La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1623 Culés

konto usunięte

0

Ja wiem że to jest niemożlwe,nierealne ale ... na transfermarkcie widziałem prawdopodobieństwo transferu Iniesty do Górnika Zabrze na - 29%. Ale były by jajca jak by Podolski namówił go do gry w Górniku , albo jak by jakiegoś kumpla typu Oezila np albo kogoś innego sciągnął do Zabrza, do Polskiej ligi. XDDD

konto usunięte

2

@tommyVERceti hahaha xD

2

@tommyVERceti Szkoda zdrowia Iniesty.Jeszcze jakiś sflustrowany e-klapowiec by go skosił po sztuczkach Don Andresa.

konto usunięte

0

@Paradoks no śmieszne , wiadomo :D ale ... ja gbym był tak uznaną marką , i grałbym już dla funu , i by moj znajomy zadzwonił do mnie ( nie wiadomo jaki mieli kontakt) to bym się zgodził . :D a przy okazji nowe miejsce do jakiś biznesów czy promowania czegoś , nowe możliwości ;D

1

@tommyVERceti jestem z Bielska Białej, jakieś 80km mam do Zabrza, ale jakby tam grał Iniesta to na nogach bym poszedł na mecz :D

0

@Encore myślę, że Andres Iniesta w Polskiej Ekstraklasie ( kurwa jak to brzmi) byłby na poziomie Boga, byłby nietykalny, myślę, że przeciętny ekstraklasowicz by srał przed nim.
Iniesta ma taki status, że by mu kibole Legii wyśpiewali hymn Hiszpanii przed każdym meczem

konto usunięte

0

@jeyx77x myślę, żę by nie wyśpiewali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?