jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ShawnC jest, nie siejecie fermentu,że młodym silnym nic nie zrobi bo nie jednego już zabił
0
@BorzyKrzys bo koszykówka to nudny sport przeszłości. Popularny kiedyś w USA a dziś z roku na rok będzie tylko tracić
1
@MesQueUnClub96 jest przystosowany, jego styl poruszania się na to pozwala. Jego wakacje to głównie odpoczynek psychiczny bo fizycznie wygląda kapitalnie
0
@takisobiektos no dobra,ale z drugiej strony odpoczywali od meczu z Włochami. Rozumiem, że tak to wygląda w oczach kibica, że oni grają cały czas, jednak półtora/ dwa tygodnie wolnego mieli. Pedri jak skończy sezon będzie mieć 3 tygidnie przerwy? Na pewno nie więcej
0
@Janas11224 rok temu w marcu po 3:18 tankowałem:(
0
@sergio5 powiedział,że będą wymiany prawdopodobnie
1
@BorzyKrzys @clyde czy tak jest?
2
@agaFCB Fernando przyjaciel!
0
@Janas11224 ja mam to samo z glo. Te zastępstwa są bardzo spoko dla płuc
1
Mogli Torresa powołać na te igrzyska bo nie ma kto wykończyć
0
@Encore uważaj na Maria. Ten karny był fatalnie strzelony i łatwy do wyjęcia xD
0
@Kwiatek67 zaczyna się od porządku
0
@Kwiatek67 need zaraz powie, że to tylko dlatego,że nie ma lepszych i każdy by na nich postawił
1
@Firestone no trzeba powiedzieć,że szybciutko wybił Puig za głowy
1
Życzę PSG,żeby sprzedała Rafinhe za 100 mln euro
1
@Stagiryta a to to ja doskonałe wiem, wolałbym jednak spokój wszędzie a nie tłumy na prostych ścieżkach. Wiem,że są miejsca gdzie ludzi nie spotkasz, albo prędzej niedźwiedzia niż człowieka
1
@Kwiatek67 uważam, że niektóre transfery będą last minutę. Tobie jest tak,że nie ma chętnych na fantastyczna 4 ( Pjanic, Griezman, Umtiti, Cou) po prostu kluby czekają na najlepszą okazję. Włochy czekają na zejście z ceny za Pjanicia. W Anglii każdego stać na Cou, tylko po co przepłacać skoro można wyrwać go za jeszcze mniejsza kwotę. Griezman to też łakomy kąsek bo to wybitny piłkarz tylko po co targować się pół wakacji jak można przyjść 30 sierpnia z 30 mlm i stawić warunek Barcelonie?
0
@SamuraJack jeżeli ktoś zdecydowałby się dać 5-10 mln to pewnie,że tak.
Myślę, że jeżeli miało by dojść do sprzedaży to pod koniec okienka, mógłby sobie podbić cenę przyzwoitym występem w lidze.
No trochę przesada z tymi 5 mln, 2-3 to była by uczciwa cena, ale przy sprzedaży MB zostawiłbym chłopaka
0
@ElKamil tak, krótko mówiąc tak
0
@bafi bardzo dobry występ. Mnóstwo ruchu z przodu, myślę,że gdyby dziś Alba z Messim grali to nisiby dużo sytuacji 1vs1.
Na lekki minus dwie sytuację w polu karnym gdzie po prostu raz nie do końca dobrze się zabrał i był zmuszony grać tyłem do bramki ( nie stworzył tam większego zagrożenia) w drugiej dostał piłkę za plecy i też mógł odegrać a wolał wziąć piłkarza na plecy. Takto nie można mieć pretensji i zarzutów, bo grał po prostu świetnie. Należy pamiętać,że do treningów wrócił w poniedziałek
1
@WiernyDoKoncaFCB z uwagi na to,że raczej większość z nas ma auta 10,15+ to nie ma to większego znaczenia. Chyba że jeździsz rocznie po 70tysięcy kilometrów jak tirowcy to w tedy jak najbardziej. Zdrowiej jest opcja 1,ale jakie to ma znaczenie w starszym aucie i w sporadycznej jeździe w korku?
Sam raczej rzadko miałem przyjemność brać udział w korku, ale zdecydowanie wybieram opcję pierwszą, tak też robiłem jak byłem w Łodzi.
0
@VenoM była jedna, lub dwie do przodu
15
Gavi, Balde i Nico muszą go znaleźć żywego lub martwego, oby to pierwsze!
0
Bardzo podoba mi się ten Rey Manai.
To jest piłkarz na zasadzie, wiem,że nie jestem Lewy ani Suarez, ale nie będę ich udawać.
Pewny siebie zawodnik, kopie spokojnie w Barcy B a tu cyk szansa w sparingach i strzela sobie. Pewność siebie, przekonanie i niekoniecznie nieziemska technika i niewiadomo jaki talent.
Lubię takich piłkarzy, imponuje mi w nich normalność, żadnych kwadratowych jaj, gra to co umie i super.
Trzeba mieć pewność siebie i jakąś tam charyzmę. Jeżeli Reya Manaja Ronald Koeman przyłapie na szlugu pod bramą ośrodka treningowego to Rey ma mu wmówić,że to nie jest jego ręka, jak w kawalerii powietrznej "to nie jest moja ręka"
Życzę sukcesów bo może się okazać, że Rey mógłby być po prostu 25 zawodnikiem kadry
0
@Rewolucja123 zgadza się, ładnie wszystko zrobił ale miał dwie opcje do przodu i cofnął do tyłu. Niestety tylko poprawnie a kogo z tego wyciągnąć o wiele więcej. Takie rzeczy mogą definiować piłkarzy. Biorę pod uwagę sparing, który już był wygrany. Jeżeli nie ryzykujesz tutaj to w llidze na anoeta taka próba nie wyjdzie
3
@michal26 z tego co się kiedyś dowiadywałem z różnych źródeł to w prawdziwym porno te dziewczyny traktowane są jak królowe i boginie, uchylane jest im niebo a wszystko jest na profesjonalnych zasadach i warunkach. Kariery można żałować ale to była jej decyzja i uważam, że nie ma co jej współczuć, sama wybrała taka ścieżkę i teraz musi ją podążać do końca życia. nie pozostaje nic innego niż bycie dumny z bycia była gwiazda porno vi staraniu przekuć się swoją przeszłość w coś pozytywnego. Życzę powodzenia w tym wszystkim
2
@MesQueUnClub96 pół metra chyba:D
10
Gdyby Pjanic miał fizykę na poziomie swojej kreatywności to nie było by najmniejszego problemu z pomocnikiem. Na prawdę Miralem ma tego pasa i to wiemy na prawdę nie od dziś, ale to jego poruszanie się jest iście Oldboyskie.
3
@Kuubs21 moim zdaniem powinien to być komentarz tego miesiąca. Najpiękniejszy post od wieku tygodni. Top! "To nie są leszcze Joan" zniszczyło mnie
No i tekst z Pedrim to też arcydzieło
1
@agaFCB Zambrotta. Prawię Rossi i Verratti