0

Co do wywiadu Depaya dla L equipe.

Moim zdaniem Mamphis żeby zrobić krok naprzód musi pójść do ligi lepszej.
Czy liga włoska obecnie jest dużo lepsza i upadający Juventus jest odpowiednim miejscem na rozwój?
No moim zdaniem absolutnie nie.
Poza Barcelona widziałbym go w BVB, City i ewentualnie Chelsea.
Barca i tak z tego wszystkiego wydaje się najlepsza opcja.

0

@Barca1992 rozsądną decyzja rządu!

0

@Wossi61FCB czyli jednak zakaz gry głową już wkrótce

0

@DaPidejpi tak jak wspominałem Salvano to Mikołaj. Dobrze sobie to Miki wymyślił

0

@masq bo często wspominał o tym,że brakuje w drużynie rozegrania, tego gościa który obok busiego obróci się z piłką i da pasa na 40 metrów.

1

@Encore Jadon jest przepięknym piłkarzem, będzie lepszy od napompowanego M'bappe

0

Komentarz usunięty

0

Rozgrywający dla Barcelony, wiecie,żeby miał ten pass?
@Rewolucja123

0

@Sergio5Busquets a calciopoli nie było

0

@Sergio5Busquets Andre pierwszy dobry sezon a już go wrzucacie do kubka z takim Bernardo.
Odbiłsie od Włoch, Francji i Hiszpanii a akurat w Bundeslige zaczął strzelać ... Spokojnie, zmieni klub i wróci do normy

0

@puyol_presidend5 mam wrażenie,że to się oderwało dawno dawno temu
. Gdzieś to zdjęcie już widziałem

0

@Transu96 kluski śląskie!!!

0

@Grubson06 jeżeli będą pieniądze to wszystko możliwe

0

@Rewolucja123 ten Cou generalnie zapowiadał się dobrze, dobra droga kariery, ale kto wie czego w Barcy brakło, moim zdaniem przygotowania fizycznego, w tym sezonie jestem pewien,że byłby ważna częścią drużyny gdyby nie kontuzję.
Początek sezonu to głównie Cou i Fati... Niestety czuję jakby ich dwóch tu nigdy nie było

0

@dawid4444 oglądałbym dwa na raz

0

@Coutinho007 czuję się jak w 2014

0

W tamtym roku mistrzostwo Francji było nie przyznane?
W niedzielę może się okazać i oby się okazało, że Lile pozbawi mistrzostwa PSG co dla każdego jest jakiś powodem radości.
W dodatku Smokowski mówił,że we Francji nie ma nikogo komu zależy na mistrzostwie dla PSG więc istnieje szansa że Onszże w ostatniej kolejce trochę odpuści;)

0

@Tomek_TF granica jest bardzo przesunięta. On może strzelać w wieku 35 lat to nie latynos kochający nachosy i burgery

2

@MesQueUnClub96 ciężko to porównać, Flick dopiero zaczyna, równie dobrze za 15 lat może trenować 3 lige niemiecką.
Koeman jednak na jakimś poziomie się utrzymuje

0

Komentarz usunięty

0

@Quavosk i ci chodzi??

0

@FCB24 o darwinie był jeden news. Daj spokój małolat

0

@Rewolucja123 a w komentarzach usunięte konta i stazi już dawno niejawmtywni użytkownicy

0

@Piernik Lucho nie wyszło z Romą

0

@Kamilos84 a Lineker?

0

@Odcinkowy czyli będą duże transfery

0

@Encore to zwycięstwo w pucharze nie daje gry w lidze mistrzów?

0

@avanes bardzo fajnie się to ogląda, mam wrażenie, że mogli by spokojnie w EK grać:D

0

Jak się nazywa ten komentator na Polsat Sport news komentujący z Rangersów z Abergenn?

1

@Encore ale i tak zagrają w lidze mistrzów więc jest luzik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?