jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do wywiadu Depaya dla L equipe.
Moim zdaniem Mamphis żeby zrobić krok naprzód musi pójść do ligi lepszej.
Czy liga włoska obecnie jest dużo lepsza i upadający Juventus jest odpowiednim miejscem na rozwój?
No moim zdaniem absolutnie nie.
Poza Barcelona widziałbym go w BVB, City i ewentualnie Chelsea.
Barca i tak z tego wszystkiego wydaje się najlepsza opcja.
0
@Barca1992 rozsądną decyzja rządu!
0
@Wossi61FCB czyli jednak zakaz gry głową już wkrótce
0
@DaPidejpi tak jak wspominałem Salvano to Mikołaj. Dobrze sobie to Miki wymyślił
0
@masq bo często wspominał o tym,że brakuje w drużynie rozegrania, tego gościa który obok busiego obróci się z piłką i da pasa na 40 metrów.
1
@Encore Jadon jest przepięknym piłkarzem, będzie lepszy od napompowanego M'bappe
0
Komentarz usunięty
0
Rozgrywający dla Barcelony, wiecie,żeby miał ten pass?
@Rewolucja123
0
@Sergio5Busquets a calciopoli nie było
0
@Sergio5Busquets Andre pierwszy dobry sezon a już go wrzucacie do kubka z takim Bernardo.
Odbiłsie od Włoch, Francji i Hiszpanii a akurat w Bundeslige zaczął strzelać ... Spokojnie, zmieni klub i wróci do normy
0
@puyol_presidend5 mam wrażenie,że to się oderwało dawno dawno temu
. Gdzieś to zdjęcie już widziałem
0
@Transu96 kluski śląskie!!!
0
@Grubson06 jeżeli będą pieniądze to wszystko możliwe
0
@Rewolucja123 ten Cou generalnie zapowiadał się dobrze, dobra droga kariery, ale kto wie czego w Barcy brakło, moim zdaniem przygotowania fizycznego, w tym sezonie jestem pewien,że byłby ważna częścią drużyny gdyby nie kontuzję.
Początek sezonu to głównie Cou i Fati... Niestety czuję jakby ich dwóch tu nigdy nie było
0
@dawid4444 oglądałbym dwa na raz
0
@Coutinho007 czuję się jak w 2014
0
W tamtym roku mistrzostwo Francji było nie przyznane?
W niedzielę może się okazać i oby się okazało, że Lile pozbawi mistrzostwa PSG co dla każdego jest jakiś powodem radości.
W dodatku Smokowski mówił,że we Francji nie ma nikogo komu zależy na mistrzostwie dla PSG więc istnieje szansa że Onszże w ostatniej kolejce trochę odpuści;)
0
@Tomek_TF granica jest bardzo przesunięta. On może strzelać w wieku 35 lat to nie latynos kochający nachosy i burgery
2
@MesQueUnClub96 ciężko to porównać, Flick dopiero zaczyna, równie dobrze za 15 lat może trenować 3 lige niemiecką.
Koeman jednak na jakimś poziomie się utrzymuje
0
Komentarz usunięty
0
@Quavosk i ci chodzi??
0
@FCB24 o darwinie był jeden news. Daj spokój małolat
0
@Rewolucja123 a w komentarzach usunięte konta i stazi już dawno niejawmtywni użytkownicy
0
@Piernik Lucho nie wyszło z Romą
0
@Kamilos84 a Lineker?
0
@Odcinkowy czyli będą duże transfery
0
@Encore to zwycięstwo w pucharze nie daje gry w lidze mistrzów?
0
@avanes bardzo fajnie się to ogląda, mam wrażenie, że mogli by spokojnie w EK grać:D
0
Jak się nazywa ten komentator na Polsat Sport news komentujący z Rangersów z Abergenn?
1
@Encore ale i tak zagrają w lidze mistrzów więc jest luzik.