jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 City samo na siebie zarabia. W zasadzie w Anglii nikt szejków nie potrzebuję. Rosjanie mają Chelsea czy Monaco i o tym nie wspomnisz,albo o tym, że właściciel Arsenalu czy Juve jest o wiele bogatszy niż alkalafiiri:D
0
@Janiama byłem z tobą w tędy. Krótkowzroczność kolegów jak zwykle była naiwna i przewidywalna.
Też chciałem tego rok temu. Na zasadach Leo z winą Bartomeu a to co jest teraz to jakiś skandal
0
@Hanok jak widzę Messi i obok Coldplay to już rycze
1
@MarioVeB! Żałosne są twoje jęki rozpaczy o Depaya od kiedy tu przyszedł. Z resztą zawszę coś ci nie pasowało a kojarzę Cię tu od dawna. Zawsze tylko wadzisz
0
@Joe_Barbaro człowiek dba lepiej niż o własną żonę!
1
Komentarz usunięty
9
Co do zastrzeżenia 10. Przypominam,że rok temu nikt nie miał problemu z tym, że 7 była u nas nieużywana. Moim zdaniem żaden problem, ale fajnie jakby taki Memphis wziął 10 i po strzeleniu bramki zdjął koszulkę i oddał hołd Leo w stylu krótkiego listu, zdania albo z koszulką Leo pod spodem. Było by to piękne
0
@BarcaInfo Font był rozwiązaniem słusznym i dla kibiców z chłodną głową, niestety tutaj i w Katalonii nie potrafili pomyśleć
0
@IronSanHybrid ja mam wrażenie, że jeszcze do wszystkich nie doszło w jakiej sytuacji się znajdujemy. Nie mamy pieniędzy, CVC nie ma, Aguero zaraz odejdzie a nam zostaną wychowankowie bo dług będzie się powiększać z Untitim, Cou, Pjaniciem.
0
@Zoker toć wspomnisz moje słowa jak będziemy pozbywać się gówniarzy żeby w La liga zostać. Żarty się skończyły i tę 100% dochodu na pensje to jest skandal.
6
Zapraszam wszystkich do filmiku Maćka znanego szerzej jako Footroll.
Myślałem o tym od pewnego czasu ale dopiero teraz uświadomiłem sobie tak na prawdę ile nas może dzielić od bankructwa, ile może nas dzielić od spadku do 2,3 ligi. Rozumiecie? Barcelona może stracić wszystko, Depay Aguero? Nie! Fati, Pedri, Gavi, absolutnie wszystko. Nie wiem czy ten temat jest poruszany, ale moim zdaniem to kwestia czasu, a dokładnie za rok jak skończy się umowa z Rakutenen, będziemy szybować w dół, oj będziemy.
Nawet nie liczcie na jakiekolwiek trofea w tym sezonie, będzie ból, zgrzytanie zębów i tylko cod sprawi, że Depay, Aguero w ogóle nie odejdą przed zgłoszeniem ich do ligi. Moim zdaniem Aguero na pewno odejdzie, za darmo odejdą lub zostaną wypożyczeni Cou, Umtiti, Pjanic.
Ból i zgrzytanie zębów, szykujcie się.
0
@norbi77 on też chce się normalnie przygotować do sezonu. Było dużo czasu żeby go podpisać
0
@IronSanHybrid Mats jest świetny na to stanowisko. Cichy, spokojny człowiek co potwierdza Machday, no ale debile nieznający się na piłce widzieli jak krzyczy w trakcie meczu, czyli się nadaje xD
0
@Joe_Pesci no i ma rację. Wybijcie sobię pucharu z głowy.
0
@Yanek w tedy Dembele był lepszy, dziękuj Valverde że nie umiał dopilnować swojego sztabu żeby Osumane był zdrowy. Koeman jakoś umiał go uzdrowić
13
Font to populista a Laporta zatrzyma Messiego bo się lubią.
