La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

konto usunięte

0

Gdyby Argentyna wygrała Copa America a Francja EURO, to kto miałby większe szanse na złotą piłkę? Messi czy Kante? Bo nie wydaje mi się żeby ktoś inny, no może poza Neymarem, miał szanse na złotą piłkę po wygraniu mistrza z reprezentacją

0

@The_Man Mbappe wygra jeśli Francja zdobędzie EURO.

konto usunięte

1

@The_Man na pewno nie Kante

konto usunięte

3

@Encore trochę niesłusznie,bo Mbappe bez szalu na ten moment w euro;)

konto usunięte

3

@Encore co do Mbappe to jest na niego trochę za duzy hype. Gra dobrze w PSG, ale nie zdobył mistrzostwa Francji (co powinno być oczywiste), na EURO jakoś nie świeci jak narazie, a w LM to szło mu dobrze aż do meczu z city także rącze odpada. Może będzie top 5 ale raczej nie wygra No chyba ze się teraz odpali

konto usunięte

0

@marcin000019 No to w takim razie kto? Ja wymieniłem tą dwójkę bo taka pierwsza myśl ale może kogoś pominąłem

0

@Barca1992 Już od pewnego czasu chcą mu wcisnąć złotą piłke ale za bardzo nie ma jak a jak wygra euro to już bedzie mozna xD

0

@The_Man Messi. Generalnie w tym roku ze złota piłka to w cały świat.
Kante bez szans, M'bappe nie błyszczy, Ronaldo tym bardziej, Neymar the same. Messi wygrałby gdyby wygrał copa, plus świetny początek sezonu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?