0

@rademenes złoty medal za Premier League

0

@neeed idz krytykować Ronalda lepiej

0

Czyli jednak Memphis z 10

1

@Homeopata8989 zaraz zostanie tylko Anglia. W sumie pora kibicować Bilbao, takie kluby się szanuję

0

@Muszynianka nie ma już ten zasady. Dogrywka

7

Nie mam zamiaru odnosić się do presezonu. Mało osób tutaj wie na czym ma to polegać i tu nie ma co tłumaczyć jakoś szczegółowo. Ma być pograne i pobiegane i przygotowane do sezonu. To jest jasne, ale to że w presezonie nie bierze udział pół pierwszego składu a drugie pół przychodzi na końcówkę to już jest nieporozumienie. Co najlepsze, taka sytuacja ma miejsce od wielu lat i nikt o tym głośniej nie mówi. Przecież Ci piłkarze w życiu nie nadrobią półtorej miesiąca przygotowań, muszą wejść na gotowe i wrócić meczami do formy i tym samym przygotować się na ligę. W zasadzie najcięższy okres presezonu to był przeprowadzany przez Neto, Puig, Pique, Roberto, Umtitiego, Desta i.... To tyle. Widać po każdym z nich ciężkie nogi... No i dobrze, teraz powinien przyjść czas na świeżość, która można osiągnąć spokojnie do pierwszej kolejki, ale co z reszta? Depay, De Jong, Alba, Busquets powinni czuć się coraz gorzej bo dla nich najtrudniejszy okres przygotowań właśnie POWINIEN trwać. Ci co teraz dołącza lub już zaczynają dołączać wejdą na świeżości w sezon, ale pewnie szybko spadnie forma bo gdzie ta forma miała być zrobiona.
Kompletnie nie rozumiem tej logiki. Moim zdaniem liga powinna ruszyć za miesiąc, tak, żeby wszyscy wspólnie przeszli pewien cykl i żeby razem weszli w sezon. Nie dziwię się, że piłkarze potrafią być teraz pod formą jak oni dopiero zaczynają ciężary, albo są w trakcie najcięższych treningów.

Rok w rok możemy zaobserwować, że czołowe kluby,albo wchodzą z rozmachem w ligę, albo, że wchodzą ciężko i ociężale. Dla mnie jest to wina tych rozlegulowanych okresów przygotowawczych. Zwłaszcza,że często drużyny z którymi przychodzi się mierzyć w lidze na początku są w pełni przygotowane do gry bo odbyły wspólnie okres przygotowawczy.
Jestem pewien, że Pedri będzie miał problem we wrześniu z formą, on jeszcze sezonu nie skończył nawet a drugi rozpocznie się tydzień po zakończeniu Igrzysk. To jest jakiś dramat dla mnie i uważam, że trzeba na to zwrócić uwagę a nie jechać po drużynie, która miała doczynienia z drużyną przygotowana i grająca już w lidze. Barcą może będzie gotowa na RSSS a może świeżość tych co przyjdą jej pomoże. Rzeczywistość jest taka, że trzeba się do niej dopasować ale absolutnie mi się to nie podoba i uważam,że wiele czołowych drużyn pogubi masę punktów na początku ligi. Z resztą jak zawsze gdy przychodzi sezon po lecie z imprezą reprezentacyjna.

1

Pedri zrównał się liczbą spotkań z Bruno w tym sezonie. Co musi czuć De Jong kiedy o nim nic się nie mówi a ma tysiąc minut więcej w nogach od Pedriego

0

@MaTt_BarcaFan Kane zaraz przyjdzie

2

@Encore City stać, czołowe lokaty w PL starczyła w zupełności żeby City co rok wydawała 200 mln Euro na kogo chce a i tak jeszcze przy tym wychodziła na plus. Biznes genialny, gorzej ma się PSG, które wygrywając LM trzy lata z rzędu może by dorównalo jednemu triumfowi LM:D

0

@Messibestplayerintheworldjskby sobie chciał to mógłby kupić 50 salonów Ferrari

1

@Messibestplayerintheworld z tego co się orientuję on zaraz może wrócić do treningów

3

Myron Boadu oficjalnie piłkarzem Monaco.
Pięknie rozeszły się napastnikowe talenty ligi Holenderskiej.
Malen w BVB i Boadu w Monaco, idealne kluby dla tych piłkarzy.
Mam nadzieję,że gdy finanse wrócą do łask w Barcy to też kupimy sobie napastnika - nastolatka, który będzie mógł rozwijać się w Barcy od najmłodszych lat. Jeden jak i drugi są obserwowani przeze mnie od półtora roku i myślę, że oboje zrobią jakąś tam karierę;)

0

@geass jest jedna sprawa w tym temacie. Czy czasem nie mamy tych pieniędzy gdzieś zamrożonych i czy pożyczka Laporty nie była czasem na takie ewentualności. Jeżeli klub będzie chciał go zostawić to będzie miał w tym interes

1

@MesQueUnClub96 jak będą leciały drony to i tak jest mała szansa,że wykwalifikowany strzelec sobie z nimi poradzi.
Cel ruchomy w dodatku strzelanie z broni w pozycji stojącej. To nie jest łatwa sztuka.
W pozycji leżącej do celu stałego jest niełatwo strzelić a co dopiero w innych warunkach. Żeby to miało sens musiałbyś traktować strzelanie jako obowiązek każdego tygodnia

1

@JimMorrisonFCB gakpo na pewno, jest a raczej był Ihattarren,ale w głowie się pojebało

0

@K0stek warto? Serii wydaje mi się że lepiej kupić nową piękniejsza koszulkę

0

@Przeemekk Depay może będzie!

1

@Yosemite Monaco to piękny zespół, życzę im sukcesów, podobnie jak Lyowi. Świetnie się ogląda ligę francuską

1

@Tomo1989 to był mocarny atak

0

@kryhaa regeneracją to nie burger i frytki, ludzie kochani. Niech odpoczywa glowa bo to jest najważniejsze. Ciało nie potrzebuję takiego restartu.

0

@PatrychoO wstyd, tak sportowiec nie ma prawa wyglądać nawet na urlopie. Sportowcem jak żołnierzem jest się całe życie a nie tylko w sezonie

2

@Rust_Cohle jaki Marcin?

0

@RuudGullit gwarancja

0

@fcbarcelonasto mam kanał, ale nocka mi wypadła, tragedia

3

Trzy mecze w lm zawszę coś

0

@turbojez czekałem na cesarza z tym żartem

0

@Chaoss daj znać, tak bym sobie spróbował zwizualizować marzenia

0

Tak z ciekawości. Istnieję jakąś apka, żeby tak sobie dom spróbować zrobić, taki projekt podwórka, takie rzeczy. Ktoś coś?

0

@FCBurnley różnica między najlepszymi obrońcami a tymi gorszymi jest mała a najbardziej zauważalna jest w aspektach nie 1vs1 a takie pojedynki ma wygrywać Depay, drużyna cała musi pokonywać obronę rywali.
Jeżeli chodzi o to czy Depay okiwa Van Dijka czy Ramoss, to tak okiwa:D

0

@szymonekk to musiał być szczyl bo przecież on w Fifie 14 miał 20 lat i kupowany był przeze mnie do Barcelony;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?