jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ratamahatta Jurgen jest najbardziej gorącym kąskiem na rynku
0
@matirix20 zbudujesz kondycję z jednak bez koordynacja trenera nauczysz się błędy robić
0
Ciekawe ile Sasuolo chciało by za Boge
1
@kuz dziwnie się czuję czytając o wojnie która dzieję się w tej chwili.
Czasem nie dziwię się tym na prawdę starym ludziom, że boją się wszystkiego co im przypomni 45"
0
Ktoś może jedzie? Zabiorę się chętnie!
13
@adambądkowski93 mimo wszystko Ronaldo raczej vte sesję potężnie nadrabia. W jego wieku musi pracować jeszcze więcej i ciężej żeby utrzymać formę
0
@ranger3120 nie bo szczepionki
1
@kuz daj hajs na nowego trenera xD
0
@|Nuno| korekta to obusieczny miecz, bardzo rozleniwia
4
Pragnę przypomnieć entuzjastą pożegnania Koemana, że Barca nadal jest biedna jak mysz kościelna a zwolnienie Holendra i zatrudnienie nowego szkoleniowca to kosz około 20 mln euro
1
@Azi jak szału nie robi? Oglądałeś chociaż jeden Jego mecz? Ciężko doszukać się w nim wad tak szczerze
0
@Kamilos84 ale Depay to nie Malcom, uwierz mi, świetny piłkarz
0
@szkutnik91 MeMPHis tO nIE dzieWiAtKA
0
@Encore pewnie że tylnie tu, problem jest z kręgosłupem
1
To co mamy obecnie w Polsce to prawdziwa masakra, ale w Sevilli na euro będzie jeszcze 10-15 stopni więcej niż teraz xD
Sevilla- Rosja- Sevilla tak nasz rozkład wygląda? Albo zaczniemy od Rosji i Sevilla- Rosja itp.
Myślę że ten turniej to będzie wielkie rozczarowanie, nie zdziwię się jak w grupie polegniemy z kretesem
1
@AmigoBlancos myślę że po latach wyjdzie wiele machlojkow Pereza, ale i Barto, Laporty.
Dla mnie nowy rozdział w Barcy zacznie się w momencie przyjęcia prawdziwego nowego prezydenta.
1
Można powoli podsumowywać sezon, cieszę się trochę, że nie przegrywamy tego mistrza na samym końcu tylko już wczoraj. Jakby się udało można było by dać komuś szansę, powoli myśleć o presezonie.
Mecz z Granadą potwierdził że ta kadra nie jest jeszcze gotowa na mistrzostwo
0
@Sergio5Busquets las Palmas kojarzy mi się Niestety z tymi leganesami czy Alavesami na które patrzeć nie mogę
6
@CzarnyKapelusz lato jest fajne tylko nad morzem, w innym wypadku to jest masakra, fajnie się myśli o czarwcu i lipcu gdy mamy -20 w styczniu, ale umówmy się, lepiej marznąć niż męczyć się 24 na dobę przez dwa miesiące. I to nic Ci nie pomoże przecież, w zimę to zawsze masz dom a w lato w domu jeszcze gorzej
3
Chciałbym powrotu Malagi, Deportivo, Girony, Santander czy Mallorci do La Liga.
1
Piłkarz z wadą wzroku przez którą musi grać w soczewkach?
1
@Comentateiro jak się robi głupie akcje w mediach to nie dziw się że nie gra.
Koeman to nic, gdyby coś takiego odjebau u Fergusona to by w kamieniolomie jedynie kilofem kopał
2
@Homeopata8989 w jego wieku i z jego doświadczeniem to zdecydowałbym się na podróż do około świata. Niech idzie pograć gdzie ma ochotę, ja bym sobie na wakacje do Brazylii, Ameryki czy do Portugalii poszedł na jego miejscu.
2
@tomek8756 co miejsce to obyczaj. Ja traktuje zimny prysznic jaki lekarstwo obraz napar z pokrzywy jako antybiotyk. Nie będę oceniać
0
@Yosemite napiłbym się teraz tej górskiej wody z Wiednia...
2
@amanter riki ma słaby układ szkieletowy xD.
Metabolizm metabolizmem, z każdego da się zrobić byczka a układ kostny jeśli już xD jest nierozłączny z mięśniaki które zapewniają mu stabilizację, mięśnie można rozwijać, tak można rozwijać!
0
@Criss18Barca no robi wrażenie, co tu dużo mówić. Chociaż na miejscu już nieco gorzej:D
0
@SonBarcaGoku masz dużą kontrolę skoro tak o wypiłeś 5 piw więcej niż chciałeś xD
0
@KacperVEB przede wszystkim mam ochotę spróbować swoich sił. Zobaczę co wrzesień przyniesie. Myślisz, że jak kupię worek i coś zacznę to dobrze? Słyszałem że można złych nawyków się nauczyć
0
@Vebrol Pedri jako Anchor man i Fati jako boczny obrońca? O tak!:D