jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TylkoBarca7273 powodzenia byniu, ja kończę niedługo 24 służby!
0
@Deeespacito myślę,że tych piłkarzy różni tyle,że to jest niemożliwe
0
@LeoMessiah Nazario where
0
@amanter on jeszcze nigdy nie zarobił tych pieniędzy
1
@MesQueUnClub_87 czyli jest szansa że mi wyrwie bo mi cała wyszla już;)
1
@Kidd jaki wiek? Dziś na pododziale kobita 30 lat i zawał...
0
@Rothan1 sytuacja wygląda następująco. Do końca miesiąca siedzę w wojsku a dziś już mam problem z jedzeniem. Zdjęcie mam już długo a operacje chciałem zrobić po służbie.
Albo oni mnie stąd zabiorą na jakiś szpital albo nie dam rady, więc się pytam czy przejdzie jakoś zrobić to bez operacji
0
Czy ósemkę która już wystaje da się wyrwać czy trzeba liczyć na chirurg?
0
@VenoM co ciekawe Griezman jeszcze nigdy w Barcelonie nie dostał pełnego wynagrodzenia
0
@SonBarcaGoku xd.
0
@Majkel34 dokładnie
0
@AlexDark00 no i od kiedy Dembele zarabia 20 mln xD
0
@KrwawiaceoczyVEB stanął w miejscu jak wielu zawodników którzy od sezonu 19/20 się wyróżnili.
Kto tam był Rodrygo, Kubo, Camavinga, Dembele, Aouar
1
@norbi77 no cóż dla mnie jeżeli ktoś o czymś dyskutuje to jednak się tym interesuję. Jak większość nie chce tu szamba i jedynym sposobem jest samemu odpuszczenie tematu.
0
@Striker działa tak jak mogły by działać obostrzenia gdyby każdy ich przestrzegał.
16
Chcecie koniec dyskusji? Nie bierzcie w nich udziału, nie odpisujcie na wiadomości i nie piszcie o tym w kółko.
Chcecie zmian? Zacznijcie od siebie i na początku najlepiej jeżeli dla was dane dyskusję przestaną istnieć.
0
@patry295 dokładnie 4-6 lepszych miesięcy na kilka lat dramatu a tu jakieś porównywania z najlepszymi
2
@masq ten mit prostopadłych podań to jest największy ewenement tej strony.
I Pedri i De Jong potrafią takie dać co z resztą pokazali parę razy w tym sezonie.
Tu nie chodzi o to żeby oni walili piłki na pałe cały czas i szukali luk.
Liczy się styl gry, Bayern potrafi rozrywać rywali i miejsca się robią a podania pojawiają, Barca często sama się wpierdala w autobus i nie ma tam miejsca na takie podania, po prostu zawodnik nie zauważy tych luk.
Nauczmy się korzystać z fizyki i impetu akcji i przede wszystkim dajmy te podania wykonywać Leo bo robi to najlepiej na świecie. Ludzie nie zrozumieją,że Leo już nie jest goleadorem tylko kreatorem gry i to De Jong z pedrim zasuwają żeby Leo mógł sobię puszczać takie piłki
Osobiście życzę sobie jakiegoś wybieranego maratończyka,który wpisuje się w nowoczesną piłkę, będzie wiedzieć kiedy oddać Leo żeby ten mógł podawać.
Więcej zależy od sposobu gry czasem niż piłkarzy
0
@Mathew86 oni nie mają nic ze sobą wspólnego a wymieniłeś ich obok siebie
0
@Messibestplayerintheworld z narzeczoną to samo chcemy zrobić
1
@Kwiatek67 zawszę jest. Musiałbyś mu wypłacić ostatnie lata kontraktu i odprawę za zwolnienie.
3
@Uukasz_93 ja pamiętam,se kiedyś było tylko KSW i UFC raz na ruski rok i się czekało po kilka miesięcy a teraz ci tydzień gala. Zaraz będzie więcej gal niż zawodników
0
@Bykunn leć samolotem bo autem zameczysz się
1
@Wossi61FCB szkoda, ale tak z ciekawości to jak prezentowało się poruszanie Haalanda na żywo. Że skrótów ani z pełnego meczu w tv nic nie wywnioskuje a z meczu to całkiem dużo
0
@Explode no to prawda, on tylko puchar Francji zdobył;D
1
@FCMichalo gorszy sezon to prawda. Teraz Sterling wchodzi w bariere najlepszego wieku dla piłkarza i zobaczymy czy jest gościem, który będzie coś znaczyć w historii.
Może Euro wygrać i wzbić się wyżej!
0
@Janas11224 mógł tu grać 8 lat temu, ale musiał zabezpieczyć rodzinę.
1
@Wossi61FCB jak byłeś ubrany? Zaraz sobie sprawdzę czy jesteś taki kozak jak Się tu piszesz!:D
0
@LS a ja pamiętam$3 jak nie było widać twarzy taty lub kogoś innego mandacie to go umozyli
0
@macio_944 no dobra, ale jego taktyka nie przewidywała defensywnego pomocnika.
Bili głową w mur cały mecz, co zmieniłby ten defensywny pomocnik?
Skoro w rozegraniu jest lżejszy Foden niż Aguero to dużo ten wieżowiec 174 m by nie zmienił w polu karnym.