1

@Mario96w raz, dwa i dzień przerwy i odrazu raz dwa i kolejne dwa dni przerwy

0

@bdoss jak ty to obliczyłes?

3

Bardzo drażni mnie postrzeganie Adamy Traore jako bezużytecznego jeźdźca bez głowy.
Moim zdaniem wystarczy dać mu wysokiej klasy 9 i masz zagwarantowane paręnaście dośrodkowań na mecz, oby znalazł się klub który będzie umiał wykorzystać fizykę Traore.
Zawsze sobie radzi z przeciwnikiem i oddaje dośrodkowania, za bardzo nie ma kto tego wykańczać w Wolves i to też ma spore znaczenie

9

@filipVeB nie chcę mi się wierzyć, że chłopak przeżył tyle miesięcy gry co trzy dni i nagle nie ma siły, po prostu forma siadła

0

@DonAndrzejos tak,ale terminarz mi jakoś nie pozwala w to wierzyć

0

@socha niby takie, ale ja w zasadzie innej aktywności nie mogę już robić, mogę iść pobiegać ewentualne na rower wyjść, ale to też takie łatwe nie jest bo czuć ból

0

Rozwaliłem sobie lewą rękę, kciuk i wewnętrzną część nadgarstka, nigdy bym nie spodziewał się ile rzeczy człowiek robi lewą ręką a przecież jestem praworęczny. Obecnie nie mogę nic, ani podnieść ani pada od konsoli wziąć. W zasadzie nawet pokusze się o stwierdzenie że ja tyłko piszę prawa ręka a lewą wykonuje cała resztę czynności

1

Jakiś link do tego wybryku Minguezy

2

Ale gramy kupę, szkoda wierzyć w tę drużynę.

Już za niecałą godzinę na La Rambli

2

@Isso89 za godzinę będziesz tu widział wysrywy i przezwiska bo będzie 0-0

1

@vangoor najlepszy to jest Footbite
Nigdy mnie nie zawiodł

0

@panczo już jednego nauczyciela tu mamy i skutki są fatalne:D

1

@adasko1998 kierwa a ja tam miałem na dietetyka iść o ironio xD

1

@adasko1998 to bieganie to fatalny pomysł, przynajmniej na początek. Skoro spasłeś się jak swinia to bieganie z nadwagą np 15-20 kilogramów nie jest zbyt wskazane dla twoich stawów i kolan a już na pewno jeżeli nie jesteś zawodowcem który robi sobie interwał w kamizelce np;)
Dieta, dieta, lekki ruch na początek, spacer! Baseny w przyszłości bo to najbezpieczniejszego, rower ale bieganie zostaw sobie jak już schydniesz bo prędzej się zniechecisz niż pozbędziesz kg

0

@ZielonySzparag nie wiem czy to do końca dobry pomysł

0

@maroon reklamy?

0

Jestem tolerancyjny, staram się iść do przodu i być nowoczesny, no ale jak patrzę na Ralpha Kamińskiego to mnie mdli i obrzydza

0

@tbas sztuka Koemana, niby jest beznadziejny, ale tak naprawdę to co grał w seniorach to kręcił.
Widzi coś w nim, stad mam nadzieję,że co będzie z niego

1

@Bobo25 bo bym posiedział w saunie, popływał no i do zimniej bańki wszedł;)

0

@Mario96w w Zakopanem nie ma podziemia?:D

0

@Janas11224 tylko że palenie trawy jest często zgubne ponieważ bardzo Cię łatwo przyzwyczai a jeszcze bardziej zmuli, spowolni.
Sam jestem za ale nasze społeczeństwo pierwszego dnia legalizacji by urządziło wspólne spanie po rondach i autostradach.
Za 10-20 lat spoko ale obecnie to niektóre roczniki nie są gotowe a żadna partia nie chciała by stracić władzy przez oburzonych moherów

13

@Nerazzurro 3 permy

1

No Konrad dziś to już musi dostać jakieś minuty;D

1

@Emhyr jest paru ciekawszych na skrzydłach

0

@Dawid66 strzał jak z pistoletu?

2

@LucasW123 na ten moment nie miał operację czyli licz sobie pół roku. Dla mnie to już Niestety po chłopaku

1

Kiedy baseny będą otwarte?

0

@kamilop bo to bardzo mądry gość, brakowało parę razy dystansu ale gość bardzo mądry

0

@kamilop bardzo dobrze, pewnie BVB od września

0

@Djzordon Barcelona nigdy nie miała bana na transfery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?