jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubix93 Messi sobie sam treningi zaraz zorganizuje
0
Jak to ma być z nową FIFA?
Na starych silnikach i old-genie nie będzie tych wszystkich animacji i hypermotion?
Czyli aktualizacja składów z Fify 21?
0
@szymonekk nigdy nie spotkałem się z rozbieżnością między sparingami a Liga. Niektórzy się niezgjdza bo Trincao błyszczał w sparingach a potem lipa. Nie Trincao nigdy nie błyszczał.
Myślę,że 15 goli w lidze to minimum. Około 30 w całych rozgrywkach spokojnie strzeli
1
@amanter serio wierzysz, że Barcelona nie zakontraktuje Leo?
1
@Tomo1989 że mamy już inne obiekty zainteresowania, która skutecznie pomagają zapomnieć o ananasie Moribie
35
To jest niepojęte ile Iliaix traci a to ile jeszcze straci to już w ogóle.
Chłopak stracił presezon, luke po nim wypełnił Gavi, Nico, Demir i Balde.
Co najlepsze a dla samego piłkarza najgorsze to fakt, że jeżeli siedzi rok w Kokos Club to nikt mu nie da tych pieniędzy co chcę. On tylko straci grając w Juvenilu, albo i w ogóle.
Jak w kilka miesięcy przegrać cała (?) Karierę. Być może cała, a może część, jednak, jeżeli Moriba nie ogarnie się w porę to straci ogromną szansę. Cały czas jest wakat na jego profil no ale niestety...
0
@SinMistico takie przepisy. Onana też ponosi karę za śmieszne rzeczy
1
@svensonFCB fakt jest taki,że patoli jest mniej a to zawszę plus
1
@BorzyKrzys nigdy nie rozumiałem jego fenomenu. Ładnie grał z Totenhamem,się gdzie mu do Emerego czy Tuchela
0
@puyol_presidend5 Polska od morza do morza była mocarna, strata tamtego bogactwa była kluczowa, gdyby nie to dziś byśmy byli top 10 państwem świata
0
@Norkusik możliwe, że wylew, słyszałem o przypadku bólu głowy podczas wysiłku. Była to wylewająca się krew do mózgu przy zwiększeniu ciśnienia tętniczego
0
@KrwawiaceoczyVEB na Eleven leci?
0
@13th nieprawda? Wlali wam kurwa wódkę do gardeł.
Dwóch nas piło ktoś nas podjebal- na takiej zasadzie
0
@LuisSalvano to jest tragedia. I i ostatniego mistrza zdobyli jak Maradona u nich grał. Dramat
0
@NaFazieHitman mi się wydaje, że to wypadek a on jej nie widział
0
@sebasek99 przecież Messi uwielbia takich piłkarzy przy sobie. I Neymar i Suarez grali pod Leo,ale sami też potrafili iść po swoje, Memphis to świetny partner dla Leo
1
@amanter w 2012 250 było mało.
Myślę, że pół miliarda to była by cena wywoławcza
1
@Bobo25 Niemcy sami się wykończyli podbojem Rosji, Czechy pokazały jak należy postępować w takich przypadkach
0
@draxidox kropla w oceanie pieniędzy
0
@pt9 wróci i łyknie wiele bramek i asyst,a my do końca życia będziemy tutaj się czepiać, że kurde, gdyby nie kontuzja to...
0
@Qlewer o to było głupie i niepotrzebne. Czeska Praga świetnym przykładem
0
@AmigoBlancos w końcu ktoś kto mówi co myśli. To nie jest głupi człowiek, tu styl bycia:)
1
@Roobo trening piłkarski to trening ogólnorozwojowy. Ja i nie tylko niejednokrotnie byłem/ jestem lepiej przygotowany do niektórych dyscyplin niż ludzie którzy zajmują się konkretną dyscypliną.
W biegach piłkarze są zawsze top. Nie ważne czy krótki/ długi dystans, zawsze to była czołówka. Krótko mówiąc dawaliśmy radę. Z resztą czy były by szansę? Raczej nie, ale myślę, że Traore spokojnie mógł bić się o medal w biegu na 100, Mbappe podobnie.
Pedri, Modric nie przebiegli by z miejsca maratonu, ale długo nie musieli by się przygotowywać.
Oczywiście opisuje turnieje i zawody, ogolno polskie, szkolne, powiatowe czy wojewódzkie.
Ze szkoły w sztafecie byliśmy na zawodach ogólnopolskich, 11 piłkarzy. Reszta drużyny to już biegacze byli, miałem przyjemność dotrzymać kroku koledze,który zdobywał medale w biegach górskich w zawodach ogólnopolskich. Trzymaliśmy się bardzo blisko, różniły nas dyscypliny, ale dałem radę:D
0
@LeoMessiah to jego agenci bardziej chcą
0
Ben White okaże się kotem i Panem Piłkarzem!
4
Klubowy Instagram poszedł do przodu dzięki Memphisowi;D
0
@Yosemite on się ładnie we Francji rozwinie. Idealna liga dla skrzydłowych
3
@PIWOSZ89 ja to samo, ale ważę 15 kilo mniej ty grubasie:D
2
@sendesara Nazario w 94 nie zagrał ani minuty. Na turnieju nawet pan sprzątający przyczynia się do zwycięstwa!
0
@DaPidejpi a właśnie jestem na wakacjach z żołnierzem, który zaraz leci na Bejrut.