jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maciasek tu chodzi o to że służba musi być silna żeby zajmować się tym na co nie mają czasu przez zarażonych covid
0
Wzorowy kalendarz. Do dziesiątej kolejki będą odchaczeni wszyscy poza Villarealem.
Drużyny typu Sevilla, Valencia lub Real Sociedat na początku sezonu to zawsze łakome kąski. O wiele bardziej trzeba się martwić o styczeń, jestem mimo to dobrej myśli
2
@paweldunajecfcb w porządku, jak najbardziej okej!
0
@Wittgenstein tango jest genialna
0
@Encore nie lubię takiej licytacji trofeum. Osobiście wybrałbym 3 złote piłki dla Leo bo karierę zaraz kończy a La ligę Barca może zdobywać do końca świata:D
0
Szukam osoby lub kanały na YT gdzie ktoś zajmuje się długimi trasami rowerowymi. Takimi powyżej 100-200 kilometrów. Wyznaczyłem sobie mały cel na przyszły rok i chce rowerem pojechać nad morze. Odemnie ze wsi jest to około 400-450 kilometrów. Szukam porad i wskazówek. Ktoś coś?
Na dzień dzisiejszy jestem w stanie pyknac spokojnie 60-70 kilonetriw a moim celem jest dojechanie i powrót z łodzi czyli około 120 kilometrów w dwie strony;)
Trenuję od kwietnia- marca tego roku
0
@MaTt_BarcaFan ale zajebiście się ją ogląda!
0
@Vebrol Ronaldo nie zagra w Paryżu bo 7 zajęta i 10
3
@Zoker ja jestem spokojny o świat. To samo dojdzie do takiego pułapu,że pierdol*** i skończy się raz na Zawsze
0
@Zoker pierdzielisz, jak przypomnę sobie tą klepe w trójkącie w polu karnym z Portugalia to tiki taka i Barcelona!
Przecież Jedzą, Krychowiak i reszta bardzo ładnie operowali piłka;)
5
@MaTt_BarcaFan liga przegrana czy podobnie jak w 2013/2014 ukradziona?
18
@Cochise mówi się, że Enrique wszystko zawdzięcza MSN. Dziś Deshamps odpada z euro mając w składzie same gwiazdy i glebie składu na trzy, cztery drużyny. Luis Enrique to fachowiec
1
@Barca1992 chyba słusznie. Ten zakaz mi się podoba.
1
@Bobo25 spokojnie, tacy profesjonaliści i sportowcy dochodzą do siebie w ile? Dwa tygodnie a potem powrót do formy. Niech gra ile może, odpuści najwyżej dwie, trzy kolejki
1
@Janiama biere udział w końcu.
3-2 dla Szwedów
3
Chciałbym, żeby Anglia wygrała, lubie te kulturę gry. Football coming home!
0
@BorzyKrzys trochę jego błąd ale obrońca zrobił najgorsza rzecz z możliwych, wycofał się w ostatniej chwili
4
Nie ma 1 lipca a Laporta wykonuję fantastyczną pracę!
Były heheszki ale...
Przyszli: Depay, Aguero, Emerson, Garcia za 8 mln euro (?)
No i co najlepsze odejścia nadchodzą i tym razem to nie będą słowa na wiatr.
Todibo już za 8,5
Konrad za 4( pewnie z opcją wykupu)
Fernandez został wyrzucony.
Jasne że każdy już chciałby żegnać Cou, Untitiego, Pjanicia czy Firpo ( który też bliski jest odejścia) ale na ten czas to dla mnie wzór robota
1
@cat_r37 nie można rozwiązać kontraktu z chłopakiem który ma tak poważna kontuzję. To byłby szczyt kur... Miejmy honoru trochę
1
@MaTt_BarcaFan Szczęsny i tyle starczy. Alison to bardzo dobry bramkarz
0
@Kurkmen przypominam, że od odejścia Valverde i jego sztabu Dembele zarzegnal kontuzję, miał urazy, się szybko z nich wracał. Spędził 3 lata na stole operacyjnym i nie dziwne,że długo dochodzi do formy albo do przyzwoitości.
0
@IbrahimAfellay w dodatku mieli taką konkurencję jak np Rooney, Ibra, Xavi, Iniesta, Torres, Drogba, Kaka, Ronnie, Snajder, Robben, RVP. Mbappe przed sobą ma prostą drogę na której są gałązki i jedna kłoda w postaci kontraktu z PSG
0
@macio_944 e ogóle ostatnio jest w kapitalnej formie
0
@Rewolucja123 myślę,że teraz to się zmieni. Karne Depay bije lepiej s myślę że Leo potrzebuję czasem odpuścić je w niektórych meczach. Weźmie na siebie Depay odpowiedzialność. Po cichu liczę,że to Depay weźmie 10 po Leo jak wszystko dobrze pójdzie
0
@Yosemite lubię Morate, ma to coś, że piłka go szuka w polu karnym.
Uważam,że po trzydziestce będzie czołowym strzelcem. Róbcie ss
0
@Pawelsky na szczęście medialność, statystyki i generalnie to że jest najlepszy robią robotę.
7 zp is coming
2
@PatrychoO mimo wszystko coś czuję, że ten nowy PES zmiecie z planszy Fifę w kwestii piłki nożnej. A herby i stroje wgrane będą z pendrive i po problemie;)
1
@fcbarcafan19 trzeba poczekać na dostępność i można brać:D
0
@KapiFCB i to by mi tak naprawdę wzór pasowało
0
@NaFazieHitman dla nas tak, ale dla kibica ogólnie piłki to pewnie lepsze widowiska były wczoraj. Dziś znając życie męczenie buły