7

@Nazio87 stary jest lato, stoję na balkonie, ciemno, ptaszki ćwierkające, odgłosy nocy... Jestem po zimnym prysznicu i 8 km spaceru i siedzę w samych gaciach i patrzę w gwiazdy. Czego więcej?

0

@KacperVEB jeden znajomy poleca Takewondo, drugi zapasy, trzeci boks a inny chodzi na kravmage i weź tu człowieku się zdecyduj. Osobiście uważam, że najlepiej czuje się na nogach i mam je świetnie rozbudowane więc o jakimś kickboxingu myślałem lub boxie a z czasem spróbować sił w innych dyscyplinach, żeby wszystkiego spróbować

0

@Encore tak jak Depayinho z Monaco, takie mam pier3olniecie

0

@Matelel chcę sobię worek kupić, żeby zacząć coś powoli

0

Chciałbym zacząć przygodę ze sztukami walki. Mam 22 lata i nigdy nie próbowałem żadnej z tych dyscyplin poza jakimś podmuchami karate z kuzynem gdy przy okazji wybiłem jedynkę swoim kolanem, miałem z 5 lat.
Jakieś rady, wskazówki? Od doświadczonych kolegów jakieś drogowskazy?!

1

@Janiama Leo mógłby jedynie zastąpić Neymar, ale w 2017 a nie teraz kiedy wszystko już jest inne.
Moim zdaniem wraz z odejściem Enrique i przekroczeniem przez Leo 30/31 lat klub powinien zacząć się budzić i budować powoli kadrę post leo oraz przygotowywać kibiców zze nie wszystko może się ułożyć tak jak byśmy chcieli.
Tymczasem zaczęliśmy od sprzedaży Neymara, kupna przepłaconych graczy bez rezonansu czy będą pasować trenerowi, od machlojek w postaci Paulinho. Do sierpnia 2017 kadencja Bartomeu była dla mnie bez wad

1

@Zoker ten sezon w perspektywie może im dużo dać

0

@RosjaninBut po prostu ten skład nie jest jeszcze gotowy na mistrza. Jestem pewien że czas będzie działać na naszą korzyść i to Real będzie się zaraz z bagna wydobywał

5

Ten Białek świetnie się zapowiadał, wzorowy rozwój, wszystko na spokojnie i powoli aż tu nagle krzyżowe i kto wie co z nim teraz...
Czekam na dzień w którym medycyna wymyśli coś co rozwiąże problem z: więzadłami...

0

@RosjaninBut to już całkiem okej

0

@Unique nigdzie takiej nie widziałem. Wsjo co mnie spotkało to 4000

0

@Barca1992 ja i taką pogodę morsowalem bo wiedziałem że jak sobie to przypomnę to zasługuje na to słońce

4

@masq od tamtego Mu odbił się Falcao, paru trenerów i generalnie był to fatalny czas dla fanów Mu.
Depay był tam jak miał 20 lat, nosił Rolex, pajacowal.
Dziś to zupełnie inny człowiek. Kto się nie odbił od tamtego MU

0

@Transu96 to klawo...

0

Kiedy będzie można spodziewać się ludzkich cen za ps5?

1

@Wossi61FCB Parejo ma 31/32 lata, najlepszy wiek dla piłkarza tak na prawdę.
Ma tę chwilę Thiago mi przychodzi do głowy, ciężko orzech do zgryzienia bo szukam po klubach i nie mogę nikogo znaleźć... To może niedorzeczne ale Zieliński to zdecydowanie profil który by się tu odnalazł i nie zdziwię się jeżeli byłby porządny przez Rolanda lub przyszłego szkoleniowca, z Piotrka można się śmiać, ale też przychodzi moment transferu i skoku w przód dla niego, kto wie czy nie Barcelona...
Szukam cały czas piłkarza który czasem zamiast gry w dziadka zdecyduję się na drugą część boiska jakimś przeszywającym podaniem i może Tielemans, Auoar. Ciężki temat Bardzo nawet

0

@Rewolucja123 żałuję, że nie kupiliśmy go za Valverde. Nigdy do końca nie będę miał mu za złe jego przygody bo uważam, że trener ma dostać to co chcę w pracy. Mechanik samochodowy też śrubę może wkręcić 19, ale skoro pasuję 18 to nie będzie przecież niczego podkładał żeby to pasowało.
Tak powinien dostać tego Williama i Parejo w tedy bym uważał że dostał każde narzędzie jakie powinien otrzymać. Teraz Koeman powinien dostać kogo chcę a jak nie wyjdzie to dopiero w tedy wyciągać wnioski

3

@Wossi61FCB Barella to identyczny profil co nasz De Jong, przecież to była by masakra jeżeli chodzi o kreatywność, trzeba szukać kogoś w wieku 27+ o profilu Thiago żeby był ktoś na teraz a Pedri mógł spokojnie dorastać i wejść w tą rolę

2

Lile o krok od mistrzostwa co jest świetna rzeczą! W La Liga tabela ułożyła się najsprawiedliiej dla mnie. To Atletico niech wygra mistrzostwo i będzie dobrze!

0

@Encore po Potężnym Ericu u mnie wskakuję Depayinho.
Oby wraz z fichado!

1

@Kettger PES United każdym klubem w karierze. Na zawszę w serduszku!

0

@itmustbejoke niech kulturalnie wróci do United na rok, potem do USA a potem Lizbona.
Z resztą to mrzonka, jeszcze jest dużo osób które będą w stanie mu dać mnóstwo pieniędzy. Choćby z tego powodu pewnie do 45 roku życia będzie schodził w dół i w dół.
Teraz Juve, potem United a kto wie może potem Monaco np.
Nie chcę mi się wierzyć,że szybko odejdzie z futbolu

1

Gdyby Ansu miał tyle szans co Vini to by o złotą piłkę się bił

0

Może właśnie to granie defensywą jest najbardziej słuszne?

0

@Coutinho007 to największy mankament Pedriego i De Jonga. Moriba ma strzał

0

@wojopancer wczoraj sobie to czytałem i stwierdziłem,że możesz mieć rację, ale dziś na spokojnie trochę nie rozumiem o co wam chodzi, ja wszystko przejrzyście rozumiem, ale cóż może coś ze mną nie tak, pozdrawiam;)!

0

@tbas byłem pierwszym na tej stronie który chciał oduzaleznienia od Leo już w czasach Valverde a nawet na końcu Lucho.
Leo kocham całym serduszkiem, ale po prostu trzeba iść do przodu, zespół trzeba budować pod nowe pokolenie. Trzeba było o tym myśleć gdy Neymar zaczął Leo podganiac w jakości.
Leo dziś jest kluczem umów sponsorskich i nie dziwne, że klub nie chcę w inny sposób budować drużynę. Jesteśmy uzależnieni a to jest niestety błąd.

0

@Derean niby tsk, ale jednak Dembele to potrafi strzelić przepiękna bramkę. Sevilla o tym się dwa razy przekonała, Chelsea raz

1

@Encore najwyższą pora przejrzeć na oczy!

0

@Encore kto wie czy nie zakaża tej gry głową w końcu;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?