jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@IbrahimAfellay Real w sezonie przed przyjęciem nie wygrał nic a Barcelona wszystko
2
@xL4sTx dokładnie, trochę przesadzamy w osądach i nie oceniamy ile na końcu daje De Jong!
6
@DonMatteo901 20 mln plus te 30 mln pensji to złoty interes. Sprzedaż o zapomnieć i już nigdy nie wydawać takich pieniędzy w tak krótkim czasie. Jak sobię jeszcze człowiek uświadomi że piłkarza za 140 mln po półtora roku wypożyczasz do klubu który ląduje Ci 8 bramek w jednym meczu to można się podłamać.
Jak wydajesz taka kwotę to musisz dobrać drużynę do takiego piłkarza, żeby zmniejszyć ryzyko straty pieniędzy, u Valverde na lewym skrzydle nie może grać piłkarz, który ma tylko uderzenie z dystansu.
Nie mam nic do transferów powyżej 100 mln, ale muszą być one przeprowadzane raz na jakiś czas i z głową.
Griezman to kapitalny piłkarz, ale za 70-50 mln a nie za 120 i to jest jego jedyna wada. Dużo się mówi też o pensji Antoine, ale on jeszcze jej nigdy w całości nie zobaczył
0
@Messibestplayerintheworld Gigi był idealny, ale Niestety...
Pogba!
0
@arasz1819 przyznam, że Holandia pokazała wesoły ofensywny futbol, myślę,że daleko zajdą;)
1
@macio_944 z mentalności dzieciaków i szkolnictwa które na szczęście idzie do przodu.
Fizyka, wynik i darcie japy. Teraz zmienia się to w finezję, rozsądek i korzystanie z walorów.
Duża rolę odgrywa również skauting który w Polsce nie istnieję. Mnóstwo dzieciaków przepada bo nikt się na nich nie poznał
3
Depay, Kun i Leo to będzie świetne trio
6
I co De Jong umie tylko nie ma komu w Barcy
0
@KacperVEB co to
0
@dzefrej234 Kane to top od wieku lat plus udało mu się już raz przeskoczyć Ronaldo i Leo
2
Komentarz usunięty
3
@daniel32778 a co ma sytuacja Eriksena z tym wspólnego? XD
0
@kaamil1910 no mógł być osłabiony i tak jak po każdej szczepionce xD
0
@JohnnyBarca to nie jest pewne.
0
@kubix05 piłkarze stracą ochotę xD.
Wróć do rzeczywistości chłopcze
1
@Ewelinax bzdura, 20 lat temu też takie przypadki były. O nich dbają najlepiej na świecie, nie dopisujcie sobie
0
@Sulimo niekoniecznie
0
@Peszko07 a wcześniejsze takie przypadki też tym wytłumaczysz?
4
@Ciule123 nie wiem jak można ocenić wylew po upadnieciu xD
0
@DaPidejpi mentalność i dzieciństwo. Inna kultura pracy, inaczej gra się w piłkę jeżeli to twoja jedyna rozrywka w przerwie od PRACY od młodości
0
@hank_moody bez sensu, zwłaszcza jak na euro pokaże jakiś poziom
4
@Transu96 w 2014 to ta obrona była najlepsza formacja Argentyny
0
Dobra, gdzie transfer Kacpra Kozłowskiego? Jakiś Ajax, BVB, PSV, Monaco co kolwiek co będzie chciało zaufać młodemu, ogra go dwa, trzy lata i wypuści do topu.
On zadebiutuje na Euro w wieku 17 lat to jest pewne!
1
@MSN30 znajdź firmę która Ci zasponsoruje egzamin w zamian za pracę u nich
1
@arraco a PSG się wyebao w 4 lata takiego kontraktu
0
@klopx jest się czym jarać. A to Langlet czy Fe Jong z Aroujo nie potrafią głową grać? Przecież te bramki głównie strzelali defensorzy na zmianę z Kadewere i Tako a my przecież mamy Aguero i Griezmana.
A SFG w końcu może wziąć ktoś inny!
1
@SaulGoodman tłuszcz, metabolizm i dieta
5
Dajcie już tego pięknego Depaya;)
0
@mauerinho powinna!
1
Mój ulubiony okres dzieciństwa to gdy miałem gębę pełna mleczakow.
Ileż to było zabawy w wyrywaniu sobie samemu zębów