- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1770 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
163
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1770 Culés
2
Chwała Bogu, że Eriksen przeżył. Tylko czy dalsze kontynuowanie w ogóle całego turnieju ma sens. Piłkarze stracą ochotę grać, bo będą się obawiać o zdrowie, a kibice nie będą się w ogóle tym ekscytować przez tą całą sytuację.
Piłkarze przez cały poprzedni sezon są po prostu rozładowani i jeszcze do tego muszą pokonywać długie dystanse pomiędzy miastami, gdzie rozgrywają swoje spotkania. To też ma niestety wpływ na funkcję psychiczną i fizyczną danego zawodnika
2
@kubix05 Bez przesady z tym turniejem, ten mecz nie powinien być kontynuowany ale nie rozumiem co do tego ma cały turniej.
0
@kubix05 głupoty piszesz moim zdaniem. Gdyby Eriksen nie przeżył to może miało by to jakiś sens a tak to głupoty i nic więcej.
Eriksen za dużo minut w tym sezonie nie pograł, więc o jakim rozładowaniu piszesz?
0
@kubix05 piłkarze stracą ochotę xD.
Wróć do rzeczywistości chłopcze
1
@Benek1899x1910 Ja mam na myśli wielu innych piłkarzy, którzy grali w poprzednim sezonie od deski do deski. Boję się żeby sytuacja się nie powtórzyła
1
@jeyx77x To jest moje zdanie na ten temat i nie potrzebuję żadnego powrotu do rzeczywistości
0
@kubix05 Nie przesadzaj takie sytuacje zdarzaja sie ekstremalnie rzadko,szkoda chlopa ale turniej bedzie rozegrany normalni nikt nie bedzie sie bal!
0
@kubix05 skąd wiesz co miało wpływ na atak serca u Eriksena? Może nadużywał energy drinków, może za dużo viagry, może ukryta wada a może, a może... Gdybać można w nieskończoność, najlepiej wszystkie sporty wysiłkowe zawiesić do odwołania bo @kubix05 boi się żeby się sytuacja nie powtórzyła