jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Messi, Memphis i Mokebe!
1
@TylkoBarca7273 wolę bardziej jakaś skalę typu Aroujo
0
@DaPidejpi najlepszy a jednak od każdego mistrza dostał by lanie z wyjątkiem Lille
2
@SonBarcaGoku dobry, szybka emerytura, dobry pieniądz.
2
@DaPidejpi nie słyszałem nic na ten temat. Euro było by dla niego świetna reklamą, ale mam nadzieję, że do Euro zostanie potwierdzony
1
@DaPidejpi wypadało by Depaya potwierdzić
3
Napoli, Milan, Lile!!!!
0
@msmsms Jax Teller bezapelacyjnie
0
@escarabajo no właśnie. Mam wrażenie że od kiedy interesuje się piłka to kadra się im nie zmieniła
0
@Arkon recenzje są dobre, top to nie jest ale wciąż młody zawodnik i spokojnie wpisuje się w to grono zawodników które musi zrobić krok żeby stać się topem piłkarskim.
Do tego grona zaliczam Depaya, Zielińskiego między innymi, Kounde na pewno też
0
@ViscaBarca123 jest jakieś grono utalentowanych Chilijczyków?
Szczerze to chyba z rok temu chciałem zagrać sobie towarzysko Chile w Pesie i mówię wejdę sobię w powołania do kadry bo zwykle tam kryje się jakaś perełka której nie ma akurat w kadrze.
Okazało się że jest absolutny dramat i obawiam się, że pokolenie Sancheza i Vidal skończy piękne historię Chilijczyków.
3
@Arkon Gaya, Grimaldo
0
Pamiętam jak miesiąc przed transferem Suareza nagle z dvpy pojawił się news,że Barcelona oficjalnie złożyła ofertę za Aguero w wysokości 38,5 mln euro, nikt nigdy tego nie zdementował a temat nagle umarł.
Fajnie że po tylu latach City zdecydowało się rozpatrzeć tą ofertę!
4
@DonMatteo901 prawda jest taka,że Guardiola by zrobił z niego potwora
0
@Nano22 pamiętam jak byłem w gdańskim NewYorkerze i cała 10 osobowa kolejka czekała do jednej kasy.
Druga była czynna tylko Pani pracowała przy niej robiąc ceny na produkty.
Wystarczyło do niej podejść i poprosić o zakupy.
To wszystko, a niektórzy do dziś czekają w tej kolejce...
7
Piękne informację! @Encore
4
Komentarz usunięty
3
@Bogan że wypluł tą ostatnią piłkę.... Dziś byłby narodowy dzień bólu dupy. Szkoda z drugiej strony że Giki nie zatrzymał Roberta
0
@Barca_Big_Moment oglądałem wszystkie mecze Aroujo i pamiętam że komuś się udało go minąć 2-5 razy się to max
0
@Dosq po prostu nigdy tymi crackami nie byli
0
@DonMatteo901 i nie sprawdził na varze czy nie było czasem spalonego przy dobitce
0
Skoro Lewy dobił już do sufitu w Bundeslidze to fajnie jakby rzeczywiście odszedł do Premier League i tam zdobył coś więcej, coś jeszcze!
W takiej Chelsea teraz? Rzeźnik i to i tak mało
0
@mokrychlopiec dokładnie. Lil Ansu by stuknął z 25 bramek spokojnie w tym sezonie
1
@marcin62 nie no bardzo dobrze wygląda. Inny chłopak niż jak przychodził do drużyny
0
@PaPo ja chciałem z myślą o każdym typie terenu. Po prostu nie chciałbym się martwić jakbym musiał przejechać przez jakiś niefajny teren. Lubię w góry jechać, nad morzem, jeżdżę w mieście i za miastem. Ta opcja wydaje mi się po prostu najbardziej uniwersalna
0
@Emhyr młody Etoo
0
@Geble chodzilo mi o sprawy z jazdą, słyszałem że jest przyjemniejsza, auto jest przyklejone do jezdni, świetnie się zbiera przy starcie, ale i słyszałem, że naprawy ewentualne mogą być drogie
2
Chciałbym być wojskowym tylko i wyłącznie po to żeby przygotować sobie książeczkę ze wszystkimi ripostami Andyego Andersona
0
Wady aut posiadających 4x4?
0
Czułbym się słabo jakby za oknem świętowali mistrzostwo kibice wrogiej drużyny z tego samego miasta.