0

Dobra to co teraz ze złota piłka?
Odpadła Francja, Portugalia i biorąc pod uwagę,że w lidze mistrzów też M'bappe z Ronaldo nie porzadzili to definitywnie odpadają z tego wyścigu.
Kto dalej? Moim zdaniem zostało trzech kandydatów, Messi, Kevin, Lewandowski, ale do walki mógłby włączyć się jeszcze Lukaku i Kane gdyby do finału zrobili wielkie rzeczy i rzecz jasna któryś z nich sam wygrał finał.
Nie mam bladego pojęcia co w tym roku się dzieję, ale jednego faworyta brak, nawet top 3 to zagadka moim zdaniem.
Jestem pewien że Messi wygrywając Copa America zdobędzie Złota piłkę, jak nie wygra? To można ciągnąć zapałki bo bladego pojęcia nie mam na kogo postawi France Fotball

0

@MarioVeB! I kolejny rok bez złotej piłki;)

12

Był lepszy dzień w historii piłki pod względem zwrotów akcji i emocji niż wczoraj? :d

0

Szkoda, że Adama nie wszedł

1

Na RTV Euro AGD wisi PS5 za 2400. Warto? Jak to wygląda? Konsole się zamawia, ile czeka, cena podejrzanie niska bo cały czas widuję powyżej 3000k cene.

0

@Cobra303 zawszę Adama może wszystkich okiwac i postarać się strzelić w z dwóch metrów.

0

@draxidox to już glowa. W zasadzie nawet jeżeli nie jesteś w czymś dobry a masz wzór mental to sobie wmowisz że wszystko Ci wyjdzie, nawet jeżeli masz braki to przyjmiesz diagonalną piłkę na prawą nogę bez problemu. W Polsce kwiczy mentalność bo mało jest chłopaków którzy wątroba czy jakaś wałka wyszarpia sobie szacunek, mało jest cwaniaków i pewnych siebie skrzydłowych jak Chiesa, któremu jak nie wyjdzie 200 razy to spróbuję jeszcze raz!

0

@ObiektywnyKibic121 pragnę zauważyć,że Griezman nigdy jeszcze nie dostał tyle ile w kontrakcie;)

0

@The_Man Messi. Generalnie w tym roku ze złota piłka to w cały świat.
Kante bez szans, M'bappe nie błyszczy, Ronaldo tym bardziej, Neymar the same. Messi wygrałby gdyby wygrał copa, plus świetny początek sezonu

3

@Sysia11 to jest dobra karta przetargowa. Pjanic, Cou pewnie będą chcieli na Mundialu zagrać a tu może być zonk

103

Nie ma gorszych od tych którzy moralizuja tych którzy cieszą się, że Portugalia odpadła bo Ronaldo nie wygra kolejnego trofeum.
Pewnie,że się cieszę że Ronaldo nic nie wygra, nie lubię go i sprawia mi radość jego odpadnięcie. Nie lubię go bo tak i chuy, po co drążyć temat.
Jest to przeciwnik mojego ulubionego piłkarza to dlaczego mam się oszukiwać i nie życzyć porażki Portugali? Niektórzy tłumacza, że takim piłkarza trzeba kibicować bo zaraz koniec kariery i nie będziemy mogli oglądać ich pięknej gry.
Ludzie kochani, Cristiano Ronaldo to pięknie grał w roku 2013/2014 od tamtego czasu nawet prowadzenie przez niego piłki nie jest nawet urocze. Postaw koło niego Hazarda, Inieste, Neymara czy Leo lub nawet Sancho i Sterlinga. Przecież oni każdym muśnięciem piłki sprawiają lub sprawiali przyjemność. Cristiano ma regularność, powtarzalność, skuteczność i determinację które oczywiście mi imponują, ale dla oka to żadna przyjemność i nie mam zamiaru się oszukiwać zze jest to coś niesamowitego i niebotycznego. Bądźmy że sobą uczciwi bo od tego należy zacząć;)

1

@Jacu327 Dokładnie tak, nie chciałbym żeby wygrał

0

@Criss18Barca masz trochę racji, ale były momenty gdzie Czesi byli gnieceni, też nie będę się czepiał że akurat strzału nie oddali. Dumfries by podał lepiej dws, trzy razy i było by 3-0 po trzech strzałach celnych.

1

Z tą Holandia wczoraj to aż szkoda słów.
Grali najciekawszą piłkę na euro w grupie, Dumfries, Malen pokazywali się światu i pewnie oboje odejdą zaraz do lepszych klubów niż PSV.
No ale jak to jest, że w minutę, albo w dwie akcję po kolei przegrywasz mecz.
Pierw Malen i turbo setka, Nazario by z emerytury wrócił żeby tylko znów minąć bramkarza, takie sytuacje rzadko zdarzają się już na najwyższym poziomie. Sytuacja wymarzona...
No i De Ligt, który chyba nasłuchał się jak to jego włoscy mentorzy z Juve grają cwaniaków, nieczysto, w takim starym włoskim stylu, albo po prostu odcięło prąd i wpadł na pomysł, że pomoc ręką to świetne wyjście w tej sytuacji. Już po samym złożeniu się do wybicia tej pilki było widać, że zaraz coś odpiera****

Szkoda mi oranje bo spokojnie mogli nawet do finału dojść, De Boer mnie pozytywnie zaskoczył i mam nadzieję, że na Mundialu też szansę dostanie.

Wracsj Depay i De Jong, odpocznijcie i widzimy się w presezonie!

0

@SinMistico prawda, para Mashe i Verma to spokój z tyłu. Nie to co elektryk pique

1

@sebo939 nikt nie wie o co chodzi. Jak to możliwe że teraz albo bramkarz albo trybuny

0

@LionelM95 ja mogę pić alkohol

2

@Dagoneus duński Kraken o wiele lepsze niż Nazario xD

1

@dawo17 przekonujesz.

0

@mariosss20 ale Portugalia i Brazylia to w sumie bliskie państwa;))

0

@Homeopata8989 dokładnie. Tam jest tragedia jeżeli chodzi o młodzież.
No jedyna nadzieja w tym że pójdą oni wszyscy w szkolenie młodzieży bo inaczej to kaplica

0

@LionelM95 gen. Bednarz powiedział kiedyś że wódka jest dla mądrych ludzi a nie dla baranów. Barany powinny pić wodę albo kwaśne mleko, najwyżej sraczki dostaną

0

@Kubsoleon Robin Gosens! Niech powoli przejmie pałeczkę

0

@teacherakademicki to akurat normalna rzecz. Nikt mądry nie zgodził by się żeby po rozwiązaniu umowy zostać bez niczego

0

@masq odszkodowanie, resztę kontraktu i pewnie jakaś odprawę. Nie wydaje mi się że to najlepszy pomysł.

0

@Barcakolcz można - Belgia

0

@Jacu327 Nazario, Cantona, Henry, Bergkamp

2

@svensonFCB 10 lat temu to można się było chwalić teraz to nie ma znaczenie:D

0

@PatrychoO a jakieś wiadomości są? Czasem na banerach nie ma daty 21 sierpnia? Jako data dema?

1

@mrboom na barki wzór, must have przy kalinistyce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?