jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama moim zdaniem Ronaldo powinien dostać drugi sezon, żeby się przekonać czy z jego transferami będzie w stanie dać wyższy poziom drużynie.
Na jego miejsce i tak nie ma żadnej alternatywy, możemy sobie wciąż Gallardo czy Piniemente i równie dobrze spaść z ligi bo w zasadzie nie ma w tej chwili trenera z gwarancją jakości.
Może Loew, Allegri, Wenger, ale te opcje są bardzo daleko Barcelony.
0
@Pawlak1992 Bayern
Zatrudnia Flicka i 6 pucharów.
Nie ma reguły. Trzeba zacząć od gościa który coś zmieni a nie przyjdzie kolejny, który będzie mówił i robił to samo.
Weźmy Kloppa a co, ale poważnie to innych sensownych opcji nie ma. Chyba że Wenger chciałby wrócić do trenowania
8
Kuman be sre i be ale gdyby nie indywidualne błędy to nie było by tematu walki o mistrza.
Ile zawaliła obrona punktów? A setki nie trafione? Co Ronald miał jeszcze wejść na boisko i strzelić za nich?
0
@Ronmes około dychy pewno
0
Sfrajerzyli to Inter wczoraj
5
Jak Zawsze, Roku zły, Roku be a wchodzi i zawsze do przodu
7
@JohnnyBarca Baden z najlepszych so w historii. Śmieć nie kibic apfu
0
Swoją drogą czemu Cristiano zszedł w połowie meczu w ostatnim meczu sezonu gdzie miał 48 goli na koncie. Spokojnie mógłby trzy bramki wcisnąć w drugiej połowie, dziwne patrząc z perspektywy czasu
3
Komentarz usunięty
0
@DaPidejpi co ci po technice i siłowni skoro nie wytrzymasz minuty bez kondycji.
Dodaje do tego, koordynację i psychikę bez tego do żadnego sportu nawet nie podchodz
0
@MaziFCB dają sobię trzy bramki od juve wsadzić, dla mnie frajerstwo. Pierwszy lepszy zespół z topu by ich zmiótł z powierzchni ziemi
0
Ale Inter to są frajerzy xD
0
Śmiechy śmiechami ale jest 2-1 słaby ten mistrz Włoch
0
@Encore to nie moja sprawa, tylko trenera
0
Wyszedł brak zwrotności Lukaku
0
@brzucho może mi się uda zostać!
0
@Pablit zasady oczywiście! Jednak noszenie na powietrzu to absurd i nie będę po prostu tego przestrzegać, nie przestrzegałem i uważam, że przestrzeganie jest po prostu głupie. Chociaż w momencie tłumów i zbiorowiska ludzi okej! Ma to sens, ale na litość boską, ludzie sami na odludziu idą z maską na twarzy. Czemu nie potrafimy myśleć?
A z drugiej strony to czemu szczepienie nie wyklucza maski? To było by bardzo spoko!
0
@Striker no to po jakiego ch* udajesz mądrzejszego i tu o tym wypisujesz? Mnie jak coś nie interesuję to Die nie odzywam a ty masz potrzebe umoralniac innych czy co?
0
@pele1282 w sumie dzienezze ich jeszcze nie zaszczepili
5
@itmustbejoke bo to okrutna głupota nosić ją gdy się jest samemu, w pomieszczeniu jestem pierwszym który ją zakłada
4
@Pablit w jaki sposób maska na świeżym powietrzu uchroni nasz naród? Zwłaszcza, że jeżdżę głównie na rowerze, biegam sam po lesie a ludzi omijam szerokim łukiem?
1
@Kgorecki2500 też się złapałem, mimo że nie oglądam TV....
7
Na prawdę chodzik ktoś w tej masce na świeżym powietrzu? Nie założyłem jej ani razu, ani razu.
Co ciekawe nie było to zachowanie w stylu "figo fago aż policja przyjedzie" tylko normalny nawyk.
Co jeszcze bardziej ciekawe, byłem w drodze na komisariat i też jej nie założyłem, mało tego... Byłem na komisariacie i tylko ja ją założyłem w pomieszczeniu, reszta miała to bardzo gdzieś xD
Dobrze,że już po Astrze i na luzie mogę maskę do konta odstawić, niby mandaty mogą grozić, ale z drugiej strony tylko raz mi funkcjonariusz uwagę zwrócił.
0
@LeoMessiah 5 koła to już dużo. Może nie w wielkim mieście
0
@Rewolucja123 czyli trzeba Depaya!'D
1
@EdinsonCavani Edison też poszedł do PSG żeby spełniać marzenia xD
1
@Ls0811 milicja bo co bo patusow biją? Bo muszą wykonywać rozkazy, które są narzucone przez górę?;o milicji mówią tylko patologiczne kur**które pierw biją policjanta, plują na niego a potem najgłośniej płaczą gdy się broni przed nimi.
W USA nie zdążyli by ręki podnieść na władze i tak powinno być
0
@GeneralXavi generalnie nie ma czegoś takiego jak gwarancja jakości
5
@SamuraJack zasłużył sobie na drugi sezon, końcówka tego nie może przekreślić całego roku w którym radził sobie z patową sytuacją w klubie:)
1
@PatrychoO Monaco probably