jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico w tedy Barca musiała by dać Neymarowi 30 mln, sam atak Barcy kosztowałby nas około 100 mln euro co przy braku pucharów itp mógłby być zaraz zabójczy podobnie jak głupie wydanie pieniądzy na Cou
2
W tym sezonie stałem się momentalnie fanem pięknej ligi Francuskiej.
Bardzo dużo ciekawych zawodników, fajnych akcji, pięknych bramek i dużo otwartej gry i przestrzeni.
Bardzo polubiłem Olimpiaque Lyon, młody Szelki to wspaniały talent i wreszcie nadzieja Francji która nie jest czarna i polega na fizyce.
Mimo to nie uważam że jest to liga mocniejsza od Portugali, NOS ma o wiele słabszy dół tabeli i środek ale przód przy tej konkurencji z tyłu trzyma na prawdę duży wysoki poziom. Gdyby nie pieniążki PSG to kto wie czy przeskoczyłi by w tedy Portugalię w rankingu.
Francuzi to jednak większy naród który jest bogaty w dużą ilość talentów i chyba w każdym zespole da znaleźć się choć jeden talent który ma predyspozycje żeby coś więcej osiągnąć.
Ogólnie oglądając Ligue 1 da się zauważyć że technika u większości zawodników wygląda o wiele gorzej niż u reszty czołówek najlepszych lig, pamiętam mecz Lyon z Rannes gdzie De Sciglio wyglądał strasznie i kopał bardzo źle, bardzo mi to zapadło w pamięć, ale to nie był wypadek przy pracy bo często gorsze drużyny po prostu oddawały piłkę PSG, Monaco czy Lile. W La Liga to również się zdarza ale jednak nawet Huesca potrafiła napsuć krwi na przestrzeni całego meczu najlepszym, w Ligue 1 to były momenty. Chociaż czołówka też traciła punkty z outsiderami to nie uważam, że te drużyny mogły by być choć odrobinę lepsze od drużyn z dołu Premier League czy La Liga.
Polecam Ligue 1 każdemu kto chce się czasem zrelaksować przed TV bo tam idzie akcja za akcją w fajnej szybkości i w grze gdzie jest dużo przestrzeni, Show i efektywnych zagrań.
W mojej, powtarzam mojej opinii najlepszym zawodnikiem tego sezonu Ligue 1 jest Memphis Depay. Zagrał on bardzo dobry sezon na równym, wysokim poziomie w zasadzie z jedną obniżka formy we wiosnę kiedy to Lyon stracił prowadzenie w lidze co również świadczy o jego wpływie gdy na trzecią drużynę Ligue 1. Dodam że ma on double - double w lidze! 19/10 co jest spektakularnym wynikiem mimo wszystko, Lyon ma mnóstwo słabych punktów a akurat Depay ich zawszę ratował.
Polecam oglądać Rennes żeby oglądać Camavinge, Doku i szefa Nzonziego, Monaco dla Diatty, gry i taktyki Kovaca oraz dużo radości potrafi sprawić Lile( oby sie udało) oraz Nicea, mają fajnych zawodników, oby przyszły sezon był lepszy!
Życzę wszystkiego co dobre dla Ligue 1, żeby wyprzedzili przereklamowana Bundeslige!
0
@Khajio nie wiem jak można tak bardzo źle nogę postawić, żeby się tak wygięła.
Coś musiało być wcześniej nie tak z więzadłami
1
@Ojciec5tkidzieci z tego co pamiętam to w szkole uwielbiałem ten temat a sama postać Napoleona była dla mnie przepotezna.
Wielki człowiek, małego wzrostu.
0
@Kluivert_P Wim Hof i 7 km w szortach, i w drodze na Mount Everest
0
@daniel32778 nie wiem nie pisałem jej tak dawno, to tylko spostrzeżenie
1
@Khajio jak do tego doszło?
0
@LuisSalvano czekam aż zrobisz coming out z tej skorupy mikołaju!
0
Mi się wydaje,że człowiek z roku na rok mądrzeje dlatego nowsze matury wydają się prostsze. Ja takie wrażenie odnoszę
0
Bay bay PSG!!!!
1
Mahrez top, Neymar ucz się
3
@Coutinho007 wypieorzylby pół składu jak zawszę
12
Wiecie co jest najgorsze w kontuzji Ansu? Po pierwsze, że przez długie tygodnie było zero wiadomości o jego stanie zdrowia i to bardzo niepokoiło, po drugie to pierw miał wracać po paru tygodniach, potem w lutym, kwietniu a teraz nikt nie może zagwarantować, że w ogóle wróci na presezon i początek sezonu.
2
@Kondziubarca już dawno się nastawiłem, że to raczej koniec pięknego Ansu
0
On to chyba w tym roku już nie wróci xD
1
@Don-Corleone mads mikkelsen i Charlie Hunnam to moi ulubieni aktorzy
0
@BorzyKrzys nigdy nie rozumiałem fenomenu Gajosa, jakoś nie mogę przetrawić.
Fronczewski, Pazura, Linda czyli klasycznek
0
Puchary to fajna rzecz, zwłaszcza jak sa twoje, ale jeżeli Ansu nie podskoczy wyżej po kontuzji to załamanie lekkie przejdę.
5
@Don-Corleone flet Langlenie zniszczył xD
0
@MaziFCB no zwłaszcza, że wcale takie super te HP nie są, trzeba tu lubić, ale ile można:D
4
@AssisMoreira spróbuj być kibicem dowolnej polskiej drużyny to dowiesz się jaka to przyjemność być za Barca
0
@parpe boczny obrońca to ukryty rozgrywający
0
@Borry był temat sprzedaży za 180. Sprzedać i zapomnieć xD
0
@Wossi61FCB zmęczenie psychiczne wdało się we znaki, tyle godzin gry i w dodatku co trzy dni przyniosło w końcu rezultaty
2
@ElKamil no i grali swiezsi.
Granada odpadła wcześniej w cdr oraz mogła punkty w Lidze tracić kiedy my musieliśmy wygrywać.
Inna sprawa że ta młodziutka kadra najbardziej cierpi psychicznie
1
Mi się wydaję, że ten mecz to jest efekt początku roku i ostatnich meczu VR oraz Bilbao, oni na prawdę są już zmęczeni
0
@Tasde ja nie powiedziałem że to dobrze, że ktoś nie gra 9
4
Co ciekawe, od dłuższego czasu mówię się że Barcelona musi mieć 9 z prawdziwego zdarzenia.
To może być prawda, ale w zasadzie żadna z obecnych drużyn grających w półfinałach nie gra dziewiątka, albo ustawieniem gdzie ta 9 jest. Chelsea to nawet się stara, żeby Wernera nie brać za 9, Real ma Benzeme który jest bardziej 10, PSG gra Neymarem, Mbappe i Di Maria którzy z 9 nie mają nic wspólnego, City które po prostu olało egzekutora na rzecz Foden.
I bądź tu mądry
1
@patryk355 wrócę do domu to sprawdzam
1
@ZelekBARCA ten słynny joker?