1

Eusebio Sacristan na trenera Barcelony.
Tak czy nie?

0

@Zoker kto Cię zatrzyma na rowerze?

2

Sycylia czy Chorwacja na wakacje?

1

@Coutinho007 dobre!

0

@DaPidejpi no to jak by się wyrobił to w sezon może by chłopaka doścignął;D

2

@PatrykBarca ale to Bartomeu pogonił kolegę Suareza

0

@Explode jaki jest rekord bramek w MLS? RONALDO by sobie mógł go zdublować!

0

@A_Gomesinho_21 po co ten Collado?

0

@marcin000019 jak poradziłby sobie w upalne popołudnie na El Sadar Peter Crouch?

2

@Joe_Barbaro Walentynowicz w głowie

3

@Coutinho007 Danzo Kaduro!

1

@escarabajo zgadzam się, późno było.
A gdzie Best, Busby, Law, Charlton
Akurat Owen mi przyszedł xD

0

@Homeopata8989 przynajmniej Real będzie tylko groźny w lidze

0

@escarabajo Owena rzuciłem dzięki tej złotej piłce. Nikt inny mi do głowy nie przyszedł tak szczerze

1

Nie rozumiem Manchesteru United.
Dla mnie ten klub to definicja piłki nożnej. Piękny herb, świetne i orginalne barwy, zawsze piękne koszulki i kawał ciężkiej historii wraz z wielkimi ikonami piłki jak Fergi, Cantona, Cristiano, Giggs, Schmeichel, Van Der Saar, Owen, Beckham i mnóstwo mnóstwo innych.
Od 2013 roku, eksperymentów z Moysem, Niedokończonych projektów z Mou, Van Gaalem, zmarnowaniem kupy świetnych nazwisk albo chociaż graczy z wielkim potencjałem ( Falcao, Depay, Do Maria) po drużyne prowadzona przez byłego napastnika i to w zasadzie wszystkio.
Ten klub nie ma żadnego planu, projektu, stylu gry, sposobów, charakteru a ci najgorsze ma kupę zawodników z których można spokojnie zrobić regularnego półfinalistę i godnego rywala w walce o top 3-2 czy nawet tytuł.
Kloop jest w Liverpoolu, Tuchel zaczyna przygodę z Anglią, ale zapowiada się, że za rok będzie łeb w łeb szedł z City i l'poolem w walce o tytuł.
City ma Guardiolę, który jakby zachciał to by mógł mieć ulice nazwaną swoim imieniem i też cały czas tworzy projekt i strukturę.
United jest dla mnie zbiorem indywidualności i z tego wychodzą wyniki, gorsze, lepsze, ale do topu się nie zbliżają, nie mają na to charakteru drużyny.
Dziwne, że nie spróbowali z Nagelsmanem tworzyć jakiegoś projektu. Jest wielu trenerów, którzy by chętnie wzięli kadrę na 4-5 lat i spróbowali stworzyć jakiś zespół.
Ten puchar Villarealu to tylko potwierdzenie jak łatwo poradzić Sobie z Bruno i Cavanim
Miałem wrażenie że wszystko tak nisko właśnie wyglądać

0

Villiareal easy, zniszczą ich kontrami

8

Inter Mediolan - Valverde
To musi wypalić

0

@GeneralXavi co do pizzy to polecam samemu robić. Pół godziny, godzina i masz wypiek z czym chcesz.

1

@itmustbejoke zwykli śmiertelnicy chcieli by żyć w USA a co dopiero gwiazdy.
Tu nie ma najmniejszego problemu.
Mieszkasz w top kraju, możesz zawszę być tam gdzie jest ciepło bo możesz sobie latać gdzie chcesz.
Synów pościsz sobie do topowych szkół, nauczą się kolejnego języka lub języków i tylko poszerzą horyzonty.
Poza tym, MLS to będzie konkurencja Premier League za 20-30 lat

0

@gumaz uciekam bo na pewno mnie nie dogoni

0

@Cou7_ley istnieję mała szansa, że urlop, ME oraz presezon pokażą nam starego- nowego Dembele, ale szansę są nikłe.
Jeżeli pojawi się oferta 50+ to narazie;)

2

@El Plutoninho i Depay na majku

0

@Encore u nas za to się Koemana wiesza

1

@kamilop Lil Ansu Skrrrrrt Fati!

1

@Comentateiro spokojnie, bardziej forma żartu niż poważne stwierdzenia;)

0

@barbat551 bo nie ma lepszych. Garcia ma za konkurencję Diasa, Laporte i Stonsa.
Boateng i Alaba mieli Sule który był PO a Hernandez też miał zajęcia na LO bo Davies się za bardzo nie rozwinął

0

@Rewolucja123 dokładnie, wszystko ma granicę

0

Mieciu czy Stano?

0

@Sysia11 i ostatni

14

@vangoor głos niewiedzy.
Suarez powiedział,że to klub go wydymał a Koeman powiedział że jeżeli nie odejdzie będzie chciał na niego liczyć.
Wini to człowiek Koemana, Holandia w dwójce Wini- De Jong wyglądała świetnie i bezpiecznie z tyłu.
Garcia jest chwalony przez Guardiolę i to chyba wystarczy, kto normalny grałby stoperem który zaraz odchudzi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?