La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

konto usunięte

0

Jak ocenicie pobyt Fabregasa w FC Barcelonie? Według mnie rozegrał dobre trzy sezony, był nawet okres, gdy z Sanchezem ciągnęli cała grę ofensywną.

konto usunięte

0

@AllBundy słaby do zapomnienia

konto usunięte

1

@AllBundy Kozak totalny.

2

@AllBundy Bardzo pozytywnie. Szkoda że nie został rok dłużej

9

@AllBundy Wybitne jesienie i słabe wiosny, problem jest taki że o najważniejsze trofea walczy się głównie wiosną.

konto usunięte

3

@marcin000019 Fabs słaby xD

2

@AllBundy trzeba było się ich pozbyć żeby ściągnąć Barcę Enrique.
Nie mniej jednak uważam, że Fabregasa nie Wilno było pościć mając na horyzoncie odejście Xaviego za rok. Alexisa też człowiek bardzo lubił. Szkoda,że ta dwójka nie odeszła w czasach przedpandemicznyvh bo byśmy na nich że 170 mln zarobil

konto usunięte

0

@Gall w Chelsea też miał świetna pierwsza część sezonu, później już było widać regres

konto usunięte

0

@jeyx77x bardzo lubiłem Sancheza, szkoda mi było kiedy odchodził

0

@AllBundy Rozegrał 3 dobre pierwsze rundy. Na wiosnę zawsze było słabo.

0

@AllBundy @Emhyr @DaPidejpi @Gall Ogólnie słabo. Na pewno każdy liczył na więcej. Przychodził jako gwiazda Arsenalu aby rządzić w pomocy. A z konieczności grał w ataku bo w pomocy przegrał rywalizację. Choć trzeba przyznać że na tamten moment miał ciężko..
No i te kluczowe rundy oraz mecze...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?