1

@Maciasek tu chodzi o to że służba musi być silna żeby zajmować się tym na co nie mają czasu przez zarażonych covid

0

Wzorowy kalendarz. Do dziesiątej kolejki będą odchaczeni wszyscy poza Villarealem.
Drużyny typu Sevilla, Valencia lub Real Sociedat na początku sezonu to zawsze łakome kąski. O wiele bardziej trzeba się martwić o styczeń, jestem mimo to dobrej myśli

2

@paweldunajecfcb w porządku, jak najbardziej okej!

0

@Wittgenstein tango jest genialna

0

@Encore nie lubię takiej licytacji trofeum. Osobiście wybrałbym 3 złote piłki dla Leo bo karierę zaraz kończy a La ligę Barca może zdobywać do końca świata:D

0

Szukam osoby lub kanały na YT gdzie ktoś zajmuje się długimi trasami rowerowymi. Takimi powyżej 100-200 kilometrów. Wyznaczyłem sobie mały cel na przyszły rok i chce rowerem pojechać nad morze. Odemnie ze wsi jest to około 400-450 kilometrów. Szukam porad i wskazówek. Ktoś coś?
Na dzień dzisiejszy jestem w stanie pyknac spokojnie 60-70 kilonetriw a moim celem jest dojechanie i powrót z łodzi czyli około 120 kilometrów w dwie strony;)
Trenuję od kwietnia- marca tego roku

0

@MaTt_BarcaFan ale zajebiście się ją ogląda!

0

@Vebrol Ronaldo nie zagra w Paryżu bo 7 zajęta i 10

3

@Zoker ja jestem spokojny o świat. To samo dojdzie do takiego pułapu,że pierdol*** i skończy się raz na Zawsze

0

@Zoker pierdzielisz, jak przypomnę sobie tą klepe w trójkącie w polu karnym z Portugalia to tiki taka i Barcelona!
Przecież Jedzą, Krychowiak i reszta bardzo ładnie operowali piłka;)

5

@MaTt_BarcaFan liga przegrana czy podobnie jak w 2013/2014 ukradziona?

18

@Cochise mówi się, że Enrique wszystko zawdzięcza MSN. Dziś Deshamps odpada z euro mając w składzie same gwiazdy i glebie składu na trzy, cztery drużyny. Luis Enrique to fachowiec

1

@Barca1992 chyba słusznie. Ten zakaz mi się podoba.

1

@Bobo25 spokojnie, tacy profesjonaliści i sportowcy dochodzą do siebie w ile? Dwa tygodnie a potem powrót do formy. Niech gra ile może, odpuści najwyżej dwie, trzy kolejki

1

@Janiama biere udział w końcu.
3-2 dla Szwedów

3

Chciałbym, żeby Anglia wygrała, lubie te kulturę gry. Football coming home!

0

@BorzyKrzys trochę jego błąd ale obrońca zrobił najgorsza rzecz z możliwych, wycofał się w ostatniej chwili

4

Nie ma 1 lipca a Laporta wykonuję fantastyczną pracę!
Były heheszki ale...
Przyszli: Depay, Aguero, Emerson, Garcia za 8 mln euro (?)
No i co najlepsze odejścia nadchodzą i tym razem to nie będą słowa na wiatr.
Todibo już za 8,5
Konrad za 4( pewnie z opcją wykupu)
Fernandez został wyrzucony.
Jasne że każdy już chciałby żegnać Cou, Untitiego, Pjanicia czy Firpo ( który też bliski jest odejścia) ale na ten czas to dla mnie wzór robota

1

@cat_r37 nie można rozwiązać kontraktu z chłopakiem który ma tak poważna kontuzję. To byłby szczyt kur... Miejmy honoru trochę

1

@MaTt_BarcaFan Szczęsny i tyle starczy. Alison to bardzo dobry bramkarz

0

@Kurkmen przypominam, że od odejścia Valverde i jego sztabu Dembele zarzegnal kontuzję, miał urazy, się szybko z nich wracał. Spędził 3 lata na stole operacyjnym i nie dziwne,że długo dochodzi do formy albo do przyzwoitości.

0

@IbrahimAfellay w dodatku mieli taką konkurencję jak np Rooney, Ibra, Xavi, Iniesta, Torres, Drogba, Kaka, Ronnie, Snajder, Robben, RVP. Mbappe przed sobą ma prostą drogę na której są gałązki i jedna kłoda w postaci kontraktu z PSG

0

@macio_944 e ogóle ostatnio jest w kapitalnej formie

0

@Rewolucja123 myślę,że teraz to się zmieni. Karne Depay bije lepiej s myślę że Leo potrzebuję czasem odpuścić je w niektórych meczach. Weźmie na siebie Depay odpowiedzialność. Po cichu liczę,że to Depay weźmie 10 po Leo jak wszystko dobrze pójdzie

0

@Yosemite lubię Morate, ma to coś, że piłka go szuka w polu karnym.
Uważam,że po trzydziestce będzie czołowym strzelcem. Róbcie ss

0

@Pawelsky na szczęście medialność, statystyki i generalnie to że jest najlepszy robią robotę.
7 zp is coming

2

@PatrychoO mimo wszystko coś czuję, że ten nowy PES zmiecie z planszy Fifę w kwestii piłki nożnej. A herby i stroje wgrane będą z pendrive i po problemie;)

1

@fcbarcafan19 trzeba poczekać na dostępność i można brać:D

0

@KapiFCB i to by mi tak naprawdę wzór pasowało

0

@NaFazieHitman dla nas tak, ale dla kibica ogólnie piłki to pewnie lepsze widowiska były wczoraj. Dziś znając życie męczenie buły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?