1

@TylkoBarca7273 powodzenia byniu, ja kończę niedługo 24 służby!

0

@Deeespacito myślę,że tych piłkarzy różni tyle,że to jest niemożliwe

0

@LeoMessiah Nazario where

0

@amanter on jeszcze nigdy nie zarobił tych pieniędzy

1

@MesQueUnClub_87 czyli jest szansa że mi wyrwie bo mi cała wyszla już;)

1

@Kidd jaki wiek? Dziś na pododziale kobita 30 lat i zawał...

0

@Rothan1 sytuacja wygląda następująco. Do końca miesiąca siedzę w wojsku a dziś już mam problem z jedzeniem. Zdjęcie mam już długo a operacje chciałem zrobić po służbie.
Albo oni mnie stąd zabiorą na jakiś szpital albo nie dam rady, więc się pytam czy przejdzie jakoś zrobić to bez operacji

0

Czy ósemkę która już wystaje da się wyrwać czy trzeba liczyć na chirurg?

0

@VenoM co ciekawe Griezman jeszcze nigdy w Barcelonie nie dostał pełnego wynagrodzenia

0

0

@Majkel34 dokładnie

0

@AlexDark00 no i od kiedy Dembele zarabia 20 mln xD

0

@KrwawiaceoczyVEB stanął w miejscu jak wielu zawodników którzy od sezonu 19/20 się wyróżnili.
Kto tam był Rodrygo, Kubo, Camavinga, Dembele, Aouar

1

@norbi77 no cóż dla mnie jeżeli ktoś o czymś dyskutuje to jednak się tym interesuję. Jak większość nie chce tu szamba i jedynym sposobem jest samemu odpuszczenie tematu.

0

@Striker działa tak jak mogły by działać obostrzenia gdyby każdy ich przestrzegał.

16

Chcecie koniec dyskusji? Nie bierzcie w nich udziału, nie odpisujcie na wiadomości i nie piszcie o tym w kółko.
Chcecie zmian? Zacznijcie od siebie i na początku najlepiej jeżeli dla was dane dyskusję przestaną istnieć.

0

@patry295 dokładnie 4-6 lepszych miesięcy na kilka lat dramatu a tu jakieś porównywania z najlepszymi

2

@masq ten mit prostopadłych podań to jest największy ewenement tej strony.
I Pedri i De Jong potrafią takie dać co z resztą pokazali parę razy w tym sezonie.
Tu nie chodzi o to żeby oni walili piłki na pałe cały czas i szukali luk.
Liczy się styl gry, Bayern potrafi rozrywać rywali i miejsca się robią a podania pojawiają, Barca często sama się wpierdala w autobus i nie ma tam miejsca na takie podania, po prostu zawodnik nie zauważy tych luk.
Nauczmy się korzystać z fizyki i impetu akcji i przede wszystkim dajmy te podania wykonywać Leo bo robi to najlepiej na świecie. Ludzie nie zrozumieją,że Leo już nie jest goleadorem tylko kreatorem gry i to De Jong z pedrim zasuwają żeby Leo mógł sobię puszczać takie piłki
Osobiście życzę sobie jakiegoś wybieranego maratończyka,który wpisuje się w nowoczesną piłkę, będzie wiedzieć kiedy oddać Leo żeby ten mógł podawać.
Więcej zależy od sposobu gry czasem niż piłkarzy

0

@Mathew86 oni nie mają nic ze sobą wspólnego a wymieniłeś ich obok siebie

0

@Messibestplayerintheworld z narzeczoną to samo chcemy zrobić

1

@Kwiatek67 zawszę jest. Musiałbyś mu wypłacić ostatnie lata kontraktu i odprawę za zwolnienie.

3

@Uukasz_93 ja pamiętam,se kiedyś było tylko KSW i UFC raz na ruski rok i się czekało po kilka miesięcy a teraz ci tydzień gala. Zaraz będzie więcej gal niż zawodników

0

@Bykunn leć samolotem bo autem zameczysz się

1

@Wossi61FCB szkoda, ale tak z ciekawości to jak prezentowało się poruszanie Haalanda na żywo. Że skrótów ani z pełnego meczu w tv nic nie wywnioskuje a z meczu to całkiem dużo

0

@Explode no to prawda, on tylko puchar Francji zdobył;D

1

@FCMichalo gorszy sezon to prawda. Teraz Sterling wchodzi w bariere najlepszego wieku dla piłkarza i zobaczymy czy jest gościem, który będzie coś znaczyć w historii.
Może Euro wygrać i wzbić się wyżej!

0

@Janas11224 mógł tu grać 8 lat temu, ale musiał zabezpieczyć rodzinę.

1

@Wossi61FCB jak byłeś ubrany? Zaraz sobie sprawdzę czy jesteś taki kozak jak Się tu piszesz!:D

0

@LS a ja pamiętam$3 jak nie było widać twarzy taty lub kogoś innego mandacie to go umozyli

0

@macio_944 no dobra, ale jego taktyka nie przewidywała defensywnego pomocnika.
Bili głową w mur cały mecz, co zmieniłby ten defensywny pomocnik?
Skoro w rozegraniu jest lżejszy Foden niż Aguero to dużo ten wieżowiec 174 m by nie zmienił w polu karnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?