jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo jakiś monolog albo rozmowa z klasyki polskiego kina by się tu przydała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Worny ściął dredy? Szkoda:D
0
@masq z Pedrim jest tak, że on musi przejść okres przygotowawczy w jakimś procencie. Pewnie jego forma i gra do końca w Wrześniu będzie w cały świat.
0
@Kondziubarca za miesiąc
0
@doc co mu jest w ogóle
4
@kamyk_23 Pedri to obecnie top 5-10 pomocnik na świecie na swojej pozycji. O czym my rozmawiamy
0
@tomek8756 i chyba odrobił już swój miesiąc bezrobocia;)
2
@Kgorecki2500 nic ci ten Umtiti nie zrobił. Jak grał to top. Nie jest to żaden szrot tylko piłkarz, któremu kontuzje zniszczyły karierę
0
Jest powtórka meczu gdzieś w TV odrazu po meczu?
0
@Foton super. Spędzanie czasu tańcząc na parkiecie, świetna zabawa. W szkole na sali gimnastycznej tak, ale dziś to cringe i wylęgarnia głupoty, narkotyków, alkoholu i innych zbędnych rzeczy
2
@heniek168 oj gdyby tam był jeszcze cold play to bym ryczał i ryczał
0
@Pawlak1992 Monaco jest miliardera z Rosji tylko trochę inaczej funkcjonują
0
@Coutinho007 no ale zniszczenie klubu Barcelona mogło by się źle dla ligi skończyć
0
@BarcaInfo czyli De Jong i Dembele powinni kosztować odpowiednio 40 mln i 80 i nie zarabiać niewiadomo ile. Bartomeu coś ty zrobił
0
@szkutnik91 557
0
@doc Fati pod koniec sierpnia może wrócić do gry, dlatego dla bezpieczeństwa wróci dopiero w połowie sierpnia:) oby dostał twarz w Fifie i dredy bo będzie moim pierwszym transferem w Ankorage United
1
@eydeem mówi się o tym,że Master League ma wyjść na zime i ma być przepotezny.. mimo że w tej chwili wygląda to katastrofalnie
3
@Survier Langleta vol 2 oby nigdy tu nie trafił a Garcia wygląda przy nim jak profesor
1
@marcinK0000 na szczęście tu nie więzadła, raczej to była kontuzja bardziej dokuczająca niż wyniszczającą psychicznie.
0
@Kgorecki2500 a on czasem nie ma teraz swojej ostatniej kadencji?
1
@Bykunn tu nawet nie chodzi o politykę i kto ma rację, ale oni przez jedno zdanie stworzyli 20 minutowy materiał z wywiadami, zdaniami ekspertów i potwierdzeniem w badaniach, że 500+ ratuję Polska rodzinę xD
2
@Comentateiro z ławki? Myślę, że zaraz odejdzie
0
@Survier te czasy się skończyły
1
O na TVP info pojazd po Tusku bo powiedział że większe rodziny to ciężar dla matki. Ja pieprze
2
Zaraz kończy się kontrakt Pedriego, Ansu, Moriby i Dembele. Ciężary przed nami
1
@KapiFCB ja mówiłem że dzięki współpracy z Messi wejdzie do ścisłego topu. Nie mniej jednak Griezman, Dembele, Coutinho, Ansu, Aguero to trzy, cztery półki wyższy poziom niż Kadewere, Tako- drugi Eto i przereklamowany Aouar
1
@Sccaner ale wy się ludzicie że oni się nie dogadają. To nie na tyle gwiazdy co w kurwę doświadczone legendy Leo i Ramos to są żywe pomniki a nie Beckhamy czy Figa
2
@Lionel_Messi10 zacznijmy od tego,że Don to za miesiąc zacznie wracać z RPA i melanżu w który poleciał kurdebele po odejściu DIOSA. Ale szczerze przyznam, że na nic nigdy tak ty nie czekam jak ten wpis. Czuje rekord zielonych
0
@JohnnyBarca Konami też zaraz rzuci Barcę w kont xD