jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM z czasem te rzeczy i tak zanikają a on gra tak już od dobrej dekady
3
@Ghotti przypomniało mi się jak wybił piłkę z lini bramkowej rywala xD jeszcze te warkoczyki xD
0
@IbrahimAfellay Griezman to zawodowiec i pewnie on spokojnie pogra jeszcze z 7 lat na dobrym poziomie, ale jego pensja nie jest warta tego czego daje.
Poza tym Depay z 7? Wzór!
6
Moim zdaniem już sama wymiana Griezmana - Saul to świetny ruch.
Dlaczego? Bo finanse - wiadomo o co chodzi, nie ma sensu się nad tym rozwodzić, jeżeli ktoś nadal nie rozumie to odsyłam do postu @BarcaInfo .
Co do samego Saula Nigueza, super grajek, ale po gorszym okresie.
Mało było piłkarzy, którzy musieli zmienić otoczenie, żeby się rozwinąć i pokazać na co go stać.
Leporta to na pewno nie jest frajer a frajerem już na pewno nie jest Alemany.
Jeżeli widzą miejsce dla niego pod względem finansowym, sportowym to warto po prostu zaufać i poczekać.
Saul może się świetnie uzupełnić z Pedrim i De Jongiem.
Wiem @Rewolucja123 , że Busquets był najlepszym pomocnikiem w tamtym sezonie, ale trzeba iść na przód i coraz więcej wymagać od formacji a mniej od samej jednostki. Jeżeli taka trójka by dobrze funkcjonowała wspólnie to jestem za tym transferem.
Poza tym Saul to kolejny piłkarz " gotowy na najwyższy poziom" w wieku w którym wkracza się w najlepszy okres.
Ma płuca, technikę a chyba to są rzeczy potrzebne do układanki Koemana.
Griezmana to super piłkarz, ale nie na te pieniądze i nie na drużynę z Messim, trzeba nam bardziej bezpośredniej gry, dlatego lepszy jest Depay.
Bardzo lubię Antonina, ale dla każdej ze stron to byłby dobry interes, Koke też kiedyś był w kolejce po Xavim,ale dziś skończył jako robol i pracownik Simeone ( to wcale nie jest złe) no ale miał predyspozycje do świetnego rozgrywania.
Saul też raczej trochę przytnie nam budżet, jeżeli 6 mln to prawda to super wypłata jak na pomocnika przed najlepszym wiekiem dla piłkarza i z renomom w La lidze.
Griezman musi odejść z Hiszpanii, żeby nie popełnić tego samego błędu co z Villa i Suarezen?
No ja wam powiem tak, jeżeli chcemy choć trochę myśleć o lidze to dobrze, żeby Griezman został w Atletico, im trudniej będziemy mieli tym lepsi będziemy, hiszpańskim drużyną trzeba grać z najlepszymi bo Anglia odjeżdża s Griezman w Premier League to nie jest wzmocnienie La Liga. No a o to przecież chodzi, La Liga musi trzymać to co ma bo będzie tylko gorzej. Atletico, Sevilla, Real i Villareal z Sociedat muszą trzymać się razem, żeby trzymać się jak najbliżej Angli.
Liczę,że w tym roku też będzie ciasno!
Wracając! Tak dla Saula i ewentualnie innych piłkarzy, którzy nam niezaszkodza! Te możliwe 15 mln to też fajny pieniądz, który może pomóc.
Ufam laporcie w kwestii sprzedaży i jestem przekonany,że Cou/ Griezman i Pjanic zaraz stąd odejdą. Zaraz mundial a oni muszą grać, spokojnie na wszystko czas przyjdzie.
Na Nazario, Langleta też są chętni więc apeluję o spokój. Działamy bardzo sprawnie w kwestii sprzedaży!
0
@FC1899Barca mógłby sobie przeszczep zrobić. Przecież to grosze i super efekt.
1
@Mr8lack i do końca życia kamieniołom
0
@SaulGoodman było by Dobrze. No ale zaczął por que i por que i zwątpiłem w tym momencie
0
Spotkałem Hiszpana i chciałem się popisać.
Powiedziałem puta madre xD
1
@Ghotti Griezmana to powinien dostać po prostu lepszego partnera z przodu od Dembele.
0
@LS miałem właśnie to powiedzieć
1
@Janiama Pedri w tej chwili to piłkarz top 10-15 na swojej pozycji i ma do tego 18 lat.
0
@colossus mam o wiele większe łydki i się tym nie chwalę;)
0
@FanKFC Depay z De Jongiem po 88
0
@paweldunajecfcb nie no średni bardzo. Trochę za wolno.
Ostatnio w 24,28 zrobiłem 6 km a biegłem dosyć luźnym tempem. Złapałem tlen i było git
1
@adambądkowski93 logika była, ale ta trójka powinna wejść chociaż piętnaście minut wcześniej, żeby poczuć mecz, temperaturę i dogrzać się na boisku. Wpuszczenie kogoś bezpośrednio na karny musiało się źle skończyć.
89
Messi wygrywając złota piłkę w tym roku zostałby najstarszym piłkarzem, który dostał taką nagrodę. Co ciekawe jest również najmłodszym zdobywcą tej nagrody.
Piękne osiągnięcie
0
@VeB 1899 moim zdaniem jest kontakt z Atletico i którym dowiedzieli się dziennikarze. Wzięli pod uwagę słaba formę i niską pozycję w zespole kiedyś świetnego Saula i wyszła możliwa wymiana. To wszystko to spekulacje, ale jeżeli Saula (26); miałby przyjść za Griezmana z dopłatą pieniążka to to mógłby być świetny deal.
Mi nadal zależy, żeby w La Liga gwiazdy zostały. większą rywalizacja to większy poziom co powinno mieć odzwierciedlenie w lidze mistrzów.
1
@Sulimo aż mi się baczność w mundurze przypomina...
2
@MesQueUnClub96 już nikt
0
@joloskyy najlepszy skrzydłowy turnieju?
0
@Transu96 jeżeli nie masz nowej konsoli to ja bym tego nie brał
3
@Kamiloza91 w historii? Tak
Ale na szczęście w top 20 go nawet nie będzie
1
@Rewolucja123 karny? Mocno pod poprzeczkę i wszystko
2
@mm_ i ten xxx w top.
Co to był za talent i co to mogła być za kariera
0
@Admin030 za rok mundial xD
2
@patataj w USA i Rosji robili czasem nawet więcej km:D
0
@Deviler świetny trener, szkoda, że wpadły mi głupie pomysły do głowy w finale
0
@John_Doe a karny dla Angli?
0
Graty dla makaronu, nie mam pojęcia kto wstąpił w Anglików i Southgate od drugiej połowy.
Mecz zaczął się przegrywać a co zmiana to gorzej Anglicy grali.
Henderson dramat, Saka? Podobnie.
Gwoździem do trumny było wprowadzenie dwóch gówniarzy do ostatnich karnych, czegoś takiego się nie robi. Rozumiem bramkarz, ale atakujący może wszystko zniszczyć...
Lubiłem grę Angli, nie rozumiem co się stało w przerwie z nimi...
0
Henderson i Saka to dziś dramat