5

@IbrahimAfellay Real w sezonie przed przyjęciem nie wygrał nic a Barcelona wszystko

2

@xL4sTx dokładnie, trochę przesadzamy w osądach i nie oceniamy ile na końcu daje De Jong!

6

@DonMatteo901 20 mln plus te 30 mln pensji to złoty interes. Sprzedaż o zapomnieć i już nigdy nie wydawać takich pieniędzy w tak krótkim czasie. Jak sobię jeszcze człowiek uświadomi że piłkarza za 140 mln po półtora roku wypożyczasz do klubu który ląduje Ci 8 bramek w jednym meczu to można się podłamać.
Jak wydajesz taka kwotę to musisz dobrać drużynę do takiego piłkarza, żeby zmniejszyć ryzyko straty pieniędzy, u Valverde na lewym skrzydle nie może grać piłkarz, który ma tylko uderzenie z dystansu.
Nie mam nic do transferów powyżej 100 mln, ale muszą być one przeprowadzane raz na jakiś czas i z głową.
Griezman to kapitalny piłkarz, ale za 70-50 mln a nie za 120 i to jest jego jedyna wada. Dużo się mówi też o pensji Antoine, ale on jeszcze jej nigdy w całości nie zobaczył

0

@Messibestplayerintheworld Gigi był idealny, ale Niestety...
Pogba!

0

@arasz1819 przyznam, że Holandia pokazała wesoły ofensywny futbol, myślę,że daleko zajdą;)

1

@macio_944 z mentalności dzieciaków i szkolnictwa które na szczęście idzie do przodu.
Fizyka, wynik i darcie japy. Teraz zmienia się to w finezję, rozsądek i korzystanie z walorów.
Duża rolę odgrywa również skauting który w Polsce nie istnieję. Mnóstwo dzieciaków przepada bo nikt się na nich nie poznał

3

Depay, Kun i Leo to będzie świetne trio

6

I co De Jong umie tylko nie ma komu w Barcy

0

@KacperVEB co to

0

@dzefrej234 Kane to top od wieku lat plus udało mu się już raz przeskoczyć Ronaldo i Leo

2

Komentarz usunięty

3

@daniel32778 a co ma sytuacja Eriksena z tym wspólnego? XD

0

@kaamil1910 no mógł być osłabiony i tak jak po każdej szczepionce xD

0

@JohnnyBarca to nie jest pewne.

0

@kubix05 piłkarze stracą ochotę xD.
Wróć do rzeczywistości chłopcze

1

@Ewelinax bzdura, 20 lat temu też takie przypadki były. O nich dbają najlepiej na świecie, nie dopisujcie sobie

0

@Sulimo niekoniecznie

0

@Peszko07 a wcześniejsze takie przypadki też tym wytłumaczysz?

4

@Ciule123 nie wiem jak można ocenić wylew po upadnieciu xD

0

@DaPidejpi mentalność i dzieciństwo. Inna kultura pracy, inaczej gra się w piłkę jeżeli to twoja jedyna rozrywka w przerwie od PRACY od młodości

0

@hank_moody bez sensu, zwłaszcza jak na euro pokaże jakiś poziom

4

@Transu96 w 2014 to ta obrona była najlepsza formacja Argentyny

0

Dobra, gdzie transfer Kacpra Kozłowskiego? Jakiś Ajax, BVB, PSV, Monaco co kolwiek co będzie chciało zaufać młodemu, ogra go dwa, trzy lata i wypuści do topu.
On zadebiutuje na Euro w wieku 17 lat to jest pewne!

1

@MSN30 znajdź firmę która Ci zasponsoruje egzamin w zamian za pracę u nich

1

@arraco a PSG się wyebao w 4 lata takiego kontraktu

0

@klopx jest się czym jarać. A to Langlet czy Fe Jong z Aroujo nie potrafią głową grać? Przecież te bramki głównie strzelali defensorzy na zmianę z Kadewere i Tako a my przecież mamy Aguero i Griezmana.
A SFG w końcu może wziąć ktoś inny!

1

@SaulGoodman tłuszcz, metabolizm i dieta

5

Dajcie już tego pięknego Depaya;)

0

@mauerinho powinna!

1

Mój ulubiony okres dzieciństwa to gdy miałem gębę pełna mleczakow.
Ileż to było zabawy w wyrywaniu sobie samemu zębów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?