0

@BarcaInfo jakiś monolog albo rozmowa z klasyki polskiego kina by się tu przydała

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Worny ściął dredy? Szkoda:D

0

@masq z Pedrim jest tak, że on musi przejść okres przygotowawczy w jakimś procencie. Pewnie jego forma i gra do końca w Wrześniu będzie w cały świat.

0

@Kondziubarca za miesiąc

0

@doc co mu jest w ogóle

4

@kamyk_23 Pedri to obecnie top 5-10 pomocnik na świecie na swojej pozycji. O czym my rozmawiamy

0

@tomek8756 i chyba odrobił już swój miesiąc bezrobocia;)

2

@Kgorecki2500 nic ci ten Umtiti nie zrobił. Jak grał to top. Nie jest to żaden szrot tylko piłkarz, któremu kontuzje zniszczyły karierę

0

Jest powtórka meczu gdzieś w TV odrazu po meczu?

0

@Foton super. Spędzanie czasu tańcząc na parkiecie, świetna zabawa. W szkole na sali gimnastycznej tak, ale dziś to cringe i wylęgarnia głupoty, narkotyków, alkoholu i innych zbędnych rzeczy

2

@heniek168 oj gdyby tam był jeszcze cold play to bym ryczał i ryczał

0

@Pawlak1992 Monaco jest miliardera z Rosji tylko trochę inaczej funkcjonują

0

@Coutinho007 no ale zniszczenie klubu Barcelona mogło by się źle dla ligi skończyć

0

@BarcaInfo czyli De Jong i Dembele powinni kosztować odpowiednio 40 mln i 80 i nie zarabiać niewiadomo ile. Bartomeu coś ty zrobił

0

0

@doc Fati pod koniec sierpnia może wrócić do gry, dlatego dla bezpieczeństwa wróci dopiero w połowie sierpnia:) oby dostał twarz w Fifie i dredy bo będzie moim pierwszym transferem w Ankorage United

1

@eydeem mówi się o tym,że Master League ma wyjść na zime i ma być przepotezny.. mimo że w tej chwili wygląda to katastrofalnie

3

@Survier Langleta vol 2 oby nigdy tu nie trafił a Garcia wygląda przy nim jak profesor

1

@marcinK0000 na szczęście tu nie więzadła, raczej to była kontuzja bardziej dokuczająca niż wyniszczającą psychicznie.

0

@Kgorecki2500 a on czasem nie ma teraz swojej ostatniej kadencji?

1

@Bykunn tu nawet nie chodzi o politykę i kto ma rację, ale oni przez jedno zdanie stworzyli 20 minutowy materiał z wywiadami, zdaniami ekspertów i potwierdzeniem w badaniach, że 500+ ratuję Polska rodzinę xD

2

@Comentateiro z ławki? Myślę, że zaraz odejdzie

0

@Survier te czasy się skończyły

1

O na TVP info pojazd po Tusku bo powiedział że większe rodziny to ciężar dla matki. Ja pieprze

2

Zaraz kończy się kontrakt Pedriego, Ansu, Moriby i Dembele. Ciężary przed nami

1

@KapiFCB ja mówiłem że dzięki współpracy z Messi wejdzie do ścisłego topu. Nie mniej jednak Griezman, Dembele, Coutinho, Ansu, Aguero to trzy, cztery półki wyższy poziom niż Kadewere, Tako- drugi Eto i przereklamowany Aouar

1

@Sccaner ale wy się ludzicie że oni się nie dogadają. To nie na tyle gwiazdy co w kurwę doświadczone legendy Leo i Ramos to są żywe pomniki a nie Beckhamy czy Figa

2

@Lionel_Messi10 zacznijmy od tego,że Don to za miesiąc zacznie wracać z RPA i melanżu w który poleciał kurdebele po odejściu DIOSA. Ale szczerze przyznam, że na nic nigdy tak ty nie czekam jak ten wpis. Czuje rekord zielonych

0

@JohnnyBarca Konami też zaraz rzuci Barcę w kont xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?