- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1498 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1498 Culés
2
Jeżeli dojdzie do zwolnienia Koemana, to mam taką nadzieję, że Xavi nie zastąpi holendra. Będzie to wtedy strzał w kolano. Najpierw powinien potrenować rezerwy, niech zdobędzie jakiejś doświadczenie i dopiero wtedy będzie można myśleć o trenowaniu pierwszego zespołu. Oby Xavi nie został wyrzucony od razu na głęboką wodę bo to może zakończyć się szybkim zatonięciem.
3
@Piotr,1985 A jakie dokładnie doświadczenie da mu to trenowanie rezerw?
1
@Piotr,1985 większe doświadczenie on zdobywa teraz w Al Sadd niż by w 3 lidze hiszpańskiej zdobywał
0
@Piotr,1985 dobra niech już trenuje. Balonik jest tak napełniony że jak odczeka jeszcze kolejnego trenera to wybuchnie tyłko mocniej
0
@Azi Przykład. Zidane lub Guardiola. Oni też trenowali rezerwy i zobacz co zdobyli? A też trenowali rezerwy. Poznał by młodych piłkarzy, których mógłby w przyszłości mieć do dyspozycji w pierwszej drużynie, także moim zdaniem powinien trenować rezerwy. Ja jestem zdania, że nie powinien iść od razu na ławkę pierwszego zespołu bo to może się ale skończyć.
0
@Piotr,1985 Ty a Klopp nie trenował rezerw Liverpoolu a wygrał LM. Pep nie trenował rezerw Bayernu ani City a wygrywał z tymi klubami trofea. Czyli da się!
0
@Azi Zgadzam się, tak da się, ale oni od razu nie zostali rzuceni na głęboką wodę. Klopp trenował takie Mainz, które było w drugiej lidze a Pep też od razu nie został rzucony na głęboką wodę. Ci trenerzy jednak zdobyli doświadczenie przed tym jak zaczęli trenować wielkie kluby. Xavi jednak powinien poznać trochę klub. Tak wiem, że on zna go jak nikt inny bo przecież był tam praktycznie przez całą swoją karierę, ale jednak trenowanie klubu to zupełnie inna para kaloszy.
0
@Piotr,1985 Ty serio nie wiesz że Xavi jest w tej chwili trenerem klubu? :D
0
@Azi wiem o tym, że jest trenerem w All Saad. No dobra co ma być to będzie. Jeśli do tego dojdzie do sytuacji, że Xavi przejmie stery, to oczywiście będę trzymał za niego kciuki.