8

@Dawid66 Griezman ma bardzo ładne statystyki najlepszy transfer z tych naszych około 100 mln;)

0

@Vebrol słaby sezon jeżeli chodzi o strzelców. Kiedyś też było po 10 bramek ale mieli je po 3 osoby, Leo, Cris i Neymar z 10 bramkami:)

0

@Trepyveb Nico Gonzalez.
Z rynku to Rodri, Ndidi ( słyszałem że profilem pasuję i gra też jest na wysokim poziomie) Locatelli ale to również jest melodia przyszłości, Bardzo ciężko znaleźć DMF, który ma tak świetne rozegranie jak Busquets, więcej razy widzę jak defensorzy przecinają i oddają do kolegów wyżej żeby to oni tą piłkę rządzili i dzielili.

0

@Rewolucja123 fajna drużyna z polotem do przodu, to była raczej kontra, ale obrona zdążyła się ustawić

1

Co zabawne nadal uważam, że największym problemem Barcelony jest Messi.
Brzmi to absurdalnie na pierwszy rzut oka, ale jakby nie patrzeć to w najlepszych drużynach na świecie brak już tej jednej piłkarskiej osobistości, która robi cała grę i zajmuje się wszystkim. Drużyny stały się monolitami, które mają przydziały do zadań, wyjątkiem jest PSG, ale oni też stracili dużo gdy wyłączono Neymara, zarówno ostatnio z City lub z Bayernem w finale.
Bardzo podoba mi się gdy jedna drużyna ma określony plan i każdy ma misje do wykorzystania, gdy wyłączysz jeden element to naturalnie grają drugą stroną, albo zmieniają danego piłkarza.
Barcelona w pierwszym składzie ma nadal piłkarzy którzy pamiętają finał na Wembley w 2011 to z jednej strony bogactwo a z drugiej dramat, że nikt nie umiał ich wygryźć w tym czasie.
Nawiązuje do tego,że Barca zawszę będzie robić skład żeby Leo, Busquetsowi było wygodnie. Wszystko okej,ale Ci piłkarze są z poprzedniej epoki i widać wyraźnie że najlepsze drużyny na najwyższym poziomie zaawansowania taktycznego sobie spokojnie z tym radzą. Do tego potrafią zmienić sposób gry co Bardzo ułatwia zadanie.
Moje jest takie odczucie

0

@Janiama i właśnie dlatego jest to sezon przejściowy;)

1

@Coutinho007 Ancelotti też na pewno włożył cegiełkę do tego sukcesu.
Niesamowite jest to jacy trenerzy go prowadzili

4

Szczepienie we wtorek i odrazu humor gituwa!

1

@culesjasiules po 0,5 to ja Real lubię nawet

2

@michaleu pieprzenie. Villiareal potraktuję mecz z Realem jako przygotowanie przed finałem, dla nich seria meczy z Barceloną, Realem to tylko sprawdziany przed egzaminem.

0

@Rewolucja123 z Monaco 4 zrobił i strzelił:)

0

@Coutinho007 kiedyś chyba nie byłeś jego entuzjastą. Fajnie,że się teraz zgadzamy w tej kwestii

3

@damiano996 a myślę że w a klasie byś nie dał rady nawet trenować

0

@SzahMatt a dziś wychodzi bez ataku i jakoś wygrywa...

1

@BarcaInfo dokładnie, jedyne co ratuje Koemana to brak transferów bo zawszę można powiedzieć, że z Garcią, Winim i Depayem wyglądało by to o wiele lepiej.
Koeman nie zostanie jeżeli przegramy mistrzostwo które było na wyciągnięcie ręki, przecież my ten remis mieliśmy wkalkulowany gdybyśmy wygrali z Granadą

0

@wroclawianin89 silny Espanyol to silna Barcelona, kolejna rywalizacjs dobrze nam zrobi

0

@xparix właśnie takie mistrzostwo będzie najgorszym co nas może spotkać. Wygrywasz mistrzostwo a nie pokonałeś nikogo z topu. Taki scenariusz może nam oczy zasłonić i znów uwierzyć, że jest dobrze

0

@avanes a wcale Roberto u Enrique nie był kluczową postacią xD

1

@taris postawiłeś obok siebie potencjalnego spadkowicza i drużynę top 6 w Hiszpanii, chcesz żeby ktoś Cię brał poważnie?

5

Nie zasługujemy na mistrzostwo, nie było nam pisane już jak z Realem przegraliśmy, sezon bez zwycięstwa z klasową drużyna jest sezonem gdzie nie wygrasz poważnych rzeczy. Drużyna stanęła w miejscu w pewnym momencie, przyczyn jest parę, ale nie mam się nad tym rozwodzić.
To już jest koniec sezonu i trzeba podjąć decyzję co z Koemanem, jestem zwolennikiem, się drużyna która stoi w miejscu się cofa i to właśnie ostatnie miesiące pokazały, że nie do końca idziemy w dobrym kierunku. Transfery coś zmienia? Być może, bo jeżeli nie to Koeman nie doczeka wiosny w następnym sezonie

1

@Shroud poza tym rok temu świetny mecz zagrał z nimi

0

@itmustbejoke też sobie uświadomiłem, że Leo strzela całe moje nastoletnie lata, nieźle

0

@PatrykBarcelona a to czasem nie brakło 20 mln i zgody Dembele i rakiticia?

1

@barpol11 głosują bo ksiądz w kościele głosuje, albo sołtys/ wójt jest dobrym człowiekiem lub po prostu wporzadku gościem i głosują jak wójt.
My mamy też wójta z PSL i bardzo dobry człowiek z niego, dużo robi dla gminy więc się nie dziwiezze ludzie głodują na PSL

0

@Jakchcesz jak się usiądzie trochę w medycyny i pozna szpital od środka, personelu itp to idzie się zniechęcić.

1

@DonMatteo901 piłka też idzie w stronę braku gwiazd. Finaliści nie mają typowego Neymara który sam ciągnie drużynę tylko mają drużynę i współpracę, pracę dla każdego.
Tuchel nie mógł stworzyć tego co w Chelsea z Neymarem, Mbappe i Di Maria

0

@Yosemite jak Lens może walczyć o europejskie puchary jak Lyon ma nad nimi 14 punktów przewagi na trzy kolejki przed końcem a sam Lyon teraz gra w barażu o ligę Europy? Chyba że chodzi o Conferance league

0

@skakun95 a przepraszam, rano, mało spałem a korekta mi w niczym nie pomaga!

0

@maroon o kurde, zobaczę zaraz jak wrócę do Domu, dzięki

0

@Sergio5Busquets no właśnie z legend i miejskich opowieści wynika tyle, że nic grubego się tu nie działo poza wywozem mieszkańców przez Niemców. Ten czołg a raczej jego lufa mnie najbardziej zastanawia bo niby skąd i jak się tu znalazła, ale po cichu wierzę że to jest prawda.
Niczego poza tym karabinem bym się nie spodziewał, karabin był zakopany przez Polaka w dokładnym położeniu, może być to prawda.
Tych granatów się bardzo boję a min jeszcze bardziej chociaż jak mówię, w okolicy nie jestem w stanie uwierzyć że były takie grube działania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?