jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi wiadomo to była od dawna, ryk jest teraz kiedy są w finale. Włosi byli lepsi?
0
Zabronione jest szukanie kontaktu? Był z jednej i drugiej strony dotknięty. Tylko głupek by się nie położył. To trzeba odgwizdać po prostu;)
0
@Bartosz85 kontakt był, karny słuszny
0
Brawo Anglia!!!
Słuszny karny oczywiście!
1
@Rielan nie no, oni w takich warunkach lecą, że może rzeczywiście trochę przesadzamy
3
@Cochise świetny trener
1
To podanio - przyjęcie to był najwyższy poziom, genialne zagranie!
1
@Janiama 3-0 dla Anglii! Obiecuję!!
Wróć- poprawione!
0
@tristan87 będzie partidazo, co tu dużo mówić
0
@adambądkowski93 Podolski, Piszczek i coś zaczyna się dziać w tej Polsce. Wyniki pewnie przyjadą za 10-15 lat;)
2
@Yosemite najlepsze jest to, że on się odbił i odbudował w Nicei w super wieku 26 lat. No ale znów wszystko spierdoli...
0
@Encore City to idealne miejsce dla niego
1
@kaamil1910 no nie wiem. Upamecano ma Bardzo duży hype, ale Eric w niczym poza siła mu nie ustępuje a nawet śmiało można powiedzieć,że jest lekszy w wyprowadzeniu piłki i czysto techniczne
1
@VamosRakieta jak znajdę czas to chętnie obejrzę
8
Patrząc coraz częściej na Lautaro Marrineza idzie po prostu stwierdzić,że ten chłopak przejdzie do Barcy prędzej czy później. Moim zdaniem bardzo pasuję, profilem, charakterem, flagą i techniką.
Wiek też ma znakomity bo Lautaro jest w wieku De Jonga (97)
A bardzo, bardzo rzadko w tak młodym wieku napastnik gra na takim poziomie. Nie jest to jeszcze top, ale za dwa, trzy lata? Kane, Lukaku, Lautaro, Haalanda. Tak ja to widzę!
0
@PatrychoO wszystko zaczyna się od porządku.
0
@clyde ostatnio kupowałem nowy i odradzali ten poco.
Bardzo się psują i tylko ludzie je reklamują
0
@Kuczek Realme wzór Konspekt
0
Komentarz usunięty
0
@kamilop brakuję czegoś z przodu. Mimo to jestem wręcz pewien, że Morata po trzydziestce będzie kapitalny napastnikiem
0
W sobotę i w niedzielę oczywiście pracuje po 12 godzinie od 7 rano. W niedzielę o 5:02 . mój budzik mnie obudzi a niektórzy z was będą przeżywać finał CA.
Nie mogę się doczekać, oby Leo się udało wreszcie!
0
@ZiX Chyba ty. Futbol wraca do domu!
1
@adambądkowski93 co oni tam ekipie tworzą. Świetne zespoły tworzą się we Francji. Niech Lyon jakoś zastąpi tego Depaya i może być fajnie
1
@MesQueUnClub_87 dodaje, chłopaków poniosło.
1
@ranger3120 weź wejdź na stronę uczelni,która cię interesujes i tam powinieneś mieć wszystko napisane. Zadzwoń też do sekretariatu, najlepiej i najprościej!
1
Olmo, Morata dali dogrywkę ale również oni zajebali karne:/
0
Nikomu tak źle z twarzy nie patrzy jak Chesie
1
@Colon mogłeś wstawić zdjęcie jak wygląda. Kapitalna emerytura a sylwestra lepsza niż nie jednego zawodowca
6
@Bartek22 pau to drugi Langlet
0
@pride1899 co za głupota. Skoki w bok zawsze są bez sensu. Albo do przodu, albo co kolwiek byle nie w bok. Żeby nie zginął zaraz