jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS i uroczych Hiszpanów jak Gavi czy Pedri
2
@Kengo podobno mamy pierwokup. Pewnie jegobtemat tmwroci za dwa lata
0
@LuisSalvano wyglądam podobnie jak Depay. Aparycja, wzrost, waga
0
@JarekS Xavi to zniszczył sobie życiową szansę odchodząc
0
@Odcinkowy jest wielu, rekrutację są na full, świetna robota więc chętni są
0
@Kgorecki2500 czekam za telefonem cały czas;)
3
@Piernik to musi być prowo. United doczekało się mocarnego składu. Shaw, Maguaire to mają świetny czas za sobą, Varane to mistrz świata, który miał ostatnie dwa lata gorsze, ale to nadal top i świetny Aron Wan Bisacka.
Bruno, Pogba, McTominay, Van De Beek, Fred to przyzwoity środek pola, który zostanie jeszcze uzupełniony.
Cavani, Rashford, Amad, Sancho, Martiala, Greenwood. Tu nie ma w tej chwili słabych punktów. Będzie zacięta wałka o mistrza pomiędzy Chelsea, City, United i Arsen.... Liverpoolem:D
0
@Ghotti oni wyszkolili tylko Hakimiego. My mamy masę legend i o wiele lepsze perspektywy
2
@PatrychoO wysłał bym swoje zdjęcie od tyłu,ale nie jednego sportowca bym zawstydził i po co to^^
2
@Tomo1989 piękne są góry, za potęgę i urodę. Nasz kolega z LR miał być w górach. Ten kolega z nosaczem, też pasjonował się wspinaczką.
Oby nie....
0
@Commando jak oni już z 4 lata zbierają
1
@kubix05 jutro już w takim będę
0
@Wiktoria13 w jedno okienko pozbycie się obrony która masz od 7 lat? Brzmi rozsądnie. Jeżeli oni nie zaczną kupować a młodzież odchodzić to to będzie sezon dla Realu stracony
3
@dmcteam a ty co robiłeś jak byłeś w ich wieku? Ja nie byłem lepszy, miałem tylko mądrzejsze sposoby. Przede wszystkim dorosłej wyglądających ziomków, bajere a w ostateczności sposób na starszego człowieka.
Bądź tak miły i im kup
1
@MesQueUnClub_87 dokładnie tak, niby na wielkość też można przeliczyć,ale tu gra zasada ilości tuszu, specyfikacji tatuażu, koloru.
0
@KapiFCB szkoda Gila, ciekawe czy jeszcze usłyszymy o nim. Czy to już koniec?
0
@Yosemite szybciutko zginie
0
@FC1899Barca a tam czasem nie było dużo przestępstw swojego czasu?
0
@Borry Nieliczna wada Zidane, nie miał kompletnie ręki do nowych, młodych piłkarzy. Vini też u niego stoi w miejscu i stoi
1
@Ghotti chyba na bicepsie, w tedy tak fajnie ręka się trzęsie cały czas:D
1
@kaamil1910 myślę, że organizm nie jego reakcje na nieprzystosowanie mięśni do nowych bodźców ale mogę się mylić
3
@FC1899Barca Tesla? Top jeżeli chodzi o geniuszy wszechświata. Moim zdaniem najważniejszy człowiek dla rozwoju ludzkości.
1
@chavez mistrz Francji, Świata, Angli, zdobywca ligi Europy i Mistrzów, bramki skorpionem.
W sumie to prawda
3
@Gaucho życzę chłopakowi, żeby wygryzł Ter Stegena!
4
@Boogmacher gdyby nie ta szyja to nie było by śmiechów. Dziś var dałby karnego
0
@Roobo po co nam Locatelli jak jest tyle młodzieży w pomocy
0
@Gaucho i o to chodzi, nasz alfonso Davies
0
@Kengo o to to, Albe, Akhamoch i tego Riuza to rzeczywiście kojarzę. Dobrze by było trzymać tendencję, że co roku wpadają wychowankowie w dynamikę pierwszego zespołu a odrzuty mogą odchudzić. Dobrze żeby rywalizacja się nakręcała i gorsze ogniwa przepadały na poczet tych lepszych, silniejszych perełek!
2
@ViscaBarca123 dziś jak wszyscy wiemy jest całkiem dobrze w La Masia. Mimo to mam pytanie czy obecnie w kategoriach 15-14-13 latkow też jest dobrze rokujące pokolenie? Pamiętam, że przy okazji debiutu Ansu ostrzegales nas przed Moriba, Balde i złotym roczniku 2003-2002 gdzie było mnóstwo talentu. Dziś mamy Nico, Gaviego, Mortimera itp itd, ale czy za kolejne 2,3 albo i 4 lata możemy też spodziewać się jakiegoś obrońcy, skrzydłowego czy ciekawego napastnika? Z tego co pamiętam to te 2 lata temu zbyt dużo się o Gavim nie mówiło a dziś jest o nim bardzo głośno, jak to wygląda z młodzieżą na dziś?
1
@escarabajo a btw oglądałem ostatnio Orlando z Philadelphia. Na prawdę świetnie się to ogląda. Jeszcze kilka lat, może 10/20 a poziom z Europa zacznie się powoli równać