0

@macio_944 to Mario mówi, spokojnie

0

@MarioVeB! Wysokości? Chłopie, mocno uderzona piłka, bramkarz nigdy nie doleci jak nie rzuci się wcześniej. Bardzo dobrze wykonany karny, Depay to specjalista od stf i przyzwyczajaj się,bo będzie cię męczył długi czas;)

0

@sokot poza tym co chłopaki wyżej piszą to Depay świetny mecz, mnóstwo zagrożenia. Szkoda tych akcji w polu karnym, dało się z nich więcej wyciągnąć.

0

@Kengo z tego co widziałem to Depay dał świetny impuls, Manaj kolejny gol

0

@pacior95 spokojnie, zobaczymy co będzie w przyszłości;)

0

@Seledynowy z tymi poniżej wyglądał kozacko. Jeszcze będzie straszyć rywali tą stylowka, spokojnie;)

0

@Sulimo a co myślałeś, że z takimi mięśniami nie da się szybko biegać:D

0

@betonito ale była by beka jakby nie grał do stycznia i otrzymał złotą piłkę xD

1

@PatrychoO nie no jest G.

2

@michaleu po prostu nie da się takim skokiem narobić takich szkód. Wróć, da się! Jeżeli coś wcześniej było naderwane naciągnięte. Brawo Bartek i sztab za dopuszczenie do takiej sytuacji

0

@4drian0 piękny Memphis z 10 na plecach ajaj

0

@macio_944 chyba nazwisk koleżko

0

@TridenteMSN na yt będą stremowac tylko będzie trzeba szukać transmisji co 20)39 minut

0

Dziś powinniśmy zobaczyć Memphisa z 10 tak w ogóle. Innej opcji nie widzę:)

2

@adambądkowski93 myślę,że takimi krajami świat powinien zająć się najpierw. Ile jest na świecie krajów, które są do tyłu 100-200 albo i więcej lat? Całe mnóstwo. Polinezja to nie jest odosobniony przypadek.

0

@FCB24 wkurza mnie powoli ten jego płacz o ten kontrakt. Każdy można tak naprawdę rozwiązać bo jest o tym napisane w umówię, pieniążki za to otrzyma przecież więc w czym jest problem. Porządki po Bartomeu musiały nadejść

0

@AntekGriezmann Depay i Griezman trochę za wcześnie od pierwszej minuty

0

@kamilop dostał

0

@HighestInTheRoom słyszałem to gdzieś, karty, que, białas coś takiego xD

1

@Vebrol on Ronaldinho też w zasadzie nie ma prawa pamiętać:D

1

@PatrychoO piękne one były. Od tego czasu tylko czarne rok temu były okej

1

@Stagiryta orła perć? To miejsce które zabrali najwięcej taterników? Szacun w chuy. Nasłuchałem się historii gdzie ludzie drogę powrotną z Orlej Perci obrali źle i nigdy już nie wrócili. Tatry są piękne, gdyby nie ten moloch w Zakopanem...

0

@LeoMessiah jeżeli opłacisz im siłownię i będą w stanie zadbać o prostownikiki to nie będzie problemu z plecami, oczywiście to z pieniędzy od państwa

0

@Janiama alaba? A czasem w Bayernie to on był cieniutkim stoperem?

0

@Mathew86 bo Laporta ma doczynienia z bezczelnym goeniaratwem a PSG to złota klatka i wiele źródeł już to potwierdziło

0

@BartqRKO wiadomo, że przy ładowaniu najlepiej ten ciężar amortyzować ładnym składaniem się do ładowania a tutaj taki pech

3

@BombowiecKrawczyk fajne to przygotowanie, takie w którym pierwsza drużyna prawie udziału nie bierze tylko rezerwy :D

1

Tak w ogóle jutro Depay powinien wreszcie zadebiutować;)

0

@ptrx taka gra była by cudowna. denerwuje mnie też to że w żadnej z tych gier nigdy nie było wszystkich lig, absolutnie wszystkich. chociaż te poważne, pesowi brakuję niemieckiej xD a Fifie np rosyjskiej. To jest karygodne przecież. Gra dopracowana z paroma trybami na miesiące, ew jakiś fut, ale to nigdy nie może być podstawa bo potem cyrki się tworzą.

0

@macio_944 też odrazu pomyślałem nad Rockstar. Już widzę te animacje i zwroty akcji podczas meczów. Jestem pewien że było by ciekawie. Wszystko było by pięknie odwzorowanie na 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?