jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eusebio Sacristan na trenera Barcelony.
Tak czy nie?
0
@Zoker kto Cię zatrzyma na rowerze?
2
Sycylia czy Chorwacja na wakacje?
1
@Coutinho007 dobre!
0
@DaPidejpi no to jak by się wyrobił to w sezon może by chłopaka doścignął;D
2
@PatrykBarca ale to Bartomeu pogonił kolegę Suareza
0
@Explode jaki jest rekord bramek w MLS? RONALDO by sobie mógł go zdublować!
0
@A_Gomesinho_21 po co ten Collado?
0
@marcin000019 jak poradziłby sobie w upalne popołudnie na El Sadar Peter Crouch?
2
@Joe_Barbaro Walentynowicz w głowie
3
@Coutinho007 Danzo Kaduro!
1
@escarabajo zgadzam się, późno było.
A gdzie Best, Busby, Law, Charlton
Akurat Owen mi przyszedł xD
0
@Homeopata8989 przynajmniej Real będzie tylko groźny w lidze
0
@escarabajo Owena rzuciłem dzięki tej złotej piłce. Nikt inny mi do głowy nie przyszedł tak szczerze
1
Nie rozumiem Manchesteru United.
Dla mnie ten klub to definicja piłki nożnej. Piękny herb, świetne i orginalne barwy, zawsze piękne koszulki i kawał ciężkiej historii wraz z wielkimi ikonami piłki jak Fergi, Cantona, Cristiano, Giggs, Schmeichel, Van Der Saar, Owen, Beckham i mnóstwo mnóstwo innych.
Od 2013 roku, eksperymentów z Moysem, Niedokończonych projektów z Mou, Van Gaalem, zmarnowaniem kupy świetnych nazwisk albo chociaż graczy z wielkim potencjałem ( Falcao, Depay, Do Maria) po drużyne prowadzona przez byłego napastnika i to w zasadzie wszystkio.
Ten klub nie ma żadnego planu, projektu, stylu gry, sposobów, charakteru a ci najgorsze ma kupę zawodników z których można spokojnie zrobić regularnego półfinalistę i godnego rywala w walce o top 3-2 czy nawet tytuł.
Kloop jest w Liverpoolu, Tuchel zaczyna przygodę z Anglią, ale zapowiada się, że za rok będzie łeb w łeb szedł z City i l'poolem w walce o tytuł.
City ma Guardiolę, który jakby zachciał to by mógł mieć ulice nazwaną swoim imieniem i też cały czas tworzy projekt i strukturę.
United jest dla mnie zbiorem indywidualności i z tego wychodzą wyniki, gorsze, lepsze, ale do topu się nie zbliżają, nie mają na to charakteru drużyny.
Dziwne, że nie spróbowali z Nagelsmanem tworzyć jakiegoś projektu. Jest wielu trenerów, którzy by chętnie wzięli kadrę na 4-5 lat i spróbowali stworzyć jakiś zespół.
Ten puchar Villarealu to tylko potwierdzenie jak łatwo poradzić Sobie z Bruno i Cavanim
Miałem wrażenie że wszystko tak nisko właśnie wyglądać
0
Villiareal easy, zniszczą ich kontrami
8
Inter Mediolan - Valverde
To musi wypalić
0
@GeneralXavi co do pizzy to polecam samemu robić. Pół godziny, godzina i masz wypiek z czym chcesz.
1
@itmustbejoke zwykli śmiertelnicy chcieli by żyć w USA a co dopiero gwiazdy.
Tu nie ma najmniejszego problemu.
Mieszkasz w top kraju, możesz zawszę być tam gdzie jest ciepło bo możesz sobie latać gdzie chcesz.
Synów pościsz sobie do topowych szkół, nauczą się kolejnego języka lub języków i tylko poszerzą horyzonty.
Poza tym, MLS to będzie konkurencja Premier League za 20-30 lat
0
@gumaz uciekam bo na pewno mnie nie dogoni
0
@Cou7_ley istnieję mała szansa, że urlop, ME oraz presezon pokażą nam starego- nowego Dembele, ale szansę są nikłe.
Jeżeli pojawi się oferta 50+ to narazie;)
2
@El Plutoninho i Depay na majku
0
@Encore u nas za to się Koemana wiesza
1
@kamilop Lil Ansu Skrrrrrt Fati!
1
@Comentateiro spokojnie, bardziej forma żartu niż poważne stwierdzenia;)
0
@barbat551 bo nie ma lepszych. Garcia ma za konkurencję Diasa, Laporte i Stonsa.
Boateng i Alaba mieli Sule który był PO a Hernandez też miał zajęcia na LO bo Davies się za bardzo nie rozwinął
0
@Rewolucja123 dokładnie, wszystko ma granicę
0
Mieciu czy Stano?
0
@Sysia11 i ostatni
14
@vangoor głos niewiedzy.
Suarez powiedział,że to klub go wydymał a Koeman powiedział że jeżeli nie odejdzie będzie chciał na niego liczyć.
Wini to człowiek Koemana, Holandia w dwójce Wini- De Jong wyglądała świetnie i bezpiecznie z tyłu.
Garcia jest chwalony przez Guardiolę i to chyba wystarczy, kto normalny grałby stoperem który zaraz odchudzi!