Tak to jest kochani właśnie z wami
0
@Blanco16 KRÓTKOWZROCZNOŚĆ
1
Fajnie jakby kibice wybili sobie trofea z głowy na jakiś czas i wyrzucanie każdego ze sztabu po nieudanych meczach. To będzie sezon przejściowy czy tego chcemy czy nie xD
0
@KapiFCB powinniśmy się cieszyć że nie zaczynamy od hiszpańskiej okręgówki
1
@Kurkmen głos rozsądku. Mówiłem że rok temu najlepiej było sprzedać i zarobić na Leo. Oczywiście chłodna glowa, bo odejście boli jak cholera
0
@Cou7_ley tylko Memphis. Danie 10 komuś z trójki Pedri, Fati czy De Jong to destrukcja dla tych chłopaków. Wiadomo, że De Jong by się jakoś wybronił ale Pedri i Fati nie mają prawa dostać takiego ciężaru. Depay też może nie być gotowy,ale jestem pewien, że psychicznie tylko on w tej drużynie mógłby to pociągnąć. Wyobraźcie sobie Cou, Griezmana czy Dembele z 10. Tak nie może być
0
@bartekvisca 10 w City zajęta
1
@taris bo juve ma kapitalną formę i świetny projekt sportowy
1
@VamosRakieta ja bym napluł w twarz
2
@KapiFCB City? City dostaje 300 mln z samej Premier League plus dwa razy tyle za prawa, sponsoring i inne trofea. Inny świat
2
Emocje opadają powoli. Trzeba się powoli zastanowić co nas teraz czeka i kto będzie grać w Barcelonie. Nie wierzę że Barcy nie stać na zakontraktowanie piłkarzy, jeżeli to prawda to chyba powoli zbliżamy się do upadłości klubu, no bo do czego to inaczej dąży?
Trzeba wierzyć w młodzież, trenera i to co mamy w tej chwili. Uważam, że może uda się w zaistniałej sytuacji , Inkasować jakiś transfer, żeby to zespolić.
Jedenastka: Mats - Dest, Aroujo, Pique, Alba - De Jong, Busquets, Pedri - Griezman, Depay, Aguero nadal może zdobyć trofea krajowe. Tym razem to nie jest mus, ale tragedii absolutnie nie ma. Trzeba mieć na uwadze naszą tragiczna sytuację finansową. Musimy wierzyć w Gaviego, Nico, Fatiego, Balde, Demira. Co nam teraz pozostaję? Trzeba liczyć na transfer do środka pola, obniżenie wynagrodzeń Cou, Dembele, zdrowie Fatiego i może nie będzie najgorzej. Nie mniej jednak Laporta zawiódł na całej linii, miała być transparentność? Miała! Tymczasem Depay, Aguero, Garcia i Emerson nie są nadal zarejestrowani. Miał być Leo? Miał! W dodatku zapewniał,że wszystko w porządku! Tymczasem stała się tragedia i zostajemy z niczym. Jednak Font miał rację, że trzeba zbudować wszystko od nowa i że Laporta mało zrobił jak na swój pobyt dotychczas w klubie. Z perspektywy czasu chyba miał rację, bo wszyscy piłkarze powinni być razem z Leo dostępni odrazu 1 lipca a nie miotanie się pół okienka czy czasem Depaya nie wypożyczymy bo nie może grać.. Bartomeu zniszczył ten klub i trzeba liczyć się z tym, że szykuję się ciężki czas. Tylko wpuszczenie kibiców na trybuny może nam zacząć pomagać a to też cały czas się oddala.
1
@Arczek2001 biedronka to przecież bardzo bogata firma
3
Superliga? Nie a komu to potrzebne
5
@Don-Corleone trzymaj się chłopie, to w moim życiu piłkarskim najsmutniejszy moment, nigdy już nie zobaczę Leo w tej koszulce oraz nigdy na żywo.
0
@neeed a kim innym proponujesz?