jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 to Mario mówi, spokojnie
0
@MarioVeB! Wysokości? Chłopie, mocno uderzona piłka, bramkarz nigdy nie doleci jak nie rzuci się wcześniej. Bardzo dobrze wykonany karny, Depay to specjalista od stf i przyzwyczajaj się,bo będzie cię męczył długi czas;)
0
@sokot poza tym co chłopaki wyżej piszą to Depay świetny mecz, mnóstwo zagrożenia. Szkoda tych akcji w polu karnym, dało się z nich więcej wyciągnąć.
0
@Kengo z tego co widziałem to Depay dał świetny impuls, Manaj kolejny gol
0
@pacior95 spokojnie, zobaczymy co będzie w przyszłości;)
0
@Seledynowy z tymi poniżej wyglądał kozacko. Jeszcze będzie straszyć rywali tą stylowka, spokojnie;)
0
@Sulimo a co myślałeś, że z takimi mięśniami nie da się szybko biegać:D
0
@betonito ale była by beka jakby nie grał do stycznia i otrzymał złotą piłkę xD
1
@PatrychoO nie no jest G.
2
@michaleu po prostu nie da się takim skokiem narobić takich szkód. Wróć, da się! Jeżeli coś wcześniej było naderwane naciągnięte. Brawo Bartek i sztab za dopuszczenie do takiej sytuacji
0
@4drian0 piękny Memphis z 10 na plecach ajaj
0
@macio_944 chyba nazwisk koleżko
0
@TridenteMSN na yt będą stremowac tylko będzie trzeba szukać transmisji co 20)39 minut
0
Dziś powinniśmy zobaczyć Memphisa z 10 tak w ogóle. Innej opcji nie widzę:)
2
@adambądkowski93 myślę,że takimi krajami świat powinien zająć się najpierw. Ile jest na świecie krajów, które są do tyłu 100-200 albo i więcej lat? Całe mnóstwo. Polinezja to nie jest odosobniony przypadek.
0
@FCB24 wkurza mnie powoli ten jego płacz o ten kontrakt. Każdy można tak naprawdę rozwiązać bo jest o tym napisane w umówię, pieniążki za to otrzyma przecież więc w czym jest problem. Porządki po Bartomeu musiały nadejść
0
@AntekGriezmann Depay i Griezman trochę za wcześnie od pierwszej minuty
0
@kamilop dostał
0
@HighestInTheRoom słyszałem to gdzieś, karty, que, białas coś takiego xD
1
@Vebrol on Ronaldinho też w zasadzie nie ma prawa pamiętać:D
1
@PatrychoO piękne one były. Od tego czasu tylko czarne rok temu były okej
1
@Stagiryta orła perć? To miejsce które zabrali najwięcej taterników? Szacun w chuy. Nasłuchałem się historii gdzie ludzie drogę powrotną z Orlej Perci obrali źle i nigdy już nie wrócili. Tatry są piękne, gdyby nie ten moloch w Zakopanem...
0
@LeoMessiah jeżeli opłacisz im siłownię i będą w stanie zadbać o prostownikiki to nie będzie problemu z plecami, oczywiście to z pieniędzy od państwa
0
@Janiama alaba? A czasem w Bayernie to on był cieniutkim stoperem?
0
@Mathew86 bo Laporta ma doczynienia z bezczelnym goeniaratwem a PSG to złota klatka i wiele źródeł już to potwierdziło
0
@BartqRKO wiadomo, że przy ładowaniu najlepiej ten ciężar amortyzować ładnym składaniem się do ładowania a tutaj taki pech
3
@BombowiecKrawczyk fajne to przygotowanie, takie w którym pierwsza drużyna prawie udziału nie bierze tylko rezerwy :D
1
Tak w ogóle jutro Depay powinien wreszcie zadebiutować;)
0
@ptrx taka gra była by cudowna. denerwuje mnie też to że w żadnej z tych gier nigdy nie było wszystkich lig, absolutnie wszystkich. chociaż te poważne, pesowi brakuję niemieckiej xD a Fifie np rosyjskiej. To jest karygodne przecież. Gra dopracowana z paroma trybami na miesiące, ew jakiś fut, ale to nigdy nie może być podstawa bo potem cyrki się tworzą.
0
@macio_944 też odrazu pomyślałem nad Rockstar. Już widzę te animacje i zwroty akcji podczas meczów. Jestem pewien że było by ciekawie. Wszystko było by pięknie odwzorowanie na 100%