La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1592 Culés

3

Tak przyglądam się sytuacji z kontraktami i Barcelona jest w czarnej dup**. To ile zarabiają tacy piłkarze jak Coutinho, Umtiti, Griezmann i inni to Barcelona się ich nie pozbędzie, nikt takim piłkarzom nie będzie płacił tak gigantycznych sum w innych klubach, a watpie ze zgodzą się na obniżkę jakieś 40-50%. Tak samo ten Braithwaite, przecież żądny poważny klub go nie będzie chciał, a co dopiero dać mu lepszy kontrakt niż ma u nas. Jedynym wyjściem chyba będzie pozrywanie kontraktów z niektórymi piłkarzami bo inaczej nie ma szans, ze Barcelona obniży pensje o te 200 czy tam ile milionów.

0

@ObiektywnyKibic121 Braithwaite jest ambitny i podejrzewam, że w przypadku propozycji od solidnego klubu la liga, PL odejdzie nawet z mniejszą pensją :D

konto usunięte

1

@hayek po tym co sam mówi to nie sądzę xD ale gdyby ładnie został poproszony i zdał sobie sprawę ze to koniec w barcy to myśle ze odszedłby

1

@hayek
Tutaj nie chodzi o ambicje, bo dla niego ambitnym moze tez być gra w Barcelonie i walka o 1 skład. Ja tam na jego miejscu tez bym się nie ruszał, jesteś w najlepszym klubie na świecie, zarabiasz miliony, mieszkasz w pięknym miejscu, masz kontrakt. Mnie jakoś nie dziwi, ze nikt nie chce stad odejść.

0

@ObiektywnyKibic121 pragnę zauważyć,że Griezman nigdy jeszcze nie dostał tyle ile w kontrakcie;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?