiego.
Znak La liga lekko sprany a takto wzór

0

@puyol_presidend5 zdecydowanie ja! Makarony to ch...

1

@baczekk13 wolałbym kogoś starszego, żeby w porę zrobił miejsce tej młodzieży, która zaraz tu się zjawi

0

@Coronado nie, dolewasz do trzeciego odbicia. Ale od pierwszego odbicia możesz jeszcze 10 litrów dolać po męczarni

0

@adamt1996 a Dania nie zagrała tylko wyjazdu więcej niż Anglia

0

@messi564 Gini, Marquinhos i Verratti w środku Ramos i Kimbebe na obronie. Na lewej będzie ten blondyn ogrywamy i Chyba tyke

0

@Volk piękna soboto niedziela się szykuję. Aż Chyba się zamienię na tę niedzielę:D

0

@Encore dostanie na spokojnie.

0

@adambądkowski93 super sparing. Chciałbym żeby Barca grała sparingi z takimi drużynami jak Monaco, BVB, Rangers czy Ajax

0

@Rewolucja123 błagam żeby Mbappe nie brał się za te SFG. Ma jeszcze czas na szkolenie ale on ma fatalny stały fragment i na siłę z siebie Leo i Cristiano nie zrobi.

1

Na tę chwilę udało zarobić sie:
Konrad - 3,5 mln ????
Firpo - 15 mln ????
Todibo - 7,5 mln ????
Akieme - 3,5 mln ????
Mateus - zwolniony xD
Plus wypożyczony
Trincao -?

W kolejce czeka Alenia -7 mln ????
A dalej wiadomo;)
Neto, Braitwhite, Umtiti, Roberto, Pjanic, Coutinho.
Uważam że Neto może odejść za 10-15 mln ????
Braitwhite pięknie zarobił na transfer i uważam,że za 15 mln ???? jest w stanie zmienić klub;)
Schody zaczynają się przy Untitim, Roberto i Pjaniciu.
Pjanicia ktoś chcę bi uważam,że nawet pozbycie się go za darmo będzie sukcesem to samo Umtiti.
Wierzę, że City się zlituje i weźmie sobię Roberto za jaki kolwiek pieniądz;)
Coutinho, mam nadzieję że chociaż 20 mln ???? da się na nim zarobić. Milan wierzę w was!

0

@masq do poniedziałku pewnie Alenia odejdzie. Potem skupimy się na najtrudniejszym. Umtiti, Pjanic, Griezman, Coutinho.
Uważam, że Pjanic i Griezman odejdą spokojnie. Zaraz Mundial a Pjanic chce pograć. Z Griezmanen myślę, że problemu nie będzie bo w City idealnie pasuje i on też raczej chcę mieć poważna karierę a nie siedzenie na pieniądzach jak Umtiti, który pewnie pójdzie na wypożyczenie razem z Cou. Chociaż jakby Milan był bardziej konkretny to kto wie;)

0

@VenoM Pau Torres to taki Langlet. Daleko z nim od Barcelony. Eric wydaje się o wiele pewniejszy

0

@ViscaBarca123 my zaraz będziemy musieli przejść na 1-3-7-0 przecież tyle ile my mamy młodzieży to się w palę nie mieści.
Pedri, Iliax, Gavi, De Jong, Nico, Orellana no i ten nieszczęsny Pług, którego będzie trzeba się pozbyć skoro jest tyle jakości w młodzieży. Nie mogę się doczekać!

0

@derlysy1979 które na przyklad?
Raczej to mi są kasowane, sam z siebie bym czegoś nie usunął.

1

@ViscaBarca123 tak jak mówiłem pół roku temu, Pedri to największy talent czysto piłkarski w ostatnich 10 latach albo i nawet dalej. W swoich kategoriach wiekowych nie ma sobie równych a już teraz dorównuje najlepszym w Europie pod wieloma względami. Ani nie czarny, ani nie wysoki, ani nie silny ani szybki, ale w piłkę gra kapitalnie i trzeba mu po igrzyskach zrzucić się na regenerację i kubeł zimnego browara za ten sezon.

1

@Bykunn ja tylko prowokuje i czerpie radość z bólu tyłka po wygranej Anglii, której mało kto kibicuję. Nie będę przeżywał czy to rzeczywiście była słuszna decyzja czy nie, chociaż moim zdaniem jeżeli był kontakt a lekki był to ja bym to gwiazdnął:D

0

Mark Clattenburg - Rozumiem powody, ale wolałbym, aby to nie było odgwizdane. Wtedy wkracza VAR, zwłaszcza, gdy faul jest tak miękki. VAR wtedy może polecić sędziemu przejście do wyznaczonego miejsca i obejrzenie tego po raz drugi, by następnie podjąć decyzję. Kiedy sędzia zagwiżdżę, nie będzie absolutnie cienia szans na to, że jest to jasny i oczywisty błąd, ponieważ był kontakt

0

@LUPR ale po co miał cofać słuszna decyzję?

0

@Qlewer jak źle,jak karny był słuszny?

0

@betonito wszystkie miały dobrze. Pretensje trzeba mieć do twórcy tego pokrojonego pomysłu o euro w całej Europie..
Chociaż niedługo mundial w USA, które jest kilka razy większe od Europy xD

0

@KrystianR cała czwórka zrobiła najmniej kilonetriw na turnieju, nie przesadzaj

0

@KrystianR zobacz sobie powtórkę od tyłu. Wczoraj podczas meczu była to ostatnia pokazana przed wznowieniem gry. Był zachaczany dwa razy i miał prawo się przewrócić

0

@KrystianR no okej, ald karny był słuszny, więc po co miał iść?

0

@Bobo25 to nie mogła być symulka bo zbyt naturalnie upadku Sterling

0

@Bobo25 głos rozsądku

0

@marcin000019 był kontakt

0

@ShinobiQWE to nie symulowanie tylko wykorzystywanie okazji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?