0

@DaPidejpi wiadomo to była od dawna, ryk jest teraz kiedy są w finale. Włosi byli lepsi?

0

Zabronione jest szukanie kontaktu? Był z jednej i drugiej strony dotknięty. Tylko głupek by się nie położył. To trzeba odgwizdać po prostu;)

0

@Bartosz85 kontakt był, karny słuszny

0

Brawo Anglia!!!
Słuszny karny oczywiście!

1

@Rielan nie no, oni w takich warunkach lecą, że może rzeczywiście trochę przesadzamy

3

@Cochise świetny trener

1

To podanio - przyjęcie to był najwyższy poziom, genialne zagranie!

1

@Janiama 3-0 dla Anglii! Obiecuję!!
Wróć- poprawione!

0

@tristan87 będzie partidazo, co tu dużo mówić

0

@adambądkowski93 Podolski, Piszczek i coś zaczyna się dziać w tej Polsce. Wyniki pewnie przyjadą za 10-15 lat;)

2

@Yosemite najlepsze jest to, że on się odbił i odbudował w Nicei w super wieku 26 lat. No ale znów wszystko spierdoli...

0

@Encore City to idealne miejsce dla niego

1

@kaamil1910 no nie wiem. Upamecano ma Bardzo duży hype, ale Eric w niczym poza siła mu nie ustępuje a nawet śmiało można powiedzieć,że jest lekszy w wyprowadzeniu piłki i czysto techniczne

1

@VamosRakieta jak znajdę czas to chętnie obejrzę

8

Patrząc coraz częściej na Lautaro Marrineza idzie po prostu stwierdzić,że ten chłopak przejdzie do Barcy prędzej czy później. Moim zdaniem bardzo pasuję, profilem, charakterem, flagą i techniką.
Wiek też ma znakomity bo Lautaro jest w wieku De Jonga (97)
A bardzo, bardzo rzadko w tak młodym wieku napastnik gra na takim poziomie. Nie jest to jeszcze top, ale za dwa, trzy lata? Kane, Lukaku, Lautaro, Haalanda. Tak ja to widzę!

0

@PatrychoO wszystko zaczyna się od porządku.

0

@clyde ostatnio kupowałem nowy i odradzali ten poco.
Bardzo się psują i tylko ludzie je reklamują

0

@Kuczek Realme wzór Konspekt

0

Komentarz usunięty

0

@kamilop brakuję czegoś z przodu. Mimo to jestem wręcz pewien, że Morata po trzydziestce będzie kapitalny napastnikiem

0

W sobotę i w niedzielę oczywiście pracuje po 12 godzinie od 7 rano. W niedzielę o 5:02 . mój budzik mnie obudzi a niektórzy z was będą przeżywać finał CA.
Nie mogę się doczekać, oby Leo się udało wreszcie!

0

@ZiX Chyba ty. Futbol wraca do domu!

1

@adambądkowski93 co oni tam ekipie tworzą. Świetne zespoły tworzą się we Francji. Niech Lyon jakoś zastąpi tego Depaya i może być fajnie

1

@MesQueUnClub_87 dodaje, chłopaków poniosło.

1

@ranger3120 weź wejdź na stronę uczelni,która cię interesujes i tam powinieneś mieć wszystko napisane. Zadzwoń też do sekretariatu, najlepiej i najprościej!

1

Olmo, Morata dali dogrywkę ale również oni zajebali karne:/

0

Nikomu tak źle z twarzy nie patrzy jak Chesie

1

@Colon mogłeś wstawić zdjęcie jak wygląda. Kapitalna emerytura a sylwestra lepsza niż nie jednego zawodowca

6

@Bartek22 pau to drugi Langlet

0

@pride1899 co za głupota. Skoki w bok zawsze są bez sensu. Albo do przodu, albo co kolwiek byle nie w bok. Żeby nie zginął zaraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?