1

@Kgorecki2500 słyszałem,że to już wrak piłkarza, to mnie dziwi bo w rok rok jest w czołówce strzelców w pl w słabym Arsenale. Mam jego profil na ig i widziałem jak całe wakacje ćwiczył i walczylbo formę, na prawdę tak fatalnie z nim jest?

0

@Cule1234 Coutinho 1-1 Aubameyang? Ale to tygodniówka musiała by chyba sporo w dół pójść

1

@Pablit Depay przecież gra

0

Panie Laporta to nie jest narazie poważny prezydent, wstyd mi

1

@kryhaa w tej chwili to pozostaje czekać za Man Utd albo Liverpool. Nigdzie indziej bym nie szedł. City raczej Kane, PSG jest bez sensu, Chelsea Lukaku, Real i Barca to narazie bieda.
Czuje w kościach że za rok będzie grał w United

0

@sendesara kiedy Dembele wykonywał wolnego?

1

@masq byłbym zajarany najbardziej gdyby tylko był odrazu skompletowany sklad, Fati, Cou dostępni a takto będziemy czekać

1

@LeoMessiah osobiście byłem za młody żeby to oglądać bo gdy Leo zaczynał to miałem chyba z 7 lat, ale oglądając co potrafil gdy miał 16-20 lat to jest przepaść. Może Il Fenomeno w podobnym wieku tak kręcił kim chciał, ale po rozmowach że starszymi kibicami to nawet nie było to. Przecież Leo jak miał 18 to wkręcał kogo chciał, słynny zwód i przewrócenie Pana Roberto Carlosa to był 18 letni Messi. Ronaldo, Mbappe i może nawet Neymar w tak młodym wieku nie byli blisko Leo.

1

@MaTt_BarcaFan tam są problemy finansowe, cała Francja to wielki potencjał na kruchym lodzie, być może Nicea dała ofertę, która była konkretna, najlepsza finansowo i dostał możliwości których by nie dostał w Anglii.
Przecież do konkretnego zespołu w Anglii to by się nie dostał a takto Nicea z Monaco będzie walczyć o drugie miejsce

1

@Coutinho007 gdyby atak był skuteczny to Pedri miałby z 15 asyst

2

@Garbatyy ładuje pod lade, ważne że strzela silnie i pewnie, nie czuć tego strachu co przy Messim

1

@PaCo Memphis to karne, wolne i różne powinien dostać.
Na prawdę szkoda, że przychodzi dopiero teraz a nie na przykład w 2018 po równie kapitalnym sezonie

0

@gumaz taka cenna za 34 letniego piłkarza to zart zwłaszcza, że kontrakt kończył się za 4 miesiące

0

Na transfery nie liczę,ale jakiś pomocnik na wypożyczenie z jakiegoś klubu z dobrymi relacjami mógłby przyjść. O kimś konkretnym nie myślę, ale przy odejściu kogokolwiek dobrze było by choć jeszcze jedna nową twarz zobaczyć

0

@amanter akurat o twarze jestem spokojny. Memphis też nie ma nowej twarzy

2

@AllBundy trzeba było się ich pozbyć żeby ściągnąć Barcę Enrique.
Nie mniej jednak uważam, że Fabregasa nie Wilno było pościć mając na horyzoncie odejście Xaviego za rok. Alexisa też człowiek bardzo lubił. Szkoda,że ta dwójka nie odeszła w czasach przedpandemicznyvh bo byśmy na nich że 170 mln zarobil

0

@bartekvisca ale Pique nie podpisał nowej umowy tylko obecną obniżył, odroczył

4

Rozumiem wszystko jeżeli chodzi o finanse,ale nie może być sytuacji gdzie pół składu obniżyło wynagrodzenie w tym Pan nieobecny już Lionel Messi a reszta zawodników tego nie robi. Przecież to niszczy szatnie, tworzy pewne grupki i spięcia. Chu***ale jednakowo, solidarnie jak w drużynie, rodzinie. Albo wszyscy idziemy tą samą drogą albo nie i moim zdaniem ananas,który decyduję się wyjść przed szereg powinien opuścić grupę przez presje szatni ( chociażby) albo jesteśmy drużyną,albo nie i moim zdaniem tutaj nie ma miejsca na zasłanianie się zapewnieniem bezpieczeństwa rodzinie czy jakimś honorem. Po prostu albo wszyscy albo nikt, lub wypad. Tak to powinno wyglądać

0

@Michal03 tak! Tak samo przysiady zmniejszają długość nóg

8

@Cwaniak4 Schalke

1

@Khajio polemizował bym dla mnie Depay>Reus

1

@norbi77 no ale podobno w tym roku to już ma inaczej wyglądać. Pozostaje czekać na demo

0

@Zoker kotem w worku? Euro i Ol powinny rozwiać wszelkie wątpliwości

0

@Zoker nawet po tygodniu treningów wciągnie ligę dupą

0

@Norkusik pamiętasz slogan transparentność?

1

@masq Masz rwe kulszową? Ty chyba młody jesteś, jak to?

0

@MesQueUnClub_87 no dobra a jak to jest z tym padem i kablami? Też oddzielnie kupuje się ładownice i jakieś kable bo widzę te oferty odzielne bo zastanawiam się czy to jeszcze bym musiał dokupić

0

@MesQueUnClub_87 ehhh dlatego właśnie chciałbym to dotknąć w sklepie, pogadać, wiesz... Na spokojnie wolę zdecydowanie mieć wszystko na płycie i wkładać wedle uznania.

0

@LaSTeR nie chcę tego widzieć za mało wody wypiłem dziś

0

PS5
Która wybrać? digital czy normal? Która lepsza i jakie ma wady i zalety?
Na Internecie widzę oferty z grsmi a chcę czystą konsolę z padem i to chyha starczy czy coś jeszcze? Widzę jakieś stację do ładowania, albo konsole z napędem ps5 i za bardzo nie wiem o co chodzi. To wydatek na 2500-3000 i nie chciałbym jakiejś wtopy. Było by miło jakby taka konsola była dostępna normalnie w sklepie a nie przez Internet trzeba zamawiać, no i jakieś zaufane strony? Wiem że na Media ekspert częstą są do kupienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?