La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1356 Culés

0

Mark Clattenburg - Rozumiem powody, ale wolałbym, aby to nie było odgwizdane. Wtedy wkracza VAR, zwłaszcza, gdy faul jest tak miękki. VAR wtedy może polecić sędziemu przejście do wyznaczonego miejsca i obejrzenie tego po raz drugi, by następnie podjąć decyzję. Kiedy sędzia zagwiżdżę, nie będzie absolutnie cienia szans na to, że jest to jasny i oczywisty błąd, ponieważ był kontakt

0

@jeyx77x Nie wiem czy rozumiesz, ale on uważa że karnego nie było. A Ty od wczoraj twierdzisz inaczej :D

1

@Bykunn ja tylko prowokuje i czerpie radość z bólu tyłka po wygranej Anglii, której mało kto kibicuję. Nie będę przeżywał czy to rzeczywiście była słuszna decyzja czy nie, chociaż moim zdaniem jeżeli był kontakt a lekki był to ja bym to gwiazdnął:D

0

@jeyx77x skoro sprawia Ci to taką radość to czemu kasujesz wcześniejsze wpisy ?? :D

0

@derlysy1979 które na przyklad?
Raczej to mi są kasowane, sam z siebie bym czegoś nie usunął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?