jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol to najlepszy wiek
0
@Kamiloza91 Anglia, Francja, Holandia, Hiszpania
0
@kkbarca z resztą patrzę na środek jednych z najlepszych drużyn świata i widać pracę a nie magię
Chelsea, Atalanta, Bayern to też jest przede wszystkim praca, która Goretzka i Kimis wykonują, reszta to wartość dodatnia.
Niech będzie spoko z tyłu i będzie super
1
@Rewolucja123 Kounde, ale pewniej czyje się z klocek De Ligtem i Bykiem Aroujo
0
@Encore żółw miał jednak tą ligę mistrzów. 10 spotkań więcej, Memphis w Lyonie nie mógł liczyć na Ligę Mistrzów
0
@Ghazul3293 dla Ciębie to nawet jakby królem strzelców został to byłby osłabieniem:D
0
@Zoker nie tylko w sporcie w muzyce też namieszają.
Memphis&Lil Ansu to pierwszy boysband z Katalonii!
0
@Coutinho007 zaraz napiszą że nieśmieszne
0
4-2-3-1 witam Cię po długiej nieobecności:D
0
@Mankind zbieraj na przeszczep i chyba tyle, reszta jest do dvpy
2
@bartekvisca Dest nie jest jeszcze pewny. Aroujo niech szybko kolegę na poziomie dostanie
0
@Encore z jednej strony tak z drugiej dawno tyle jakości nie było za darmo
0
Skoro Wini to trzeba zerknąć jak grała Holandia za Koemana i poznany odpowiedź jak to będzie z naszą kreatywnością z dwójką De Jong i Winlijdum.
Być może będzie w końcu bieganie w środku a rozgrywaniem zajmie się ten kto umie się tym zająć i się na tym zna... Lio!:
0
@klopx ja 22 i pociąg już odjechał
0
@Bobo25 zawsze myślałem,że masz 25
2
@tbas trzeba uważać i być ostrożnym.
Ter Stegen 29, powoli eutanazja bo nie ma siły się rzucić
1
@macio_944 trzech trenerów ta sama obrona zawala sezon. Wnioski?
8
@catluck idealny xD
0
@kamiVeB ok tylko nie groz mi więcej
0
@kamiVeB mylisz się to mało powiedziane
2
@Gomess dziadek, kur...
Najlepszy piłkarski wiek...
3
Gigi Winlidum Welcom To Barcelona - remix kaduro supersonik diuracel goal&skills and turbo flex asisst
17
@GeraltzKatalonii a może Leo ma więcej oleju w głowie i lepiej zna się na piłce?
1
@DaPidejpi niemieckie maści
0
@masq jeżeli od miesięcy tylko czyta że będzie zwolniony, zarząd czeka na potknięcia to co? Mnie jest go po prostu w chuy szkoda, poświęcił dużo dla marzeń a dał nam dużo również. Z tej młodzieży będzie pociecha
0
@Piotr,1985 dobra niech już trenuje. Balonik jest tak napełniony że jak odczeka jeszcze kolejnego trenera to wybuchnie tyłko mocniej
0
@Mathew86 bo się gada o nim jakby nie wiadomo co mógł osiągnąć i zrobić. W 2025 już będzie ty kolejny trener i zapomnimy o tej nagonce na xaviego
0
@Katalonbar daj spokój. On ma 20 lat, uczy się dopiero
0
@abram3k no De Jong to pokazał??
0
@JohnnyBarca o tak, kojarzę gościa. Spoko opcja