jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 easy. Gorzej ma Napastnik Wolves
0
@Katalonbar Barca też pierwszy finał przegrała;)
4
@macio_944 biedny need...;/
0
@adambądkowski93 dlatego jest moim bohaterem!
0
@macio_944 słowa nabierają wartości po tym jak wejdą w życie.
0
@patrickjacob chcieliście mes que un club a wybraliście jednogłośnie prezydenta, który jest kumplem Bartomeu, kumplem Ro$$ela i zaraz zatrudni Xaviego z którego cisnął breche całą kampanię wyborczą.
3
@AlexDark00 tak jak Mentznen mówił. Młodsze pokolenia zaczynają od Lewicy i albo zmądrzeją albo zostaną, wychowanie bez komuny zbiera pewne żniwa
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Encore i już zawszę będziemy mogli mówić że może byłby lepszy gdyby nie te kontuzja...
0
@lukaszbarca15 co ty luki nie powiesz xD
3
Jaś Kapela.
Myślałem,że to ten bez nóg co na biegun wszedł czy na inną Śnieżkę się drapał a to tylko obrzydliwy robak, którego należy już zostawić w spokoju bo ludzie i Krzysiek go wczoraj zgnietli.
Dałem radę trzy pytania, może pięć i wyłączyłem, szkoda czasu i nerwów przede wszystkim.
0
@Emhyr ja bym spróbował porozmawiać z Ronaldem. W tej chwili wiemy że już nigdy u niego nie zagra. I dobrze, walić na ryj kur**co w mediach o minuty walczą.
Riki nigdy nie płacze tylko zapierdal* czy ma coś z tego? TERAZ NIC,ale kto wie...
1
@SuperPatsonFCB przez te parę miesięcy mam z Koemanem o wiele bliżej niż z Enrique i Valverde razem wziętymi.
W biedzie poznaję się jednak przyjaciół
17
Człowiek nie jest robotem, więcej szacunku, uczuć i takiego sprawiedliwego traktowania a nie patrzenie tylko przez pryzmat tego że klub może zyskać. Koeman jest topka jeżeli chodzi o moich ulubionych trenerów że względu na poświęcenie się dla Barcy w tamtym roku.
Trzymaj się zdrowia Ronald! Jeżeli trzeba to odejdź na emeryturę i trzymaj się zdrowia bo to najważniejsze!
0
@PatrychoO 7 jest najbardziej xD numerem w Barcy
0
@FafitFCB Bełchatów się stara, dobrze,że kolomnie na Złoczewie nie zrobili
0
@lukaszmatusiewicz jakby Koeman został zwolniony to już by został. Jest tylko jedna osoba za którą czeka Laporta.... Gra w sobotę;)
1
Co do słów Pana Jouinho.
Odbieram to jako pozytywny charakter. Przydało by się, żeby ktoś chciał być gwiazdą tego zespołu, Messi lubi ambitnych gości o parciu do przodu i chęci zwycięstwa.
Może Depay mógłby wziąć karne? Wykonuje je świetnie! Mocno, precyzyjnie. Rzuty wolne? Czemu nie! Z lewej strony nie ma kto ich wykonywać.
SFG w bocznych tercjach boiskach to woda dla ryby jaką jest Depay w tej dziedzinie. Bije na prawdę świetne i mocne dośrodkowania.
Wiecie co? Jakby się trochę zastanowić to Memphis pod pewnym względem przypomina mi... Neymara.
Oczywiście delikatnie mówić, jest spora różnica umiejętności tych piłkarzy i skali talentu... Chociaż czy w młodości, na przykład w wieku 20 lat nie można było ich postawić koło siebie? No w sumie można.
Wracając - Depay mógłby być piłkarzem, który nie zrobi dobrze Lio jak Griezman, Cou tylko sam mógłby chcieć zdecydować się na wzięcie odpowiedzialności a to było by już coś.
Skutkow nie przewidzimy, ale brzmi to trochę pozytywnie.
Co myślicie?
0
Jakbyśmy mieli nie kontynuować współpracy z Stegenem ( nieważne z jakich powodów)
To kto?
2
Proszę, żeby wrócił na presezon!!!
0
@Ghazul3293 raczej nie. Kompletnie nie mój typ.
No ale są jeszcze śliczne najczęściej cycate latynoski o naturalnych kształtach to tak.
Obrzydzają mnie kobiety z bliskiego wschodu, Turcji i tamtej części świata.
Azja ( Japonia np)?
Tak 50/50
0
@AduŚ07 przekonałem się, na twoją odpowiedzialność!
0
@Azi raczej już koniec. Nie ma trenera który go zatrzyma, sam teraz jest kontuzjowany więc nie widzę powodów czemu miały dostać tyle kasy ile sobie życzy
0
@Deeespacito zgadza się, ale transmiter również jest okej
0
@Encore zaraz need powie,że nie
1
@Odcinkowy chcemy z narzeczoną w lipcu gdzieś lecieć. Słyszałem że w lipcu jest 30 w dniu, więc wygląda to ciekawie
0
@AduŚ07 też słyszałem o Czarnogórze, ale jednak chcę zacząć od Chorwacji przygode z Bałkanami
0
@MesQueUnClub_87 tak w ogóle, nie byłbym teraz za tego typu trenerem, pytam tak orientacyjnie
0
@AduŚ07 na Chorwacji byłeś?
Wiesz co koszta kosztami, znalazłem fajne last minute i nie chce mi się martwić o pieniążki. Chcę tylko popływać w ciepłej wodzie i poleżeć na plaży.
Zwiedzanie zwiedzaniem, ale jak widzę tę wodę na zdjęciach to mnie po prostu skręca z zazdrości zze mnie tam nigdy nie było. Ostatni mój kontakt z wodą na świeżym powietrzu to morsowanie przy -20 więc wiesz;D
0
@Encore nasz były asystent oraz były trener Sociedat. Jeden z kandydatów obok Valverde w 2017