jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neymarjr_143 czyli ps5 trzeba w końcu kupić
1
@PatrychoO kuszą coraz bardziej żeby wybrać Fifę w tym roku
0
@ForcaMilosz bo ludzie to zatrzymali się na czasach ciężkiego top 1 i nie myślą o świecie rzeczywistym
16
Jak czytam o tym, że Depay może nie zagrać w niedzielę to zalewa mnie krew i nóż w kieszeni się otwiera. Przecież to jest pierd**** kompromitacja, żeby piłkarz nie był pewien czy zagra? Kim my chcemy straszyć w lidze? Tutaj na La Bambalona są jakieś oczekiwania co do Koemana i jego Barcy i mus zdobycia trofeum. Ludzie kochani to można podsumować wielkimi i przepoteznym XD
To nie jest poważny klub w takim razie, nie szanujemy samych siebie a oczekujemy jakiegoś triumfu na koniec? Jeszcze te teksty że to nie jest sezon przejściowy xD to idzie oszaleć.
Nie dość,że odchodzi od nas najlepszy piłkarz w historii futbolu, nie możemy zarejestrować nowych piłkarzy to kręgosłup zbudowany jest z nastolatków lub młodzieży. No kuwa jak nie sezon przejściowy to co? XD
Świetna kadra? Oczywiście na papieże to tak! Już chuy z tym, że polowa kadry albo obniżyła noty, jest wypalona i utraciła dawny blask, ale mamy czelność oczekiwać od Koemana czegoś więcej. Naiwność!
Każdy trener przychodzący do klubu ma swoje oczekiwania i jeżeli pracodawca szanuję swojego pracownika, przyjaciela, jakiegoś przywódcy twojego zespołu to musisz spełnić podstawy, tutaj co rok odchodzą najlepsi gracze xD
Każdy trener kogoś mógł sobie ściągnąć, sprowadzić. Guardiola, Klopp, Arteta, Solsza, Tuchel... Nawet Sampaoli w pierdolony**m Olimpique Marsylia dostał kadre a Wielka FC Barcelona nie może zarejestrować piłkarzy ściągniętych za darmo xD nadomiar tego nawet nie wszystkich których życzył sobie Koeman dostał. Wini? De Beek? Pomocnik o profilu box To Box? Dobra, Anglia to inny swiat, ale Ancelotti zaraz dostanie Kyliana Mbappe.... Pies wie czy Inter sobie nie ściągnie zaraz Insigne i Dzeko... Nosz kur...
Nie oczekuję nic więcej od Koemana bo nie mam prawa, Barcelona to nie jest już top a drużyna w przebudowie. Odzwyczajmy się od hurtowego zapełniania gabloty. Laporta? Żaden Top
0
@amanter jeżeli Neymar zniszczył ta ligę to Messi ja zamiecie w drobny pył
1
@Mocher91 śmiech na sali
2
@Encore nie no w dowolnym można
6
@sebekss7 o Rivaldo są, Stoiczkow są o każdym związanym są ale o Leo już nie bo foch bo odszedł
0
Co za debile. XD
0
@Worny tak na szybko. Lewy, Ronaldo, Ramos, Depay, Bruno Fernandes
1
@Kwiatek67 brał bym i zarobił na Ter Stegenie
1
@don'T.R.I.P.e bieganie to samo zdrowie. Nie wiem skąd te memy jak go postarzają
0
@kamyk_23 na piłce trzeba się też znać, pamiętaj o tym
2
@barcowy1899 przeciętna liga to liga austriacka. La liga to nadal top
0
@AntekGriezmann była okazja sprzedać go za 60 mln. Boże....
0
@AmigoBlancos piękny czas nastał bo Real w tedy za trofeum czekał trzy lata.
Cały 2008/2009, 2009/2010 i dopiero pod koniec 2010/2011 zdobyli puchar Hiszpanii
0
@Kamiloza91 Pedri dziś dużo nie odstaję od przereklamowanego Marco
0
@dafik85 ogórkowa czy nie, to kuźnia talentów i widowiskowych meczy. Weź to postawa obok bundesligi. Nie da się porównać atrakcyjności
0
@kuz wrzucenie gówniany na numer 10. Kurwa mać xD
W tej chwili tylko Depay, Griezman albo De Jong
0
@Paradoks ja myślę,że Depay wykręci o wiele lepsze statystyki. Chlop w Lyonie miał top 3 XG w Europie to w Barcy z o wiele lepsza stajnia będzie lądował aż miło
1
@Kondziu_FCB co z tego jak nikt nigdy nie umiał Leo zatrzymać?
0
@PatrychoO zaczekaj na trzeci komplet i zestaw dla ligi mistrzów, te stroje zwykle mają najlepsze
0
Dobra panowie. Ktoś może mi powiedzieć co teraz? Leo i Neymar są twarzami PESA aka Efootball. No i PSG jest główną drużyna Fify, podobnie jak Real. Trochę to porąbane na kawałeczki. Wielki cios dla e Football
1
Messi we Francji otrzyma status Boga i nie będzie polowania na kostki w odróżnieniu od Neymara?
Mam wrażenie, że Leo będzie o wiele bardziej szanowany niż Neymar
1
@Emhyr był taki pomysł ale kibice stanowczo się niezgodzili a La Liga nie mogła by do tego dopuścić
1
@PatrychoO nie rozumiem, czemu od tylu lat nie było powrotu do złota lub białego w drugim trykocie. Oby niedługo powstał komplet pierwszej koszulki w złotym zamiast żółtym czy białym kolorze. Druga koszulka fajnie jakby była kremowa/ biała:)
0
@jedrek7000 jeden z moich pomysłów, żeby połączyć ligi sąsiadujące ze sobą, żeby stworzyć 5,6 lig europejskich.
Liga Iberyjska - Portugalia, Hiszpania, Andora, Monaco, Francja, Giblartar.
Liga Brytyjska - Anglia, Szkocja, Irlandia, Irlandia Północna, Walia
Liga Skandynawska - Norwegia, Finlandia, Szwecja, Dania, Islandia
Liga Apenińska - Włochy, Grecja, Turcja, Gruzja, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Serbia, Bośnia, Czarnogóra, Albania
Liga środkowo europejska - Holandia, Niemcy, Belgia, Lichtenstein, Szwajcaria, Austria
Liga wschodnia europejska - Polska, Rosja, Białoruś, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Rosja, Ukraina ,Litwa, Lotwa, Estonia.
Kapitalny pomysł moim zdaniem, nazwy robocze a zysk dla absolutnie każdego poza niestety Skandynawia gdzie brakuję najmocniejszych ekip
0
@chavez 14, 13 to najbrzydszy ze wszystkich numerów na koszulkach
0
@Homeopata8989 co się działo że tak mało grał
0
@Criss18Barca pewnie zostanie wypożyczony do Juve