0

@Coutinho007 w La liga z Sociedat strzelił dwie bramki przecież:)

2

@sendesara porównywanie tego sezonu do reszty to kryminał. Słaba, nowa, z problemami po i przed zmianami Barcelona w której grali mnóstwo gówniarzy porównywana do stabilnej, bogatej, przesiąkniętej doświadczeniem Barcelony jaką mieli Semedo, Digne, Douglas to istna żenada i brak obiektywizmu. Dest musiał grać, często nie miał znieniika, gdy był przemęczony to i tak musiał tyrać, wrzucony na głęboką wodę już w pierwszym meczu od pierwszej minuty ( el clasico) zagrał kapitalnie, potem sinusoida, ale co poradzić jak to był tak powalony sezon z mnóstwem meczów i brakiem treningów ( normalnych treningów) bo regeneracja i rozruch to nie jest zadna nauka schematów i automatyzmow a jak dobrze wiemy tego brakowało. Do tego sytuacja w klubie, sytuacja katastrofalna, która czuli kibice na całym świecie a co dopiero w Barcelonie.
Jak to powiedział kpt. Bednarz : " szczyt bezczelności" porównywać tych zawodników do Desta

0

@Rewolucja123 a Barcy w jego wieku grał w 8 lidze;)

0

@Encore myślę, że Andres Iniesta w Polskiej Ekstraklasie ( kurwa jak to brzmi) byłby na poziomie Boga, byłby nietykalny, myślę, że przeciętny ekstraklasowicz by srał przed nim.
Iniesta ma taki status, że by mu kibole Legii wyśpiewali hymn Hiszpanii przed każdym meczem

0

No dobra. Wymiana 1-1 za Daviesa.
Ciekawe jak szybko by się rozłączyli;)

1

@Esio zawsze mnie ciekawiło co kierowało dziewczyną, żeby młodszego brać, szczególnie w etapie szkolnym.
Miałem dwie dziewuchy starsze o rok i już było dziwnie a co dopiero taka rozbieżność.

0

@Mns21 mam 22 lata i mam problem, żeby o 16 latkach myśleć w ten sposób a co dopiero chłop 23-24. Dla mnie trochę pedofilia i męczenie siez taką dziewczynka.
Z jednej strony fajnie bo młoda by jeszcze była na etapie , który jest porządany u niektórych mężczyzn po 20 roku życia. Czyli jeszcze zabawa, hajlaife, możesz sobie ją w łóżku ułożyć pod siebie, ale dla mnie za duża różnica. Po prostu nie umiał bym z nią żyć na poważnie. Bo mam nadzieję że o poważnych rzeczach mówimy. Chyba,że na jedną noc to pewnie było by fajnie, ale jak mówię - stanowczo nie

1

@LeoMessiah Kane bo to gwarancja. Jest za nim po prostu najwięcej za.
Lukaku?- wszystko okej, ale jednak pozbyli się go z united, ograniczony do lewej nogi, brakuję mu zwrotności co jednak jest pewnym mankamentem, ma swoje plusy i zalety, ale raczej nie ( chociaż bym chciał)
Haaland to młody napastnik, który niekoniecznie musi okazać się crackiem w dalszymi etapie kariery, nie takie rzeczy futbol widział, za pięć lat chłopak może grać w drugiej tureckiej.
Lewy? Niestety wiek.
Lautaro albo Kane, jeden jest idealnym profilem dla Barcy a drugi gwarancja jakości, która jak przypomnę już raz wyprzedziła Messiego i Ronaldo w strzelaniu bramek ( 2017)

0

@Encore ale mam ochotę zobaczyć to Duo

1

@Piernik Isco bliżej do smutnej emerytury niż do czegokolwiek. Dziwne,że Real go nie wypycha

1

@PatrychoO Blair witch Project to wzór

1

@Kettger tą normalną kurwa

0

@Uukasz_93 powiedz to zatoką

0

@Homeopata8989 z tego co wiem pierwsze dwa tygodnie widzisz tylko biel a z czasem wzrok wraca do normy

0

@BarcaaVEB bez tego nikt cię na operację nie weźmie przecież

1

@MaTt_BarcaFan myśle,że jakby wpadła oferta 100 mln+ to bym ją przyjął. Na rynku jest tabun młodych zdolnych bramkarzy. Ter jest prawdopodobnie najlepszym bramkarzem w historii Barcy, ale akurat na tej pozycji zawsze są markowi (;D) piłkarze.

0

@PatrychoO zimny prysznic i spokojnie człowiek wysiedzi, polecam spróbować

0

@Criss18Barca nie rozumiem narzekania na temperaturę. Przecież spocić się to samo zdrowie, człowiek już trochę dni na dworze spędził a w zasadzie cały czerwiec od świtu do zachodu i się idzie przyzwyczaić i szanować matkę naturę. W zimę będziecie tęsknić za upałem a ja będę się tak samo cieszył zimą jak latem.
Dla mnie to jest korzystanie z przyrody, nie ważne czy pracuje czy odpoczywam;)

0

@amanter na początku ktoś powiedział, że pandemia skończy się w 2024 i temat ucichł tak szybko jak się zaczął. Dobrze pamiętam ten post i mam wrażenie, że rzeczywiście może tak być

1

@amanter nie zacznie bo będzie miał odpowiednio długie wakacje

0

Można je prośby o klub z Austrii zostały wysłuchane;D

0

@miko1711 właśnie z niego korzystam. Sprzęt klasa!

1

@kryhaa no.
Pamiętam jak na Kępie ludzie spod sceny uciekali. Kilka godzin później wjechał token i jaralem się jak małe dziecko

3

@Admin030 na szczęście Patrik Shik też wygrał:D

1

@Hosh a Real czasem nie ma trzech męczy na wyjeździe pierwszych w tym sezonie?

1

@escarabajo nie ma raczej. Ale Espanyol w inny sposób nie da rady urosnąć

4

Artur Płatek, dyrektor sportowy Górnika Zabrze:

"Jeśli Iniesta będzie chciał jeszcze raz zagrać z Lukasem, to zapraszamy. Pod koniec okna transferowego różne rzeczy się dzieją. Podolski poleci jednego, drugiego zawodnika, a może uda się kogoś ciekawego wziąć."

Transfery piłkarskie.

Śmiechem się ubrudziłem, ale szczerze to zesralbym się z ekscytacji

0

@Encore widziałem ten sezon w jego wykonaniu i nie jest wcale taki super. Miałby problem żeby wywalczyć miejsce w Sevili

0

@Ghotti fajnie jakby wrócili do tej z 2009/2010, była świetna i bardzo dobrze mi się kojarzy

1

Łatwiej by było Espanyolowi gdyby nie miał wojny z Barcą. Więcej współpracy, może więcej ocieplenia relacji między klubami i poszli by do przodu. A teraz? No szkoda gadać. Uważam, że silny Espanyol to byłby super punkt zaczepienia dla Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?