0

@Vebrol to najlepszy wiek

0

@Kamiloza91 Anglia, Francja, Holandia, Hiszpania

0

@kkbarca z resztą patrzę na środek jednych z najlepszych drużyn świata i widać pracę a nie magię
Chelsea, Atalanta, Bayern to też jest przede wszystkim praca, która Goretzka i Kimis wykonują, reszta to wartość dodatnia.
Niech będzie spoko z tyłu i będzie super

1

@Rewolucja123 Kounde, ale pewniej czyje się z klocek De Ligtem i Bykiem Aroujo

0

@Encore żółw miał jednak tą ligę mistrzów. 10 spotkań więcej, Memphis w Lyonie nie mógł liczyć na Ligę Mistrzów

0

@Ghazul3293 dla Ciębie to nawet jakby królem strzelców został to byłby osłabieniem:D

0

@Zoker nie tylko w sporcie w muzyce też namieszają.
Memphis&Lil Ansu to pierwszy boysband z Katalonii!

0

@Coutinho007 zaraz napiszą że nieśmieszne

0

4-2-3-1 witam Cię po długiej nieobecności:D

0

@Mankind zbieraj na przeszczep i chyba tyle, reszta jest do dvpy

2

@bartekvisca Dest nie jest jeszcze pewny. Aroujo niech szybko kolegę na poziomie dostanie

0

@Encore z jednej strony tak z drugiej dawno tyle jakości nie było za darmo

0

Skoro Wini to trzeba zerknąć jak grała Holandia za Koemana i poznany odpowiedź jak to będzie z naszą kreatywnością z dwójką De Jong i Winlijdum.
Być może będzie w końcu bieganie w środku a rozgrywaniem zajmie się ten kto umie się tym zająć i się na tym zna... Lio!:

0

@klopx ja 22 i pociąg już odjechał

0

@Bobo25 zawsze myślałem,że masz 25

2

@tbas trzeba uważać i być ostrożnym.
Ter Stegen 29, powoli eutanazja bo nie ma siły się rzucić

1

@macio_944 trzech trenerów ta sama obrona zawala sezon. Wnioski?

8

@catluck idealny xD

0

@kamiVeB ok tylko nie groz mi więcej

0

@kamiVeB mylisz się to mało powiedziane

2

@Gomess dziadek, kur...
Najlepszy piłkarski wiek...

3

Gigi Winlidum Welcom To Barcelona - remix kaduro supersonik diuracel goal&skills and turbo flex asisst

17

@GeraltzKatalonii a może Leo ma więcej oleju w głowie i lepiej zna się na piłce?

1

@DaPidejpi niemieckie maści

0

@masq jeżeli od miesięcy tylko czyta że będzie zwolniony, zarząd czeka na potknięcia to co? Mnie jest go po prostu w chuy szkoda, poświęcił dużo dla marzeń a dał nam dużo również. Z tej młodzieży będzie pociecha

0

@Piotr,1985 dobra niech już trenuje. Balonik jest tak napełniony że jak odczeka jeszcze kolejnego trenera to wybuchnie tyłko mocniej

0

@Mathew86 bo się gada o nim jakby nie wiadomo co mógł osiągnąć i zrobić. W 2025 już będzie ty kolejny trener i zapomnimy o tej nagonce na xaviego

0

@Katalonbar daj spokój. On ma 20 lat, uczy się dopiero

0

@abram3k no De Jong to pokazał??

0

@JohnnyBarca o tak, kojarzę gościa. Spoko opcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?